انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-04 05:14 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مورد عکس گروپی که گرفتم بگم ...
از کسانی که نظر درستی دادن متشکرم و کسانی که حرفای بی ربط زدن هم یه چیز بگم که حوصله کل کل کردن با کسی رو ندارم و کسی رو مجبور به باور کردن گروپی که گرفتم رو نکردم.
در ضمن من نه تو تخمین فاصله اشتباه کردم و نه چیز دیگه و تنها اشتباهی که کردم اینه که تو این تاپیک عکس گذاشتم چون خیلیا ظرفیت دیدن خیلی چیزا رو ندارن...
از اساتید و دوستانی که احترام خودشونو تو این سایت نگه میدارن و واسه خودشون شخصیت قاعل هستن و نظرات بی ربط نمیدن متشکرم و کوچیک همشون هم هستم.
یا علی
عزیز من اشتباه شما نادیده گرفتن شعور اعضای سایت است نه چیز دیگه . ادامه ندید بهتره
ما میتونیم یک سیبل ‌بذاریم تو۵متری و۸تاشات تیرروتیرهم داشته باشیم وزیرش بنویسیم فاصله۶۰متر،شایدتومحلشون همه شگفت زده بشن وبه به وچه چه کنن ولی دراینجا که یه انجمن تخصصی هست واعضای آن انواع اقسام تفنگهای فنری وپی سی پی رو دارن وچندین وچند سال در این رشته فعالیت داشتن وزندگیشون حول تیراندازی وشکار میچرخه وصدهابار ازفواصل مختلف گروپ گیری کردن وراجع به گروپ دیکران نظردادن جز ....
اینجا به گروپ خوب کسی جایزه نمیدن وبرای کروپ بد هم کسی روجریمه نمیکنن،پس سعی کنیم نه خودمان راگول بزنیم نه دیگران رو ساده و...فرض کنیم!!!!
دوستان 52 صفر با کدوم ساچمه بهترین گروپ رو میده ؟ از بین ساچمه های ارزون TS 22 مناسبه واسش ؟Khansariha (8)
(2014-02-04 10:19 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 52 صفر با کدوم ساچمه بهترین گروپ رو میده ؟ از بین ساچمه های ارزون TS 22 مناسبه واسش ؟Khansariha (8)

سلام دوست عزیز.تجربه من اینه که تو ساچمه های ارزون تا 22 متر با پرومگنوم بهتر از TS22 گروپ میگیری با 52.چون پرو مگنوم فیت جا میره ولی TS22 کمی نرم جا میره و هوا میتونه از کنارش عبور کنه...البته این فقط تجربه شخص بنده هستKhansariha (8)
(2014-02-04 10:37 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-04 10:19 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.تجربه من اینه که تو ساچمه های ارزون تا 22 متر با پرومگنوم بهتر از TS22 گروپ میگیری با 52.چون پرو مگنوم فیت جا میره ولی TS22 کمی نرم جا میره و هوا میتونه از کنارش عبور کنه...البته این فقط تجربه شخص بنده هستKhansariha (8)

ممنون دوست عزیز ، تشکر از راهنماییتون Khansariha (8) منظورم ابتدا به کل ساچمه های موجود در بازار بود و سپس ساچمه های ارزون ...
پس حتما 1 بسته کراسمن بخرین و بعد از صفر کردن دوربین و گروپ گیری فکر نکنم شکاری باشه که بتونه از دستتون بره...Khansariha (8)اونم با سلطان دقت 52Khansariha (8)
سلام
من هم با آقای شهاب موافقم 52 با کراسمن و JSB خیلی سازگاره من برای هدف زنی JSB و برای شکار روی 52 و 54 حتماً از کراسمن هالوپوینت استفاده میکنم خیلی عالی جواب میده .

کوردوبا جان این نتیجه مدتها تحقیق و تفحص با 52 5.5 و ساچمه های مختلف:
1.جی اس بی 15.89 و فالکن(این دومی رو بالا 30 متر بهتره استفاده نکنین.)
2.جی اس بی 18.13
3.باراکودا و کراسمن هالوپوینت
4.فیلدتارگت و کراسمن پوینتد
5.پرومگنوم(تا فاصله های حدود 40 متر بهترین ساچمه با قیمت ارزون)
6.الماس استاندارد
7.گامو مگنوم
8.هر چی دلتون می خواد
9.دیابلو...Khansariha (290)

البته برای 4.5 اوضاع متفاوته.ولی بازم فکر کنم گزینه اول جی اس بی 8 گرین باشه و بعد باراکودا 10 گرین.
این ساچمه ها تا فاصله 90 متری تست شدن. از لحاظ افت کمترین افت متعلق به باراکودا بوده و در عین حال پروازش منحنی تره.مطمئن ترین صفر با جی اس بی به دست می آد و در طول مسیر پرواز کمترین تغییرات رو داره.Khansariha (8)
دکتر جان الان مدتهاست دنبال اون ساچمه شماره 8 میگردم. از کجا میشه خرید. خخخخخ خداییش خیلی با حال اومدی.
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن بنده رو Khansariha (8)

دکترجان کالیبر مورد نظر 5.5 هستش ...

بارکودا هانتر منظورتون هست ؟ همون که سرش سوراخه ؟

آیا با رام شدن فنر تغییری در رفتار ساچمه ها ایجاد میشه ؟

من بیشتر برای شکار می خوام استفاده کنم و بین 52 و 460 گیر کرده بودم ، منتها با تعاریفی که از شما و سایر دوستان از 52 شنیدم ، نهایتا 52 رو انتخاب کردم ...

متاسفانه اینجا خبری از ساچمه درست حسابی نیست ( بهترین ساچمه پرومگنوم و پرومچ هست ) و قبل از خرید مزاحم دوستان شدم تا بتونم همزمان ساچمه مناسب هم تهیه کنم Khansariha (8)
لینک مرجع