انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینم گروپ افتضاخ من با 350.
واقعا نمیدونم چرا اینجور گروپی به دست اومد؟اولین شلیک خورد درست وسط خال و شلیک های دیگه همونطوری ک میبینید پرت.Khansariha (367)Khansariha (367)
تعداد شلیک:6
ساپورت:صندلی
آب و هوا:بدون باد و گرم
فاصله:20 متر
[تصویر: 20120709_113516.jpg]
محمد جون خیلی هم بد نیست
به نظر من خوبه
350 تفنگ شکار هست نه گروپ گیری
با این دقت هر چی دلت بخواد میتونی شکار کنیKhansariha (8)
راستی دوستان اون سکه 500 تومانی که توی گروپ بالایی 54 گذاشتم یه مقدار بزرگ تر از 25 تومانی هست دچار اشتباه نشیدKhansariha (48)
آخه دیگه هر کاری کردم.از سفت کردن پایه دوربین تا فرراهم کردن بهترین حالت تیراندازی.به نظرم خیلی بده.نباید اینجوری میشد.احتمالا پایه دوربینمو عوض میکنم ببینم چی میشه.
نباید اینجوری پرت بزنه کهKhansariha (8)
دوست عزیز اتفاقا گروپ قابل قبولی داده.اولین ساچمه شما میشه گفت پرت خورده.ولی بقیه نسبتا جمع بوده.البته با این ساچمه و با یه ساپورت بهتر میشه گروپ بهتری هم گرفت.
ادامه بده بهتر میشه.
حتی الامکان هم از برگه مقوایی استفاده کنید تا جای اصابت دقیقتر مشخص باشه.
موفق باشیKhansariha (8)
ممنون داداش.حتما امتحان میکنم ببینم چی میشه!
یه لحظه احساس کردم انگار 350 نیست رنجر125 هست خخخخخ
شما انتظاراتت از فنری خیلی زیاده...بابا رنجر بود کلاً یه ساچمه تو برگه نمی خورد.
راس میگی داداش.زیادی انتظار دارم یکمی.!!!Khansariha (226)
احسان عزیز گروپت با ایرکینگ عالی بود.مخصوصا اون 40 متری.نمی دونم اون یکی که جدا خورده چندمی بوده؟ کلا برای یه تفنگ فنری گروپ خیلی خوبی شده.
سعی کن بین شلیک ها یه کم فاصله بندازی و تمرکز بیشتری کنی.(همینطور تمرین تنفس) .خسته نباشی.Khansariha (8)

سانشاین عزیز چرا فکر می کنی گروپت خوب نیست.اتفاقا برای تفنگی مثل 350 گروپ بسیار خوبی هست.ضمن اینکه ساپرتی مثل صندلی کاملا مهار کننده حرکت های ناگهانی تفنگی قوی مثل 350 نیست.شاید با یه ساپورت بهتر مثل کیسه شن نتیجه بهتر از این بگیرین.ظاهرا جی اس بی 18 گرینی ساچمه خوبی برای تفنگتون هست.
با سلام . دوست عزيز sunshinetrir گروپ بسيار خوبيه در واقع اولين شليك كه وسط خال خورده خطا داره و شما براساس شليك هاي ديگه بايد حساب كنيد كه درست هستن و چون فاصله 20 متر هست حدودا يك سانت بالاي هدف خورده پس اگه صفر تفنگ 350 رو حداقل 40 متر فرض كني ساچمه ها به هدف خواهند خورد به نظر من تفنگت الان تنظيم هست و تغييرش نده .
(2012-07-09 12:16 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان عزیز گروپت با ایرکینگ عالی بود.مخصوصا اون 40 متری.نمی دونم اون یکی که جدا خورده چندمی بوده؟ کلا برای یه تفنگ فنری گروپ خیلی خوبی شده.
سعی کن بین شلیک ها یه کم فاصله بندازی و تمرکز بیشتری کنی.(همینطور تمرین تنفس) .خسته نباشی.Khansariha (8)

مرسی دکتر جان
این دوتا که بالاتر خورده به خاطر سفت بودن بیش از حد ساچمه ها بود و 27 متری شلیک آخری بود و توی 40 متری شلیک اولیKhansariha (8)
لینک مرجع