انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-17 11:44 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-16 08:24 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوماه پیش یه بسته پرو مگنوم گرفته بودم واقعا حرف نداشت تو 70متر با کرال شیئ5_6سانتی متری رو میزدم تو10تا شلیک از70 متری یه5-6 تایی میخور به هدف اینم عکسش[تصویر: 13714010751.jpg] اما 2دوز پیش رفتم دوباره همونو بگیرم که دیگه نداشت بجاش یهts10گرفتم با پرومگنوم جدیدا.اول از tsشروع کردم که کلا از زندگی سیر شدم اما پرومگنوم یکم امیدوارم کرد.درکل هرچی سعی کردم باtsاز11متری لا اقل 2تا تیر رو هم بزنم نشد.تو35 متری هم که افتضاح بود که شاخ دراوردم اما پرومگنوم عالی.دوستان کسی دلیلشو میدونه که چراtsبا کرال من پرت میزنه؟اینم بگم که لول کرال از چینی های کمر شکن هم کوتاه تره شاید ساچمه tsبراش یکم بلند باشه.نظر بزرگان چیه ما که گیج شدیم.اینم گروپ که اول یه تیر به کارتن زدم و بعد سعی کردم رو همون بزنم نمیشد[تصویر: 13714013631.jpg][تصویر: 13714016001.jpg]
قوطی ساچمه رو از38 متری با پرومگمنوم زدم اصلا باد نمیزد هوا عالی بود بدون لرزش دستو ساپرت خوب اما ts !!!!!!!
دوست عزیز 5 تا دونه از این ساچمه های TS_10رو بردارید و با یه جسم گرد مثل سر ساچمه قسمت دامنی ساچمرو طوری فشار بدید و بچرخونید که کاملا کونیک ومرتب بشه بعد باهاش یه گروپ بگیرید امیدوارم که روی اصلحه شما هم جواب بده
من که نتیجه های بی نظیری با وایروخ 100 و TS_10 گرفتم در فواصل 10مترالی 175متر
بدرودKhansariha (8)

عزيز ممنون از راهنمائيت امروز آخره تمام ساچمه هارو با يه چارسو خيلي آروم ميچرخوندمو گردشون كردم واقعا جواب داد الان دقتش عالي شد_تشكر داداش
درود بر اساتید محترم

کسی گروپی از ساچمه های الماس نداره ؟
چرا دوست عزیز یه چند تایی تو صفحه های قبلی هست .دو تاش رو خودم گذاشتم.ولی صفحه هاش یادم نیست.Khansariha (8)
یکیش اینجا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
یه پیشنهاد
بجای چهار سو از فیش میکروفن هم استفاده کنید بد نیست . کونیکش دقیقا همونی که میخواهید
داشتم دنبال یه سری تارکت میگشتم سایت زیر را پیدا کردم که هدفهای جالبی داشت .گفتم قرار بدم دوستان هم استفاده کنند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-27 10:43 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم دنبال یه سری تارکت میگشتم سایت زیر را پیدا کردم که هدفهای جالبی داشت .گفتم قرار بدم دوستان هم استفاده کنند :

مرسی دوست عزیز خیلی عالی بود،Khansariha (8)
این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم تارگت های جالبی داره.
سلام فرصت شد 2 تا گروپ گرفتم با 470 اولی
اول از همه این که تعداد شات ها 7 تا بود باد سیبل هامو برد و همینا موند بعدا با ساچمه بول و تی اس 22 و یه ساچمه ایرانی دیگه گروپ میگیرم میزارم
شرایط:فاصله 30 متر با ساپورت باد شدید خیلی خیلی شدید 3 بار پایه لغزید و پایین زد عکس ساچمه هم هست
[تصویر: 13724041112.jpg]
شرایط:همون شرایط بدون ساپورت تکیه داده به دیوار اسلحه تکون میخورد 2 بار هم بد جوری لرزید
[تصویر: 13724043321.jpg]
نظر من اینه که پرو مگنوم بهتره با مقوا هم توی همین فاصله با ساپورت هم از پرو مگنوم تو هوای صاف هم گروپ گرفتم ولی عکس نتونستم بگیرم
نظر اساتید چیه ؟
(2013-06-26 10:51 AM)MRD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
یه پیشنهاد
بجای چهار سو از فیش میکروفن هم استفاده کنید بد نیست . کونیکش دقیقا همونی که میخواهید
سلام بله اما من نداشتم با اینحال چارسو هم جواب دادKhansariha (8) دوتا گروپ از ts10 دیروز گرفتم اول با ساچمه های اصلاح شده از 32متری و دومی از15متری اما با ساچمه های بدون اصلاح ولی واقعا کونیک اخر ساچمه خیلی در دقت موثر هست که من تاحالا نمیدونستم [تصویر: 13724055642.jpg][تصویر: 13724055641.jpg] جاداره از برادر yaserfisher تشکر کنم بابت راهنماییش
نظر ندارن ؟
لینک مرجع