انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی عالیه مهدی جان.من تجربه استفاده از این ساچمه رو رو تفنگم دارم عالی جواب میده پس رو 52 هم باید همینطور باشه.جالبه که تو فواصل 60-70 متری هم دقت قابل قبولی داره و حتی میشه باهاش شکار کردKhansariha (8)
با سلام.
با دیدن کلیپی که اقا پورنگ گذاشته بود حسابی سر وجد اومدم و بعد از تقریبا 2 هفته مجددا دست به اسلحه بردم.
فاصله دقیقا 15 متر
اسلحه هاستان ای تی 44
ساچمه جی اس بی 15 گرین.
حالت تیر انداز نشسته با ساپورت.
هدف زدن 4 چوب کبریت !!!
قبل از دیدن فیلم یه سری توضیحات بدم :
علت افتادن چوب ها به نظرم برخورد ساچمه به دیوار و متلاشی شدن ساچمه و برخورد تیکه های بخش شده به سر نوشابه ها بود .
البته دو تا فیلم هست که فیلم دوم سالم بودن سر نوشابه ها درش به نمایش در اومده که خدای نکرده احساس نشه که ساچمه به پایه خورده و اگر دوستان خواستند اونهم آپلود میکنم(صرفا به جهت حجم بالا آپلود نشده).
در هر صورت قضاوت با خود دوستان.Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG_9897.jpg]
[تصویر: IMG_9899.jpg]
دوستان عزیز اینا دست رنج امروز:

گروپ اول 5 تا باراکودا دستچین شده هموزن 1.39 گرم.

[تصویر: groups_mon9_2_.jpg]

گروپ دوم 4 تا جی اس بی هموزن 1.02 گرم.پنجمی رو جرات نکردم بزنم.

[تصویر: groups_mon9_3_.jpg]

فاصله هر دو 20 متر ، ساپورت جعبه میوه و بالش روی میز، نشسته روی صندلی،زوم دوربین 12 . جی اس بی ها روی میلدات 3 بالا زده شدن.باراکودا چون خیلی بالا می خورد،سه تا خونه زیر خال هدفگیری کردم. . وضعیت هوا هم عالی.
و البته دیانا 52 کالیبر 0.22 و دوربین سنتر پوینت 40*16-4 ...
ممنون مهدی جان با 54 توی 32 متری گروپ تیر رو تیر با کراسمن گرفتم توی فواصل دورتر هم تستش کن
دور تر باید فاصله گیرم بیاد ولی چشم. Khansariha (8) تو 30 متر شاید بتونم یه گروپ بگیرم.
بله خواهشا تو فواصل دورتر هم گروپ بگیرید با 52 ممنون میشم
دور تر یکی گذاشتم چند صفحه قبل تر هست می تونی یه نگاه بندازی.البته خیلی شرایط مناسب گروپگیری نداره.Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم نتیجا گروپ گیری با ساچمه ایرانی پیمان
تفنگ دیانا 56 و دوربین دیانا
فاصله 8 متر
نشسته با ساپورت
باد ملایم
تعداد شات 5 عدد
ساچمه ها از لحاط شکل و وزن دستچین شدن و شسته!

و این هم نتیجه کار:

البته باز هم میتونست بهتر باشه ولی من با عجله این کار رو کردمKhansariha (256)
امیرجان گروپ 8 متری اونم برای دیانا 56 ؟! مثل این میمونه که ماشین پورشه داری باهاش تو محله خط کار کنی خخخخخخ (شوخی) بابا این 56 کولاکه ببر مسافتت را بالاتر . مخلص عزیزت . Khansariha (256)
این فاصله باید با بی 3 بگیری.
لینک مرجع