انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من ی ساچمه گامو 4.5 گرفتم کروی شکل هست میخاستم بدونم واسه 54 مناسبه؟خطاش زیاده یا کم؟
(2014-09-21 05:01 PM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من ی ساچمه گامو 4.5 گرفتم کروی شکل هست میخاستم بدونم واسه 54 مناسبه؟خطاش زیاده یا کم؟
اینهمه ساچمه خوب چرا حالا روند گرفتی؟؟؟ ساچمه های روند(گرد) احتمالادر لوله گردشی ندارن وبیشتر به درد تفنگهای پیستول وتپانچه های بادی با لول بدون خان میخوره.
ممنون ،طرف ادعای آشنیایش میشد منم روم نشد بگم نمیخام ازش خریدم
سلام و درودKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این هم از گروپ دیروز عصر من :
اسلحه: دیانا مگنوم 350
دوربین : سنتر پوینت 3-9*32
ساچمه: آذرخش 2 هفت شلیک
وضعیت جوی : نسیم آرام که فکر نکنم تاثیری در گروپ داشته باشه
فاصله هم 21 متر دقیق از انتهای لوله ی اسلحه
ساپورت هم نسبتا مناسب.
فقط یک سوال برام بوجود آمد که چرا آذرخش در این فاصله پایین می زند ولی کراسمن حدود 3 سانت بالا می زند؟ چون طبق برنامه چیر گان باید بالاتر می خوردن و اسلحه هم صفر کراسمن بود.
اون جایی هم دورش خط کشیدم دو ساچمه اولم بود که فکر کنم به علت گرم نبودن پبستون به اونجا خوردن.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام دوستان . گروپ تفنگ چینی ب 62 . فاصله 10 متر . دوربین زوم 5 .ساچمه دیابلو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/align]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میشه لطفا یه گروب از بی تی 65 با یه ساچمه خوب در فاصله بالا مثل 80متری بذارید
و همچنین شلیک به یه قوطی فلزی در این فاصله که میزان تخریب و نفوذشم مشخص بشه؟
با تشکر از قبول زحمت
سلام و خسته نباشید

بالاخره امروز فرصتی دست داد تا یه دستی به اسلحه ببریم و چند تا ساچمه در کنیم Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
شرایط جوی مناسب هوا گرگ و میش غروب و ساپورت هم توی عکسا مشخصه
فاصله25 متر و فشار از 180 بار شروع شده
هدف دایره مشخص شده و تیر ها هم گلچین نشده (راندوم)
اسلحه at44
این از ساپورت
[تصویر: 14116618352.jpg]

پرومگنوم معروف
[تصویر: 14116618351.jpg]
گروپ پرو مگنوم
[تصویر: 14116618354.jpg]
گروپ ts22
[تصویر: 14116618355.jpg]
اذرخش خودمون
[تصویر: 14116621171.jpg]
[تصویر: 14116621172.jpg]
گروپ آذرخش
[تصویر: 14116618353.jpg]

البته این نکته هم شایان ذکر است که زوم روی 5 بوده و هدف هم خیلی توی دید نبوده که راحت بشه روش قفل کرد
دوست عزیز شما که انقد زحمت کشیدی چرا روی سیبل نزدی؟!!هم شکیل تره هم کلاس کارت میره بالاتر هم ما راحت تر قضاوت میکنیم...خداییش نه مقیاس گذاشتی نه از روی شکل معلوم این گروپ چکارس....امیدوارم ناراحت نشی.......Khansariha (8)
(2014-09-25 11:11 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما که انقد زحمت کشیدی چرا روی سیبل نزدی؟!!هم شکیل تره هم کلاس کارت میره بالاتر هم ما راحت تر قضاوت میکنیم...خداییش نه مقیاس گذاشتی نه از روی شکل معلوم این گروپ چکارس....امیدوارم ناراحت نشی.......Khansariha (8)

البته حق با شماست
اما چون دم غروب بود فرصت سیبل گذاشتن نداشتم هرچند که سیبل هم موجود بود...... بخشش از شماست
در مورد مقیاس هم حق با شماست فقط اینو اضافه کنم که اندازه هدف تعیین شده به اندازه ای کمتر از نوک انگشت
حقیر و به میزان کمتر از 1 سانت می باشد.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام به همه Khansariha (8)
اینم از گروپ گیری پدرم در محیطی ارام و بدونه باد
فاصله 12 متر
تعداد شلیک 10
زوم 3
دیانا 52 کالیبر 4/5
ساچمه اذرخش
سیبلم که همون مخصوص سالن 10 متر
[img][url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: 14117220215.jpg]
لینک مرجع