انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
اقا خشیار عکس رو که نشون نمیده ارور میده. درضمن دوربین و زوم رو هم یادتون رفت بگین.
مخلصیم
یاعلی
(2014-12-09 07:02 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا خشیار عکس رو که نشون نمیده ارور میده. درضمن دوربین و زوم رو هم یادتون رفت بگین.
مخلصیم
یاعلی
زنده باشی دوربین رو درست کردم بزار یه بار دیگه ادیت کنم شاید درست بشه داداش
سلام
اقا خشایار درست شد عکس دستت درس. فقط به نظرم برای 56تو فاصله 15 متر خیلی باز شده تو این فاصله باید تیر رو تیر بخوره.ولی خوب چون تکیه گاه درست نداشتین شاید اینجوری شده.شما برای کروپ گیری باید شرایطی رو داشته باشین که اولیش داشتن تکیه گاه مناسبه.انشاالله در گروپ های بعدی این نکته رو رعایت کنید وگروپهای عالی بگیرین بزارین حالشو ببریم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی
(2014-12-09 07:14 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا خشایار درست شد عکس دستت درس. فقط به نظرم برای 56تو فاصله 15 متر خیلی باز شده تو این فاصله باید تیر رو تیر بخوره.ولی خوب چون تکیه گاه درست نداشتین شاید اینجوری شده.شما برای کروپ گیری باید شرایطی رو داشته باشین که اولیش داشتن تکیه گاه مناسبه.انشاالله در گروپ های بعدی این نکته رو رعایت کنید وگروپهای عالی بگیرین بزارین حالشو ببریم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی
دمت گرم داداش.نظرتون درباره ساچمه ها چیه؟فکر کنم سبک باشه واسه 56.نه؟؟
باراکودا سنگینه داداش شما از jsb 15,89 یا jsb 18,1 گرینی استفاده کن بهتره حتما و حتما هم از تکیه گاه استفاده کن Khansariha (8) مطمئنم اگه تکیه گاه مناسب استفاده کنی تو این فاصله ساچمه رو ساچمه میزنی
(2014-12-09 06:51 PM)khashayarshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در 15 متری.بدون دوپایه یا تکیه گاه
دوربین نیکو استرلینگ مدل 6-24*44
ساچمه h&n باراکودا
یادم رفت gsb رو از مغازه ببرم.انشالله دفعه بعدی با اونها میزنم ببینم چی میشه.چون فکرکنم باراکودا کمی سبک باشه واسه 56
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا حتما از ساپورت مناسب برای تفنگ استفاده بکنید.مخصوصا برای اسلحه سنگینی مثل 56Khansariha (172)
و بعدش هم برای همچین تفنگ هایی که شاهکار های مهندسی تفنگ سازی دنیا هستن بهتر بالای 30 متر اقدام به گروپ گیری بکنید.و در گروپ گیری هم + دوربین را با بعلاوه سیبل میزون بکنید.
-------------------------
اگه از همون باراکودا های 21 گرینی باشه که خیلی بد زده.و همچنین 21 گرین هم اصلا سبک نیست و چه بسا،بسیار سنگین هم هست و از حد و توان یک سلاح 26 ژولی خارجه و در دراز مدت به واشر پیستونتون اسیب میزنه.Khansariha (172)
اگه جی اس بی 16 گرین دارین برای این اسلحه باید مناسب باشه.18 گرین هم از نظر من یکمی سنگینه،ولی بازم زیاد مشکلی نیست.البته 18 چون وزنش بالاتره برای گروپ گیری بهتر عمل میکنه.Khansariha (399)
----------
برای این که اهمیت تکیه گاه را متوئجه بشین به این گروپ 5 شات دقت بفرمایید.یک اسلحه مشابه با ساچمه ای ارزان قیمت و ایرانی ولی با تکیه گاه و البته دوربینی معمولی و با دهنه 32 و زوم 9.Khansariha (226)
این گروپ یک 54 هست(البته نه 54 خودم)در فاصله 12 متری و با ساچمه نخجیر امل(نخندین خوب ساچمه دیگه خخخ)
مرکز به مرکز گروپ زیر 8 میل هست.Khansariha (256)
[تصویر: 14093156491.jpg]
----------------------------------------
انشاالله منتظر گروپ گیری های شما در فواصل 25،30 متر به بالا هستیم که قطر گروپ هم از همون سکه بزرگ تر نشه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اولین تایپیکی که اومده جلو دستت،مشکلت رو نوشتی.به نظرت نباید توی تایپیک "راهنمایی برای تعمیر تفنگ بادی" مینوشتی؟
حالا از سر لوله سنبه بزن.شاید دربیاد.من وقتی دوتا ساچمه میره توی لوله اتی با سمبه در میارم.
سلام به همگی
امروز وقت شد تا یه گروپ با at44 بگیرم

سلاح :at44 تیون شده
کالیبر:5.5
دوربین:BSA 6-24x44
فاصله: 50m
تعداد شات : 6 عدد
ساپورت : میز و رست
ساچمه : JSB 16gr وزن شده

[تصویر: group_.jpg]

یا علی Khansariha (48)
با سلام

من هم بالاخره اولین گروپ گیری را انجام دادم البته خیلی ناشیانه چون نه میز بود و .... تفنگ را گذاشتم روی سه پایه دوربین روی پشت بام

ساچمه CZ 15.89 gr
فاصله 15 متر
تعداد شات 7

تصویر سمت راست مربوط به وایرخ 100 و سمت چپ دیانا پی 1000
کالیبر 5.5

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

Khansariha (8)
با سلام. آقا رضا دستت درد نکنه گروپ خوبیه فقط یادت باشه با دو تا تفنگ صاحب نام تیراندازی کردی. این رو عرض کردم چون یه مقدار فاصله برای این دو تا تفنگ کمه. البته از یک جهت هم جالب میشه که در یک حالت با هر دو تفنگ تو فاصله بیشتر یه گروپ بگیرید. امیدوارم با در نظر گرفتن تمام شرایط گروپ گیری یه چیز استسنایی تحویل بدید.
لینک مرجع