انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به نظر تنظیف یا تنظیم دوربین نیتجه داده و گروپ جمع تر شده
سلام دوستان‌.
الان حدود ۱۰ - ۱۱ روز از خرید تفنگ گامو ویسپر ایکس میگذره ؛ هنوز تعداد شات پایینی داشته و نمیشه روش دوربین بست ؛ اما چند تا گروپ بدون دوربین ازش براتون گرفتم.

این عکس خودش ؛ ببخشید دورش یکم بهم ریخته ست‌.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ ساچمه های گامو مگنوم و گامو پرومگنوم :
پرومگنوم گروپ خیلی بدی داده اما گروپ مگنوم خیلی گروپ جمع و خوبیه و راحت اندازه درب بطری میشه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ ساچمه گامو مچ :

اینم اندازه درب بطری نوشابه ست کاملا :

با گامو مچ دوتا گروپ گرفتم اما چون هر دو مثل هم شدن یکی ش رو اینجا اپلود کردم.

فاصله برای همه گروپ ها ۱۰ متر بوده ؛ برای تیر اندازی ساپورت مناسبی داشتم ؛ با گامو مگنوم ۶ شات ؛ با گامو مچ ۵ شات و با گامو پرومگنوم ۴ شات داشتم.
و باد هم نمیامد و هوا افتابی بود.
انشاالله بعد از نصب دوربین ؛ در فواصل مختلف با ساچمه های متنوع براتون گروپ میگیرم.

با اینکه بدون دوربین شلیک کردم اما بازم دقت خیلی خوبی داره.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلاح کرال سوپر جامبو ۵.۵ همراه با سایلنسر
دوربین تی ایگل ۴.۱۶
تیر high quality dragon ساخت ایران ۱۸.۵
گرین
فاصله حدود ۱۲متر
تعداد شلیک ۸
تیر اندازی در شب انجام شد
تفنگ با بالش ثابت شده حالت تیر اندازی درازکش

سلام دوست عزیز از ساچمه های jsb یا دیسکاوری استفاده کنید ریزالت بهتری خواهد داشت.
سلام خدمت دوستان و سروران گرامی.

گروپ های ۲۵ متر تفنگ گامو ویسپر ایکس کالیبر ۵.۵ با ساچمه های گامو مگنوم ؛ گامو مچ و گامو پرومگنوم.

شرایط در زمان انجام هر سه گروپ برابر بوده.
شلیک ها در فاصله ۲۵ متری صورت گرفته‌
ساچمه سورت شده و دستچین شده نبودند اما از شلیک ساچمه هایی که شل در لول جا میرفت خودداری کردم.

تفنگ روی ساپورت محکم و مناسب قرار داشته ؛ وزش باد نداشتم و شرایت عالی بود.

گروپ اول
ساچمه گامو مگنوم کالیبر ۵.۵ ؛ ۱۵.۴۲ گرین
پنج شات :

گروپ دوم
ساچمه گامو مچ کالیبر ۵.۵ ؛ ۱۵.۴۳ گرین پنج شات :

گروپ سوم
ساچمه گامو پرومگنوم کالیبر ۵.۵ ؛ ۱۵.۴۲ گرین پنج شات ، یکی از تیر ها مشخص نیست کجا خورد :

به این ترتیب ؛ بهترین گروپ رو برای سلاح من ساچمه گامو مگنوم میده که واقعا نتیجه ش عالیه اما پرومگنوم و مچ کاملا افتضاح هستن.
(2022-07-09 11:27 PM)admiralsina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین تی ایگل ۴.۱۶
گرین
فاصله حدود ۱۲متر
تعداد شلیک ۸

برای پی سی پی و 12 متر این گروپ اصلا خوب نیست
اولین قدم اصلاحی اینه که تیر رو عوض کنی
(2022-07-23 07:56 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2022-07-09 11:27 PM)admiralsina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین تی ایگل ۴.۱۶
گرین
فاصله حدود ۱۲متر
تعداد شلیک ۸

برای پی سی پی و 12 متر این گروپ اصلا خوب نیست
اولین قدم اصلاحی اینه که تیر رو عوض کنی

ممنونم بابت توجه و نظرتون حتما با ساچمه اکو هم گروپ میگیرم میزارم ????????????????
سلام دوستان.
یه دوتا گروپ جدید گرفتم که فک کردم خوبه اینجا هم بزارم شون
گروپ ها توی فاصله ۱۵ و ۲۵ متر هستن با تفنگ گامو ویسپر ایکس - اطلاعات تکمیلی توی عکس ها هست.

این گروپ ۱۵ متر با ساچمه دیسکاوری ۱۸ گرین

اینم گروپ ۲۵ متر با ساچمه ۱۵.۴۲ گرین گامو مگنوم

با اینکه مگنوم یه ساچمه سر تیز هسته اما گروپ بسیار خوبی میده با تفنگ من - و گروپ دیسکاوری هم زیاد قابل استناد نیست چون روی دیوار سیمانی گرفته شده.
سلام دوستان. یکی از نتایجی که میشه از گروپ گیری به دست آورد، رفتار کاملا متفاوت سلاح‌هایی با مدل و کالیبر و ساچمه مشابه است. به عنوان مثل بنده هم قبلا گامو ویسپر داشتم که اصلا با گامو هانتر عملکرد خوبی نداشت و برعکس با دیسکاوری عالی میزد. دیانای مگنوم خودم باز هم با دیسکاوری عالی میزنه در حالی که تفنگ دوستم با کالیبر و ماشه مشابه کاملا رفتاری متضاد سلاح من دارد. و اینکه به هیچ وجه نمی‌توان یک مدل ساچمه خاص را برای یک مدل سلاح پیشنهاد کرد و مخصوصا این رفتار متفاوت در فنریها بیشتر دیده می‌شود تا pcp
سلام خدمت استاد in1
کاملا حق با شماست ؛ رفتار تفنگ با تفنگ متفاوته که واقعا عجیبه ؛ مثلا اکثر دوستان قدیمی در انجمن ساچمه مصرفی شون پرومگنوم بوده و دقت خوبی براشون داشته اما برای من این ساچمه ذره ای دقت نداره.

من توی ریویو کانال یوتیوبی airgun ditectives دیدم که با ساچمه اچ اند ان فیلد تارگت تروفی و تفنگ گامو بلک نایت در ۲۰ یاردی گروپی بسیار عالی میشه گفت تیر روی تیر میگرفت.
اما اچ اند ان فیلد تارگت تروفی برای من انچنان دقتی نداره ( در مقایسه با گروپ های مگنوم )
این گروپ اچ اند ان فیلد تارگت تروفی از فاصله ۱۰ متری با ویسپر ایکس :

اینم عملکرد ساچمه دیسکاوری روی کاغذ از فاصله ۱۰ متری ، گروپ اچ اند ان در بالا و این گروپ با هم گرفته شدن.

و باز این هم عملکرد ساچمه گامو مچ در ۱۰ متری با تفنگ من - گامو مچ هم به گفته بعضی دوستان بسیار دقیقه اما برای من اینچنین نیست.

و اینم گروپ ۱۰ متر گامو مگنوم که دقیقا مشابه گروپ ۲۵ متری ش هسته.

اون جای چسب های برق هم با یه تفنگ دیگه تیر اندازی شده ، ربطی به گروپ مگنوم نداره.

اینا بودن گروپ های من در ۱۰ متری ، گامو مگنوم تا ۲۵ متر با ویسپر ایکس من دقت میلیمتری داره ، دیگه دمبال ساچمه های گرون و کمیاب نمیرم ، همین مگنوم رو برای مصرفی خودم انتخاب کردم.

فعلا یا علی.
لینک مرجع