انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما در چه فاصله ای گروپ گیری کردید ؟!
مثلا در فاصله ی 10 متر طبیعیه که شادو با چینی و at44 و .... هم گروپ های مشابه و نزدیک به هم میدن
شما بهتره فاصله رو حداقل 20 متر در نظر بگیرید و بعد اقدام به گروپ گیری نمایید
البته ساچمه هم خیلی مهمه
درسته فاصله10متر بود با ساچمه نخجیر جت . چشم حتما امتحان میکنم و نتیجه رئ اعلام میکنم دوست من.
متشکرم
Khansariha (8) خواهش میکنم
من به شما قول میدم شادو خودش رو توی 20 متری ثابت میکنه البته به شرطی که از ساچمه ی مناسب تر مثل پرومگنوم استفاده کنید.
(2014-02-24 04:31 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم از همین میترسیدم Khansariha (172)
راستش داشتم مشتاق میشدم برای خریدش ولی با چیزی که شما گفتین دلسرد شدم Khansariha (8)

مسعود جان من سال پیش یه دو ماهی شادو دستم بود و در حد پولی که براش داده بودم (۲۵۰ تومن) ازش راضی بودم (اون زمان دیانا ۳۵ ۷۵۰ تومن بود)
به نظر بنده در رنج قیمت پایین تا متوسط (۴۰۰ تا ۷۰۰ کنونی) گامو بهترین سلاح ها رو داره و کارایی و کیفیت (ظاهری و باطنی) بهتری رو نسبت به سلاح های ترک و چینی ارائه میدن...
دوستان و اساتید ببخشید که این پستم رفت تو باقالستون... فقط خواستم این دوستم از تجربیات همه استفاده کنن در خرید سلاح... Khansariha (8)
یه انتقادی هم داشتم و اینه که دوستان سعی کنن عکس ها رو با سایز حداکثر ۶۴۰ در ۴۸۰ (ترجیحا با حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت) بگذارن و از گذاشتن دوباره ی عکس های دوستان دیگه توی نقل قول هاشون اجتناب کنن...[/size]
منتظر گروپ های زیبای دوستان هستیم...
با تشکر...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام.دوست عزیز شادو هم از لحاظ دقت و هم قدرت بهتر از تفنگهای چینی هست من یه دو ماهی هست که یه شادو دارم و ازشم خیلی راضیم
با سلام. دوستان محترم لطفا به عنوان تاپیک توجه کنید. تاپیک مشاوره سلاح هم داریم. تشکر از همتون.
سلام وقت همگی به خیر

با اجازه اساتید تیراندازی دو تا گروپ از دو اسلحه سوماترا 2500 و هاتسان لانگ دستکش میزارم
با توجه به اینکه هدف اصلی تنظیم صفر دوربین و تیراندازی بود عکسهای کاملی ارائه نمیشود انشالا در فرصتهای آتی گروپ با جزئیات کامل و عکسهای گویا در فواصل مختلف ارائه خواهیم داد.
گروپ اول :

اسلحه : پی سی پی هاتسان AT-44 Long Pa
دوربین : 6-24 روی زوم 20
ساچمه : باراکودا 21 گرین
فاصله : 80 متر ( اندازه گیری شده )
تعداد شات : 10
فشار کپسول : 190 بار
ساپورت : بسیار مناسب
شرایط جوی : آفتابی بدون باد و مناسب برای تیراندازی

عکس گروپ اول ( هاتسان):

[تصویر: 13933166412.jpg]

بعد از این گروپ اسلحه روی همین 80 متر صفر گردید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گروپ دوم :
اسلحه :سوماترا 2500 مدل 500 سی سی
دوربین : دیانا 6-24 روی زوم 19
ساچمه : جی اس بی 18 گرین
فاصله : 80 متر ( اندازه گیری شده )
تعداد شات : 5
فشار کپسول : 200 بار
درجه تنظیم قدرت : تنظیم 5 از 13
ساپورت : مناسب
شرایط جوی : آفتابی بدون باد و مناسب برای تیراندازی

عکس از گروپ دوم ( سوماترا ):

[تصویر: 13933166411.jpg]

سوماترا هم بعد از این گروپ روی 80 متر صفر گردید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به امید روزی که خارج از فصل شکار هیچ جانداری مورد اثابت گلوله قرار نگیرد. انشاا...

موفق و پیروز باشید
هر دو اسلحه خیلی خوب زدن تو80 مترKhansariha (214)
باز هم هاتسان نشان داد که اسلحه عالی است چون در یک شرایط جوی و توسط یک تیرانداز با سوماترا مقایسه شد
ای کاش هر دو گروپ رو با یک نوع ساچمه میگرفتید اینطور بهتر میشد مقایسه کرد Khansariha (8)
لینک مرجع