انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فاصله 162 متر با رنج فایندر
وایرخ 100
ساچمه جی اس بی 15.89 گرینی
تعداد شلیک 60 الی 70 عدد
انقدر به وجد اومده بودیم که از گروپ گذشت و تبدیل به ابکش شدKhansariha (399)
لازم به ذکر است حدود 40 عدد شلیک را دوست خوبم جناب سرابادانی به سیبل زد که قهرمان کمان اسیا بود
و ما بقی را هم بنده حدود 30 عددKhansariha (8)
در حالت نشسته و سردست امروز کلی کل کل داشتیم

[تصویر: IMG_0504.jpg]
سلام دوستان

اسلحه: diana Magnum 460 Cal:5.5
دوربین: CenterPoint 4*16-40
فاصله: 30 متر
ساچمه: پرومگنوم
با ساپورت "بالش و یه میز"
دفعات شلیک : 8 بار !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
سلام دوستان... Khansariha (48)

این هم سومین تجربه ی من از گروپ گیری... Khansariha (219)

مشخصات گروپ :

سلاح : Gamo CFR Whisper cal. 4.5
ساچمه : Gamo Red Fire
سیستم نشانه روی : دستگاه نشانه روی سلاح (خخخخخ!)
فاصله : ۱۷ متر دقیق
وضعیت تیراندازی : نشسته با ساپورت (میز و کیسه ی شن)
وزش باد : بدون وزش باد
تعداد شات : ۵ شات
.
.
.

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حنان جان دیدی حالا؟ تو این فاصله و با دستگاه نشانه روی (مزخرف) گامو این گروپ واقعاً عالیه...یه دوربین بنداز روش که دیگه تیر رو تیر بزنی...
راستی دکتر جان، خط کشه خیلی گوگولیه!Khansariha (266)
سلام خدمت دوستان ببخشيد كه تصويري از خود گروپ نيست ولي جاي دوستان خالي بود Khansariha (8)

[img][تصویر: Mashhad.jpg][/img]
یک گروپ از سوماترا 2500 در فاصله 72 متر و در شرایط نچندان ایده آل که برای خود بنده هم زیاد جالب نیست ولی دیدنش خالی از لطف نیست
جزئیات کامل روی عکس موجود هست

[تصویر: 13507268041.jpg]
سعید جان فشار روی 200 بار بوده ؟ چون poi داری شدید 150 بار به نظر من بهترین فشار برای سوماتراست چون ولو با نظم بیشتر و بهتری باز میشه سرعت ها یکنواخت تر هست
(2012-10-18 11:23 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان ببخشيد كه تصويري از خود گروپ نيست ولي جاي دوستان خالي بود Khansariha (8)

[img][تصویر: Mashhad.jpg][/img]

اینکه حیاط علی ایناست اونم صندلی که من سورخش کردم بعد بعضیا نتونستن...حالا چرا صورتا شطرنجیه؟؟مگه چیکار کردین؟Khansariha (290)Khansariha (367)
این جلوئیه با چه جراتی اونجا نشسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (266)
(2012-10-20 01:52 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان فشار روی 200 بار بوده ؟ چون poi داری شدید 150 بار به نظر من بهترین فشار برای سوماتراست چون ولو با نظم بیشتر و بهتری باز میشه سرعت ها یکنواخت تر هست

فشار روی 207 بار بود و این Poi بخاطر صفر اول هست که در 90 متری تنظیم شده بود ( البته بیشتر مواقع روی 70 متر صفر میکنم )
نظر من هم این هست که روی فشار کمتر از 200 بهتر عمل میکند
لینک مرجع