انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-05 02:20 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان نکته جالب بهتر شدن گروپ های 3 و 4 در برابر 1 و 2 هست.دلیلش به نظرت چیه گرم شدن فنر؟
ولی باز هم من از 460 انتظار بیشتری دارم حتی اگه با پرومگنوم بزنه. ای کاش چند تا گروپ با جی اس بی هم می ذاشتی تا دقت این تفنگ رو بهتر نشون بده.Khansariha (8)

سلام و درود به دكتر عزيز و دوستان ارجمند Khansariha (8)

نكته كه لازم هست عنوان كنم اينه كه واقعا گروپ گرفتن در فاصله هاي بالاي 10 متر خيلي مشكل هست . خيلي موارد بايد رعايت بشه بالاخص در فواصل بالاي 20 متر . اون روز بارها ياد اقا مسيح افتادم كه خدايي خيلي شاهكار مي كنه در فاصله هاي 50 متر به بالا گروپ ميگيره .

شماره هاي 3 و 4 دكتر جان بهتر بودنش بدليل بهتر مهار كردن تفنگ و تمركز بيشتر بود . همانطور كه مستحضر مي باشيد يكي از عوامل موثر در تيراندازي و گروپگيري هستند . از طرفي عنوان كردم كه ساچمه دست چين نشده بودند كه ماشاا.. هركدام براي خودشون يه وزني دارند . خودمم از اين گروپ راضي نيستم چون قبلا گروپ گرفتم البته با پرومگنوم قديمي تر ، خيلي بهتر از اين بود . انشاا.. سعي مي كنم با ساچمه هاي مختلف گروپ گيري كنم و نتيجه رو جهت بررسي اساتيد و دوستان قرار بدهم . ولي يه شوتينگ رست خيلي كمك موثري در اينجور مواقع مي كنه .Khansariha (8)
آقای میرلوحی وضعیت تیراندازی اخوی؟ این رو روشن کنید بهتر می شه در باره گروپها نظر داد.Khansariha (8)
[/quote]

وضعیت تیر اندازی و شرایط جوی:کاملا آرام و بدون باد. ساپورت هم:صندلی
(2014-01-06 11:57 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای میرلوحی وضعیت تیراندازی اخوی؟ این رو روشن کنید بهتر می شه در باره گروپها نظر داد.Khansariha (8)

وضعیت تیر اندازی و شرایط جوی:کاملا آرام و بدون باد. ساپورت هم:صندلی
[/quote]

ممنونمKhansariha (8)
احتمالا ساپورت خیلی بی حرکت نبوده.حداقل من فکر می کنم وایرخ 80 با جی اس بی تو 30 متر جمع تر هم می تونه بزنه.هر چند باز هم گروپ خوبی شده.البته ظاهرا وایرخ ها با کراسمن بیشتر سازگارن تا جی اس بی.
(2014-01-06 01:41 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونمKhansariha (8)
احتمالا ساپورت خیلی بی حرکت نبوده.حداقل من فکر می کنم وایرخ 80 با جی اس بی تو 30 متر جمع تر هم می تونه بزنه.هر چند باز هم گروپ خوبی شده.البته ظاهرا وایرخ ها با کراسمن بیشتر سازگارن تا جی اس بی.

سلام و درود به دكتر عزيز و دوستان Khansariha (8)
درخصوص سازگاري كراسمن با وايروخ 80 ، دقيقا همين طور هست كه مي فرماييد . دوستان وايروخ 80 داشتند كه كراسمن سازگاري و همخواني عجيب با اين تفنگ داشت . و گروپ ها خيلي خوبي مي گرفتند .Khansariha (8)
(2014-01-05 01:04 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)
گروپ ، اگر بشه اسمش رو گذاشت گروپگيري
ديانا مگنوم 460 كاليبر 5/5
ليپرز 6×24×50
فاصله 34 متر دقيق البته تصوير پنجم 20 متر دقيق
ساچمه : به قربونش برم گامو پرومگنوم
حالت : صندلي و ميز
شرايط بسيار عالي . خوب كه از اين بهتر نميشد . داخل سالن Khansariha (8)

نكته اي رو عنوان كنم كه از اين خيلي بهتر ميشد نتيجه گرفت . ساچمه ها دستچين نشده بودند و ساپورت مناسب نبود

[تصویر: 13889143181.jpg]
با ساچمه خوب یا دستچین شده حتما تست کنید اگه همینطوری بود یا مشکل از دوربین و پایه هست یا مشکل از خودتون که قلق تفنگ بدست نیاوردید
سلام.درباره جمع تر زدن فکر کنم مربوط میشه به کثیف بودن لوله چون 6ماهی هستش که تمیز نشده.ولی هر کار میکنم پرومگنوم رو توی فواصل 30/45و60متر خوب نمیزنه!!!!!! راستی کراسمن هالوپوینت رو هم تا حالا امتحان کردم واقعا خوب میزنه حتی بهتر از jsb.تو فاصله 25 متر اگه ساپورت و شرایط جوی مناسب باشه با کراسمن 2تا ساچمه رو از یک نطقه رد میکنه(یعنی تو این فاصله اصلا تلرانس نداره)Khansariha (8)با تشکر از marksmanعزیز جهت راهنماییشون.انشاالله که بتونم بیشتر از تجربیات شما استفاده کنم.Khansariha (8)Khansariha (8)
بله .من خودم برای 350از کراسمن استفاده می کنم.از فاصله 20متر /با دوربین وساپورت/گروپ 2.5سانت میده.از همه نظر کراسمن برای تفنگ های بالا25ژول عالیه.فقط قیمتش بالاست.
البته کراسمن برای همه تفنگ ها به خوبی جی اس بی نیست.برای دیانا ها معمولا جی اس بی بهتر میزنه تا کراسمن.باز اینم قاعده کلی نیست و ممکنه برای دو تا تفنگ هم مدل هم یکسان نباشه.بهترین کار تست و گروپگیری در فاصل مختلفه تا بهترین ساچمه شناسایی بشه.Khansariha (8)
دکتر دروست میگه کراسمن رو لوله دیانا اصلا خوب جواب نمیده من تو 20 متر با لوله دیانا با تی اس22 گروپ 8میل گرفتم ولی با کراسمن گروپ 1/5سانت. خانکشی دیانا اصلا قابل قیاس با خانکشی لوله اتی44 نیست. رو لوله اتی کراسمن به خوبی جواب میده. بهتر هست اینطور بگیم خانکشی دیانا طوری هست که با ساچمه های ارزون به خوبی سازگار هست
سازگاری ساچمه با تفنگ یک حقیق غیر قابل انکار هستش همون طور که جی اس بی با وایرخ و دیانا سازگاری داره کراسمن با بنجامین (مارادور و دیسکاوری) و سامیانگ با اوانیکس.البته هیچ تفنگی پیدا نمیشه پروگنوم رو بهتر از جی اس بی بزنه.به نظر من گروپی که بدون ساپورت مناسب گرفته بشه اصلا قابل اعتماد نیست فقط برمیگرده به مهارت شخص ، من به همین خاطر یک شوتینگ ریست بدوی ساختم تا خطا انسانی رو حذف کنم و فقط وظیفه کشیدن ماشه بر عهده من هستش.
[تصویر: 13890856261.jpg]
لینک مرجع