انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 13553268641.jpg]
اینم گروپ گیری 10ساچمه معروف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا با هاتسان at-44 و ساچمه پرومگنوم گروپ گرفتن اگه عکسشو دارید ممنون میشم اینجا قرار بدید
اینم گروپ این هفته با ساچمه های ساخت خودم شلیک هفت عدد ساچمه فاصله از15متر فکرکنم مشکل سنگینی زیاد ساچمه باشه چون باپرو مگنم تویه خال زدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونیکه وسط خال خورده جایه پرومگنمه تویه ساچمه های بعدی که میخام بسازم نقایص اصلاح خواهد شد یکی سنگینی و دامنه ساچمه تاحالا سه مدل ساختم ان شا الله پوز جی اس بی رو به خاک بمالم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخ
راستی اسلحه 350 دوربین سنتر 9*32
اینم گروپ با 350
دوربین دیانا زوم 8
ساپورت آرنج روی میز
فاصله 40 متر
توضیحات:گروپ باز متعلق به پرومگنوم هایی هست که پس از دست چین باقی موندن و شل جا میرن
گروپ جمع مربوط به پرومگنوم های جدید هست که برچسبی هست.تقریبا همشون به سختی جا میرفتند و فقط چند عدد در بسته مشکل دار بود

[تصویر: 13557462831.jpg]
اه اه عجب تفنگ ناجوریه این 350Khansariha (219)Khansariha (219) علی جان نمی خوای بندازیش دور؟

راستش من فکر می کنم تازه اگه پرومگنومهات رو وزن هم بکنی و هموزنها رو بزنی گروپش جمع تر از این بشه.در کل خیلی خوب شده.
البته پایینیه. اون بالایی که با ساچمه زن پترن گرفتی رو نمی گم!!Khansariha (219)

علی جان سعی کن جلوی قنداق رو بذار تو کف دستت راحت حرکت کنه.یه آزمایشی بکن ببین بهتر میشه؟Khansariha (8)
دکتر جون دقیقا به همون صورت گروپ میگیرم فقط من بجای ساپورت آرنج دستم رو روی میز میگذارم.دقت بهتری گرفتم تا زمانی که تفنگ رو روی چیزی بگذارم
در ضمن این گروپ 2 منظوره بود.اول اینکه تفاوت ساچمه های پرومگنوم مشخص بشه
دوم اعاده حیثیت از تفنگم بود که این نسبتهای ناجور پوکیده جفتک زن که بعضیا(منظورم تو نیستی دکی جون ها Khansariha (266) ) میدن رو جواب بدم.خیلی مخلصیمممممممممم
سلام دوستان گلمKhansariha (8)
امروز فرصتی پیش اومد که برم به مکانی که همیشه واسه هدف زنی و تنظیم دوربین میرم.
با استفاده از نرم افزار چیرگان به این نتیجه رسیدم که بهترین صفر برای تفنگ من فاصله 43متری هست منم به حرف این نرم افزار گوش کردمو دقیقا روی 43متری صفرش کردم.
چن تا هدف گذاشتم تا ببینم میلدات ها چطوری جواب میدن.
2تا شیشه ایستک
یه سطل ماست که البته درشو هدف گرفتم
و کوچکترین هدف یه پاکت سیگار که همرام بود.
با متر پارچه ای دقیق 100متر فاصله گرفتم به یه کارتن که روش خال کشیده بودم از 100متری شلیک کردم و بعد از 4 شلیک متوجه شدم میلدات چهارم دقیق به هدف میخوره.
تفنگ:وایروخ 100 کالیبر4.5
دوربین : barska 6.24*50 زوم12
ساچمه:TS-10 مظلوم که همه ازش بد میگن
ساپورت:لبه شیشه ماشین
حالت تیراندازی:نشسته پشت فرمون ماشین چون هوا خیلی سرد بود منم سرما خوردم.Khansariha (74)
اول ترسیدم پاکت سیگارو بزنم و رفتم طرف درب سطل ماست که از همه بزرگتر بود.3تا تیر بهش زدم وبعد هم از لبه مقرش افتاد پایین

بعد هم با 2تا تیر هردو شیشه ایستک پودر شد.((((اینجا مثل تو این فیلما که اسنایپر از فاصله 1.5مایلی آدم میکشه کلی حال کردم.)))Khansariha (219)
بعد هم رفتم طرف پاکت سیگار که با تیر دوم کلکش کنده شد.

باور کنید حالت تیراندازیم افتضاح بود وگرنه نتیجه خیلی خیلی بهتر میشد.
بدرود.
یاسر جان تو چه زومی میلدات چهارم خال میزد؟؟؟؟؟

میدونی که...ارزش میلدات ها در زوم بالا کم میشه....چهار میلدات در زوم 24 برابر یک میلدات در زوم 6 هست.....
(2012-12-18 03:08 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاسر جان تو چه زومی میلدات چهارم خال میزد؟؟؟؟؟

میدونی که...ارزش میلدات ها در زوم بالا کم میشه....چهار میلدات در زوم 24 برابر یک میلدات در زوم 6 هست.....

ممنون از راهنماییت دوست عزیز نکته خوبیرو بهم یاد دادی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من دوربین رو روی زوم 12 در 43متری صفر کردم و با همون زوم از 100متری شلیک کردم.
لینک مرجع