انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پست های نامربوط پاک میشه و این ID نیز با توجه به گفته صریح کاربر خودش که چند نفر پسووردش دارن بن میشه.علت بن شدن هم مشخصه استفاده چند نفر از یک ای دی.کاربری هم که این پست گذاشته در صورتی که قبلا از سایت اخراج نشده باشه میتونه با یک کاربری جدید وارد سایت بشه.
با عذر خواهی از دوستانی که پستهاشون (که اتفاقا در جهت روشنگری هم بود) پاک شدKhansariha (8)
(2013-04-21 10:34 PM)hunterairgun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام-گروپ گامو شادو 1000کالیبر4/5-5شلیک-ساچمه اچ اند ان اسپورت 8.2گرین-فاصله15متر-باساپورت-دوربین سنترپوینت3-9x32-زوم دوربین روی 6

اخوی عالیه!
فقط من نفهمیدم کدوم ساچمه رو میگید! یه عکس ازش میذارید؟
سید فکر کنم اون بسته هایی که رنگ سبز داره و سر تخت هستند باشه.
(2013-04-22 03:25 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست های نامربوط پاک میشه و این ID نیز با توجه به گفته صریح کاربر خودش که چند نفر پسووردش دارن بن میشه.علت بن شدن هم مشخصه استفاده چند نفر از یک ای دی.کاربری هم که این پست گذاشته در صورتی که قبلا از سایت اخراج نشده باشه میتونه با یک کاربری جدید وارد سایت بشه.

امان از آدمای مردم آزار. یکی یه گروپ توی 200 متری گذاشته. کلی سر و صدا بعدشم من بیچاره کاربریم قفل میشه، این دیگه چه قانونیه شنیده بودیم یه نفر چندتا آیدی نمیتونن بسازن ولی برعکسشو نشنیده بودیم، ما که آزارمون به کسی نمیرسه، چندتا ساچمه جی اس بی خرید و فروش میکردم، اگر میخای این آیدی هم قفل کن همون رو قربون دستت بازش کن کلی پیام خصوصی و شماره دارم وگرنه عزیزانی که جی اس بی 18 گرینی دارن به این کاربری جدید پیام بدن لطفا، شرمنده پست بی ربط میگزارم ولی فکر میکنم لازم بود همینجا بگم، ممنون
دوست عزیز از کاربری شما فردی که محروم بوده استفاده کرده.به نظرتون این درسته که منم کاربریم در اختیار یه نفر دیگه بزارم و هیچ مسوولیتی در قبال حرفهای اون به عهده نگیرم?اگر این کاربری شما بوده پس در قبالش باید پاسخ گو باشید.
اخوی عالیه!
فقط من نفهمیدم کدوم ساچمه رو میگید! یه عکس ازش میذاری

بفرما دوست عزیز
[تصویر: IMG_0569.jpg]
(2013-04-23 02:13 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از کاربری شما فردی که محروم بوده استفاده کرده.به نظرتون این درسته که منم کاربریم در اختیار یه نفر دیگه بزارم و هیچ مسوولیتی در قبال حرفهای اون به عهده نگیرم?اگر این کاربری شما بوده پس در قبالش باید پاسخ گو باشید.

دوست عزیز کدوم شخص محروم شده؟ اگه منظورتون از شاهین شایان هست که بنده پسر عموشون هستم، شخصی که گروپ گزاشتن خواهرشون بودن نه شایان، شایان هم درسته فیس ظریف و صدای لطیف داره اما دیگه تفاوت صدای دختر با پسر رو اگه تشخیص نمیتونید بدین بنده حرفی ندارم، دنباله ماجرا هم نمیگیرم کاربری قبلیم که محروم کردین دستتون هم درد نکنه، حالا گیریم که شایان هم بود یعنی پست توهین یا حرف زشتی گزاشته بود؟ به نظرم شما زیادی حساس شدین یا به خودتون مغرور هستین، من دیگه حرفی ندارم. سایت خودتون هست و حق دارید هرکسی را که دوست دارید محروم کنید به خودتون مربوط هست. عرایض بنده هم فقط به پای انتقاد کوچکی از یه عضو ساده بزارید
(2013-04-23 08:17 PM)skpo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-23 02:13 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز کدوم شخص محروم شده؟ اگه منظورتون از شاهین شایان هست که بنده پسر عموشون هستم، شخصی که گروپ گزاشتن خواهرشون بودن نه شایان، شایان هم درسته فیس ظریف و صدای لطیف داره اما دیگه تفاوت صدای دختر با پسر رو اگه تشخیص نمیتونید بدین بنده حرفی ندارم، دنباله ماجرا هم نمیگیرم کاربری قبلیم که محروم کردین دستتون هم درد نکنه، حالا گیریم که شایان هم بود یعنی پست توهین یا حرف زشتی گزاشته بود؟ به نظرم شما زیادی حساس شدین یا به خودتون مغرور هستین، من دیگه حرفی ندارم. سایت خودتون هست و حق دارید هرکسی را که دوست دارید محروم کنید به خودتون مربوط هست. عرایض بنده هم فقط به پای انتقاد کوچکی از یه عضو ساده بزارید

من نمیدونم چرا شما اینقدر دلخور هستین!!!!
یک نام کاربری که چند نفر ازش استفاده می کردند (به گفته یکی از کاربرانی که از اون استفاده کرده) بن شده .علت بن شدنش هم کاملا مشخصه و هر آدم عاقلی میفهمه استفاده چند نفر از یک کاربری کار درستی نیست چون به راحتی میشه از یر مسئولیتش شونه خالی کرد همون کاری که شما الان دارید میکنید.دقیقا شما الان از همین موضوع ناراحت هستین و اگر خودتون از کاربریتون استفاده می کردین الان بن نشده بود همانطور که این نام کاربری تا وقتی خلافی ازش سر نزده بن نمیشه
در خصوص فیس ظریف ! و صدای لطیف !! هم خدمتتون عارضم که بنده اصلا اون کلیپ نگاه هم نکردم و اگر هم پست بنده رو درست خونده باشین ننوشتم چون فیسش ظریفه یا صداش لطیفه یا زن یا دختره یا پسر یا چون توی 200 متر یا 500 متر گروپ گرفته یا فحش و ناسزا داده پس بن میشه ،نوشتم چون از یک نام کاربری چند نفر استفاده کردند بن میشود اینم متن دقیق همون پیغام:(پست های نامربوط پاک میشه و این ID نیز با توجه به گفته صریح کاربر خودش که چند نفر پسووردش دارن بن میشه.علت بن شدن هم مشخصه استفاده چند نفر از یک ای دی.کاربری هم که این پست گذاشته در صورتی که قبلا از سایت اخراج نشده باشه میتونه با یک کاربری جدید وارد سایت بشه.)

دوست عزیز شما هم بهتره با همین کاربری به فعالیت خودتون ادامه بدین و لطفا پسوردش در اختیار دیگران نذارین ،خدا رو شکر ساختن نام کاربری و عضو شدن تو سایت فقط 2 دقیقه وقت میبره و اگر دختر عموتون میخواد عضو بشه بهتره با مشخصات خودش و نام کاربری متعلق به خودش عضو بشه.
در هر صورت ما برای شما به عنوان یک کاربر قانون مدار احترام قائلیم و خدای نکرده نه مغروریم نه خود خواه نه زور گو تا زمانی که قوانین سایت رعایت بشه.
یا علیKhansariha (8)
با سلام مجدد.
خوب بعد از تبدیل امارکس 850 co2 به یک پی سی پی تمام عیار با تعداد 140 شلیک یکنواخت که شرحش در تاپیک امارکس 850 رفت،چند تا گروپ با این اسلحه فوق العاده گرفتم که برای دوستان میذارم.
با توجه به اینکه قصد تست دقت این اسلحه بعد از تبدیل داشتم سعی کردم بهترین شرایط فراهم کنم ولی خوب بازم خطای انسانی گاهی در لحظاتی بر دقت غلبه کرد که توضیحاتش به جاش خدمتتون عرض میکنم.یه مورد دیگه که از نظر خودم ضعف به شمار اومد نبود دوربین با زوم بالا بود و همین دلیل نیز باعث شد گروپ های توی فاصله 35 متری او چیزی که دلم میخواد نشه .

شرایط گروپ گیری:
*اسلحه والتر 850 تبدیل به پی سی پی شده با کپسول و رگلاتور .
*حالت تیر انداز نشسته با ساپورت تقریبا مناسب .
*دوربین گامو 4*32
*مدت زمان گروپ گیری تقریبا 45 دقیقه.
*تعداد شلیک برای هر گروپ 8 (به اندازه خشاب والتر)
*شرایط آب و هوا بدون وزش باد و خیلی خوب.
*ساچمه های استفاده شده ،پرو مگنوم،بی اس آ الیت و فاینال مچ والتر.
*فاصله 3 گروپ در فاصله 20 متر و 2 گروپ در فاصله 35 متر

یعد از صفر کردن دوربین که در یکی از عکس ها که به وضوح مشخصه ،شروع به گروپ گیری کردم.
اولین با ساچمه نه چندان مرغوب پرو مگنوم

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B8.jpg]

همانطور که در عکس بالا مشخصه یه گروپ فوق العاده به دست اومده که برای خودم هم بسیار جالب و عجیب بود. تنها یکی از شلیک ها کمی بالا خورده که فکر میکنم به خاطر خود ساچمه بود.

گروپ دوم متعلق به ساچمه بی اس آ الیت هست:
[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B4.jpg]

تو این گروپ هم اگر نگیم عالی باید نمره خیلی خوب به بی اس آ داد چون از 8 شلیک تنها 2 شلیک با کمی اختلاف باعث باز شدن گروپ شدند.

گروپ سوم متعلق به بی اس آ در فاصله 35 متر هست

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B9.jpg]

لازم به توضیحه که قطر دایره سیاح رنگ دقیقا 1 اینچ هست. این دقیقا همون ایرادی هست که اول عرض کردم.توی فاصله 35 متری واقعا خیلی خیلی سخته بود که + دوربین روی نقطه سیاه نگه دارم چون اصلا چیزی دیده نمیشد و فاصله برای یه دوربین 4*32 واقعا زیاد بود.مطمئنا اگر دوربین با زوم بالا باشه که بتونیم کل نقطه سیاه به وضوح ببینیم خیلی راحت تر میشه گروپ جمع تر گرفت.

گروپ چهارم ساچمه فاینال مچ فاصله 35 متر

و شاهکار والتر 850 با ساچمه فینال مچ.
من خودم که خیلی لذت بردم امیدوارم شما هم لذت ببرین.تعداد 8 شلیک و یه گل زیبا

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B8.jpg]

و در آخر هم یک عکس کلی از سیبل که صفر کردن دوربین روش کاملا مشخصه

یه تعدای ساچمه جی اس بی هم از طرف اقا مسیح به دستم رسیده که به زودی تستش میکنم و تو سایت میذارم.
امیدوارم این گروپ ها کمکی به افزایش اطلاعاتتون کرده باشه.
یا علیKhansariha (8)
لینک مرجع