انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوباره شیطونی کردی امیر حسین به منظور من چیکار داری خخخخKhansariha (8)

والا نمیدونم گیر میاد یا نه ساچمه جالبی نبود سهیل جان اورده بود برای شکار کلاغ خخخخ
(2013-07-13 11:22 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره شیطونی کردی امیر حسین به منظور من چیکار داری خخخخKhansariha (8)

والا نمیدونم گیر میاد یا نه ساچمه جالبی نبود سهیل جان اورده بود برای شکار کلاغ خخخخ

دادا میگم از بس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفته آیر رنجر شما که زدی اِیر رنجر نفهمیدم منظورتون چیه! خخخخـ!
به قیافش که نمیخوره بد باشه...یکم شبیه فالکن هست آخهKhansariha (399)
ساچمه بدرد بخوری نیست سید امیر. به نظرم دنبالش نباش.
متوجه شدم دادا . دقتش برای شکار بدک نبود توی 40 متر گروپش با سی زد اس 200 حدودا" 3 سانتیمتر بود درصورتی که جی اس بی رو من توی این فاصله با سی زد بازترین گروپی که ازش گرفتم 12 میل بوده .

گروپ از دیسکاوری .

[تصویر: 13737485551.jpg]
مسیح جان حسابی به وجد اومدم خخخخخخخ Khansariha (256)
این گروپ کمتر از 3 میلیمتر را خودم ازش گرفتم م م م م Khansariha (214)
[تصویر: 13509801005.jpg]
واقعا لذت بردیم از گروپ ها .هم 40 متر به بالا بود هم ای تی 44 توشون داشت هم از ساچمه قیمت پایین بودKhansariha (8)
سلامKhansariha (8)
دوستان گرامی باز من آمدم با سه گروپ دیگر از ای تی 44 Khansariha (48)ببخشید که نتونستم در فاصلهء بیشتر گروپها رو بگیرم
1----------------------
تفنگ:ای تی 44
دوربین:لیپرز 4-16*50
ساچمه:هالوپوینت
فاصله:15متر
ساپورت:مناسب
تعداد شات:5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2-------------------------------
تفنگ:ای تی 44
ساچمه:هالوپوینت
فاصله::25 متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3-----------------------------
ای تی 44
ساچمه:تی اس 22
فاصله:20

این هم از ساچمه هایی که روی هم خوردن و دوقلو شدن.Khansariha (172)
گروپهای بسیار خوبی هستند. پس معلوم شد هالوپوینت و ts-22 هر دو با AT44 خوب جواب میدن. البته اگه دوستان دیگه ای که این نوع تفنگ رو دارن هم گروپ با این ساچمه ها بذارن بهتر میشه نتیجه گرفت.Khansariha (8)
(2013-07-14 09:36 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپهای بسیار خوبی هستند. پس معلوم شد هالوپوینت و ts-22 هر دو با AT44 خوب جواب میدن. البته اگه دوستان دیگه ای که این نوع تفنگ رو دارن هم گروپ با این ساچمه ها بذارن بهتر میشه نتیجه گرفت.Khansariha (8)
مرسی دوست عزیزKhansariha (8) برای مسافتهای بیشتر هالوپوینت خیلی بهتر از تی اس 22 جواب میده .افت خیلی کمتری داره
از نظر افت واسه ای تی اول جی اس 18 بعد 15 و بعد باراکودا بعد کراسمن پوینت و بعد هالوپوینت.....هیچ ساچمه دیگه ای هم نتایجه این ساچمه هارو نداره....هالوپوینتم بدرد لانگ شات نمیخوره دادا...
لینک مرجع