انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-06-30 11:20 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه چی بود؟
با دوربین یا مگسک؟
چون از قول گروپ من بی اطلاعم Khansariha (8)

دوربین گامو3-9*40
باراکودا
درسته مهدی جان اول باید چندتا شلیک میکردم ولی واقعا گرم بود و نمیشد بیرون موند
تازه اینجا همیشه باد تندی میاد به غیر از صبح زود که یه کم آرومه
البته بعد از همین گروپ خودمو داییم باهاش از 15 متری ساچمه میزدیم و کلی حال داد
گروپ با رین استورم با ساپورت صندلی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ با اسلحه رین استورم
فاصله 116متر با رنج فایندر بوشنل
ساچمه جی اس بی 18گرین
10شلیک از فشار 195باربا ساپورت ایینه بغل ماشین
دوربین تو 42متر رو زوم 6 صفر شده ودر زوم 6 با یک میل دات 15 سانت افت ساچمه بود وهدف تو عکس دیده نمیشه

خیلی دقت خوبی داره. انتظار همچین گروپی رو از سی اف ایکس نداشتم. خسته نباشید دوست عزیز.
همه ی تجهیزات هم که گامبو هست...زنده باد.
گروپ های خوبی هستن خصوصا با گامو مگنوم که اصلا ساچمه با دقتی نیست.به نظر من در این فاصله گامو مچ گروپهای بهتری میده.موفق باشین دوست عزیزم.Khansariha (8)
تازه شدي مثل منKhansariha (219) گروپ گير مخفي پشت بومها!! موفق باشي رفيق.Khansariha (219)Khansariha (8)
بازم یه شلیک هست که گروپ آدمو باز کنهKhansariha (367)
شاید اگه ترازو داشتم این مشکلات پیش نمیومد
اولی 27 متر دقیق و دومی حدود 40 متر شاید یه کمی بیشتر
54/باراکودا/4.5/ 3-9*40 گامو
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
عالیه احسان جان چه کرده این ایرکینگ به بهKhansariha (8)
مرسی امین جون
نمیدونم چرا فکر میکنم باید بهتر از این بشه
حس میکنم اگه دوربین سنتر 4-16*40 با ساچمه باراکودا داشتم بهتر میشد
شایدم به خاطر اینه که چون تا 30 متری تقریبا تیر رو تیر میزنه انتظار دارم تا 42-3 متری هم همونجور باشهKhansariha (172)
ولی بازم خیلی بد نشد
(2012-07-05 06:52 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. امروز موفق شدم دوربین سلاحم رو صفر کنم و سه تا گروپ با اسلحه بگیرم. اول دوربین رو در ده متری روی زوم 3 صفر کردم که با سه چهار شلیک و چند تا کلیک روی طبلکها، خوشبختانه صفر شد که جا داره همینجا از راهنماییهای بسیار ارزنده علی آقا در تاپیک بستن و صفر کردن دوربین که باعث شد با رعایت دقیق اونها دوربین رو درست ببندم و صفر کنم تشکر فراوان نمایم.
سلاح: گامو CFX Royal 5/5
دوربین: Gamo 3-9*50 IR ساخت چین با پایه یه تکه
ساچمه: گامو مگنوم
وضعیت: نشسته با ساپورت(تفنگ رو روی بالش روی یه صندلی گذاشتم)
هوا: آفتابی بدون باد
تعداد شلیک هر بار: 5

خیلی دقت خوبی داره. انتظار همچین گروپی رو از سی اف ایکس نداشتم. خسته نباشید دوست عزیز.
همه ی تجهیزات هم که گامبو هست...زنده باد.

(2012-07-06 12:33 AM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم. اتفاقاً برای خودم هم غیرمنتظره بود چون گروپهایی که قبلاً از این سلاح دیده بودم تعریفی نداشت. حالا ببینیم در مسافتهای دورتر چه میکنه. دوستان اگر نظری دارند بفرمایند خوشحال میشم از تجربیاتتان استفاده کنم.Khansariha (8)
درود
خسته نباشین گروپ خوبی بود ولی دوست من , گروپهای خوبی از این تفنگ موجود هست خودمن در پست شماره 998 همین تاپیک در فاصله 23-24 متری گروپ گیری کردم
به امید خدا اگر بشه گروپ تو 30تا 35 متر میگیرم از cfx تا خدا چی بخوادKhansariha (8)
لینک مرجع