انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود خدمت عزیزان به از جانم
طبق قولی که به آقا شهاب جدیدی داده بودم امشب وقت شد تا گروپ از ساچمه های ارسالی ایشان و آقای کریمی بگیرم.
با کسب اجازه از این دو بزرگوار

محل تیر اندازی: کارگاه بدون باد
فاصله: 23 متر طول
تفنگ: DIANA 52 T06 Cal 22/5.5
لوله تمیز شده با اسپری ناهید
دوربین: Center Point 4*16*40
زوم: 8
وضعیت ساچمه ها: انتخاب تصادفی بدون اندازه گیری دامنه و سنجیدن وزن
تصاویر ساچمه ها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ اول از JSB :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ دوم از RWS :

اون دو تا شات که گیج زده به خاطر لقی ساچمه در بدو ورود به لوله بود.به همین خاطر گروپم رو تکرار کردم و نتیجه حاصل این شد :

Khansariha (226) یه کم انتظار بیشتر از این بود ولی در کل راضی ام...
و اما گروپ سوم از AIR ARMS :

Khansariha (172)
خودمم تعجب کردم که چرا این گروپ رو داد.....
خلاصه اگه خطایی هم بوده بذارید پای بی تجربگیKhansariha (8)
اینم محل تیر اندازی و اسلحه بنده :

Khansariha (8)
آقا فرشاد تعجم این ترکیب این ساچمه ها و اسلحه و ساپورت و این دوربین چرا چنین گروپی داده !!!!
به نظر من شما یک بار متغیر ها رو چک کنید / حتما یه مشکلی وجود داره
با سلام.
گروپ ها خیلی باز شده.البته جی اس بی خوبه اما اون دو ساچمه متاسفانه نه.
به نظرم دو ساچمه RWS و ایر آرمز با اسلحه شما مچ نباشه.
Khansariha (8)
با تشکر از گروپ گیری دوستمون آقا فرشاد که در شرایط مطلوب و با سیبل گروپگیری کردند
الگوی رفتاری باز شدن ساچمه ها در هر چهار گروپ خیلی شبیه به همه و این اثرگزاری یه عامل ثانوی رو بوضوح نشون میده
حالا اثر ارتعاش رام نشدن فنر , نحوه ماشه کشی , کیپ بودن زیاد تفنگ در پایه و... میتونه باشه ولی با بررسی تک تک عوامل و شرایط در این محیط و امکانات میتوانید تا حدود زیادی نتیجه رو بهبود دهید
درود
ممنون که به پستم توجه داشتین.سعی میکنم گروپ هامو تکرار کنم و دوباره به نمایش بذارم.البته با سنجیدن وزن ساچمه ها که شرایط تقریبا یکسان باشه.

Khansariha (8)
اگه امکانشو داری داداش با ساچمه ی هالوپوینت هم ی گروپ بگیر چون رو 52 های مختلفی که دیدم عالی جواب دادهKhansariha (8)
درود
امروز وقت شد تا دو تا گروپ با دو ساچمه ی مختلف یکی آذرخش و دیگری با فاینال مچ بگیرم
گروپ اول :

اسلحه : وایرخ 80
کالیبر : 4.5
دوربین : سنتر پوینت 40*16-4
فاصله 13 متر
تعداد شلیک : 6 عدد
ساپورت : صندلی و بالشت
ساچمه آذرخش 2

[تصویر: 14141468881.jpg]

گروپ دوم :

اسلحه : وایرخ 80
کالیبر : 4.5
دوربین : سنتر پوینت 40*16-4
فاصله 13 متر
تعداد شلیک : 5 عدد
ساپورت : صندلی و بالشت
ساچمه : فاینال مچ والتر

[تصویر: 14141468882.jpg]
چند وقته کروپهای باحال میبینیم از جمله سیبل شکیل وتوضیحات کامل باتشکر از دوستان با ذوقKhansariha (219)
با سلام
قصدم صرفا گذاشتن گروپ نیست ولی بعنوان یک کار انواع تست و بررسی آن میتواند مفید باشد Khansariha (8)
خدمت دوستان عرض کنم که چندی پیش با آقا حمید حکمی یک تست 40 متری از تفنگهای خودمان گرفتیم
ردیف بالا را آقا حمید با تفنگ خودشان میزد و پائین را من با تفنگ خودم و البته هرکدام را با یک روش داشتم تست میکردم (تست ایراستریپر هاتسان )
[تصویر: 14146441731.jpg]
البته برای اینکه از روی تصویر بشود اطلاعات دقیقی را بدم بدین شرح عرض کنم
آقا حمید حکمی با تفنگ air arms s510
شاتهای 5 تائی
ساچمه های jsb 18
دوربین هاوک تاکتیکال مدل 8-32*56
فاصله 40 متر دقیق
وضعیت نشسته با رست
تعداد 7 گروپ که به رنگ دایره زرد o دورش کشیدم مشخص میباشد گروپ شماره یک ایشان فوق العاده بود Khansariha (256)
[تصویر: 14146441732.jpg]
شلیکهای خودم به رنگ دایره های آبیo نیز با تفنگ بنجامین دیسکاوری با روشهای مختلف درحال تست بودیم (اولین تست ایر استریپر پائین و چپ)
دوربین سنتر 4-16
ساچمه های فالکون
البته این نکته را عرض کنم که دو گروپ بالاتر تفنگ دیسکاوری (شماره 6 و بغل دستی آن) را آقا حمید زحمت تیراندازیش را کشیدند اونم با یک سری دیگه ساچمه دست چین شده فالکون و به اصطلاح آماده مسابقه که دیگه تیر خلاص تست را من برای ایر استریپر زده باشم و من به پای سیبل برای بررسی رفته بودم بعد از اینکه آقا حمید گروپ 5 تائی سمت چپی را زدند کار کمی بهتر شد ولی باز بدلم نمینشست به ایشان گفتم ایراستریپر را نیز باز کن و بعد 5 تای آخری (شماره 6) بدون هیچ جایگزینی نه سایلنسر و نه چیز دیگری گروپ محشری شد که بدلم نشست .Khansariha (256)
لازم به یادآوری هست که در این تستها بدترین گروپ نیز از حد و اندازه یک درب بطری آب بازتر نشده بود که در نوع خودش بنظرم جالب می آمد . فعلا Khansariha (8)
علی آقا منم ایر استریپرو تست کردم بنظرم تو حالت لوله غیر مسلح (بدون ایر استریپر) تفنگم بهتر میزنه...تو سی زدم تست کردم بازم همینجور بود....البنه اوایل دقیقا نظرم برعکس بود اما الان با لوله ساده خیلی بهتر نتیجه میگیرم...کسه دیگه ای از دوستان به این نتیجه رسیده؟
لینک مرجع