انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-17 02:03 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز خیلی باز نیست ولی خوبم نیست احتمالا برای ساپورت نامناسب هستش
با مگسک؟
به نظر من توی این فاصله گروپ خیلی خوبیه. چطور می گید خوب نیست؟
اگه واقعا 31 متر بوده خیلی هم خوبه.تازه با پرومگنوم هم زده.اگه با مگسک زده که دیگه عالیه
بیشتر از این نباید از این اسلحه انتظار داشت
آقا معین گروپ خیلی خوبی گرفتید . Khansariha (8)
بنظر من که این تفنگ بالاتر از انتظار هم ظاهر شده واقعا دست مریزاد .
البته اقا شاهین هم چیزی در دلش نیست و بدل نگیرید ایشون انچه که از این مدل گامو دیده کمی دلچرکین شدند . درصورتی که همه میدونیم همه تفنگها ممکنه یکجور برای صاحبشون خوشبختی به ارمغان نیاورند . Khansariha (256)
پستهای بدون ارتباط با موضوع تاپیک حذف شد.دوستان رعایت کنید متاسفانه چند نفر از دوستان اصلا توجهی به تذکرات مدیران و ناظمین نمیکنن و مدام پستهای بدون ارتباط و گاها تنش زا میگذارن.معدود افرادی هم به جای شرکت مفید در مباحث فقط دارن امار نوشته هاشون رو بالا میبرن و فکر میکنن کسی حواسش نیستKhansariha (226)
دیروز مجددا گروپ گیری کردم:

با هر ساچمه 5 شلیک
شادو 1000 کالیبر 22
نشسته با ساپورت (پایه دوربین)
باد بسیار ملایم
فاصله 25 متر
[تصویر: 13452825731.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفسیرش با اساتید...
دوست عزیز گروپتون خوب شده ولی یه سکه کنارش بزارید تا بهتر مشخص بشه Khansariha (8)
واقعا شادوهزار توفاصله 25 متر اینقدر خوب میزنه؟
خیلی عالیه.آفرین.باپروهانتر اون یدونه سمت راست فکرکنم دست شما تکون خورد وگرنه 4تای دیگه روی همدیگه خوردن.
بعدبادوربین بود یامگسک؟
اگر دوربین داشت بگید چی بود که میخوام یدونه شادو1000 بخرم.
(2012-08-17 01:55 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه: Gamo Cfr 4.5
ساچمه:پرومگنوم(البته از اون قدیمیا!!) توضیح:دوربین با ساچمه پرومگنوم جدید صفر شده و دلیل اینکه تیرها چپ خورده همینه
فاصله:31 متر
وضعیت:نشسته با ساپورت میز
5 شلیک

[تصویر: IMG_4007.jpg]

[تصویر: IMG_4006.jpg]
"دیروز اشتباها پست من که در مورد گروپ خودم توش توضیح داده بودم حذف شد,به همین دلیل دوباره پست گذاشتم."
فاصله دقیقا 31 متر بوده.منهای یک متر طول اسلحه. 31=1-32
با دوربین و زوم 9.
اینم عکس سکه ای که توی گروپم هست.
[تصویر: 123.jpg]
قطر گروپ کمتر از 2.5 سانت شده.دقیقا 2.3 سانت.
مطمئنم با ساپورت و ساچمه استاندارد گروپ از این بهتر هم میشه.
(2012-08-18 01:47 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا شادوهزار توفاصله 25 متر اینقدر خوب میزنه؟
خیلی عالیه.آفرین.باپروهانتر اون یدونه سمت راست فکرکنم دست شما تکون خورد وگرنه 4تای دیگه روی همدیگه خوردن.
بعدبادوربین بود یامگسک؟
اگر دوربین داشت بگید چی بود که میخوام یدونه شادو1000 بخرم.
آقا چاکرم, شاگردیم حالا حالا ها...
دوربین بوشنل 3-9*40 که فکر نکنم اصل باشه(6 ماه پیش 80000 تومن)
یه نکته هم بگم که با ساچمه پرومگنوم جدید, افتضاح بود گروپم یعنی خود فاجعه و جالب اینکه با هالوپوینت H&N هم خوب نبود, ولی با Ts22 برخلاف چیزی که فکر میکردم خوب شد.
این پایه دوربین هم به عنوان ساپورت بسیار خوب بود.
تفنگ گامو cfr کالیبر 4.5
حالت نشسته با ساپرت
بدون دوربین
اندازه خال سیاه 1 cm
4 شات با ساچمه پرو مچ
از 27 یاردی ، وسیله اندازه گیری فاصله متر لیزری

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
به به....گروپ خوبي شده....فکر کنم تير دوم يا با بقيه يکسان نبوده و سفت تر جا رفته يا دستت لرزيده....
داداش اگه جا داري از فاصله دو برابر هم با دوربين يه گروپ بگير...به نظرم نبايد خيلي بازتر از اين بشه....
لینک مرجع