انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علی اقا تازه یک مدل هم هست که نیاز به بستن نخ هم نیست خودش شلیک هم میکنه
مارو باش اونا رو باش[تصویر: 13614529131.jpg]
اصلان عزیز :

صفر نزدیک(دوم) هرچقدر دور بشه صفر دورتر(اول) نزدیک میشه .15 متر برای صفر دوم یکم زیاده و بسته به فاصله دوربین صفر دومتون میشه حدود 30 متر .

حدود 8 متر اگر صفر نزدیک(دوم) صفر کنید صفراولتون حدود 40متر میشه که مناسبه اکثر تفنگ بادیها هست.(البته حدودیه چون به فاصله مرکز دوربین از مرکز لوله بستگی داره)

اگر شما روی 15 متر صفر نزدیک(اول) رو صفر کردید در 10متر شما باید زیرخال اصابت داشته باشید نه بالای خال .

این تصویر گروپ شما نشون میده که شما زیر 10متر (حدود 5متر) صفر هست و صفر اولتون هم حدود 50متر محتمله.لذا درفواصل بین 5تا 50 متر بالای خال هستید.
با سلام
باز بعد مدتها فرصتی شد تا برم بیرون و گروپ بگیرم
امروز فاصله رو بیشتر کردم و در فاصله 90 متری گروپ گرفتم
تفنگ هم وایرخ 80 کالیبر 4.5
دوربین سنترپوینت 40*16-4 روی زوم 14
ساپورت هم همون ساپورت دست ساز خودم که به صورت کیف هستش و بخاطر نرم بودنش یه خورده لرزش ایجاد میکرد
عکس اول مربوط به سیبل هستش که با فلش قرمز نشونش دادم

[تصویر: Target_90m.jpg]

گروپ اول ساچمه پرومگنوم 7.6 گرین وزن و دستچین شده , تعداد 10 شلیک

[تصویر: Pro_Magnum_7_6.jpg]

گروپ دوم ساچمه JSB Exact 8.4 و تعداد 6 شات , اونجای رو که مشخص کردم 2 تا ساچمه اونجا خورد

[تصویر: JSB_Exact_8_4.jpg]

یا علی
(2013-02-23 09:28 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
باز بعد مدتها فرصتی شد تا برم بیرون و گروپ بگیرم
امروز فاصله رو بیشتر کردم و در فاصله 90 متری گروپ گرفتم
تفنگ هم وایرخ 80 کالیبر 4.5
دوربین سنترپوینت 40*16-4 روی زوم 14
ساپورت هم همون ساپورت دست ساز خودم که به صورت کیف هستش و بخاطر نرم بودنش یه خورده لرزش ایجاد میکرد
عکس اول مربوط به سیبل هستش که با فلش قرمز نشونش دادم

[تصویر: Target_90m.jpg]

گروپ اول ساچمه پرومگنوم 7.6 گرین وزن و دستچین شده , تعداد 10 شلیک

[تصویر: Pro_Magnum_7_6.jpg]

گروپ دوم ساچمه JSB Exact 8.4 و تعداد 6 شات , اونجای رو که مشخص کردم 2 تا ساچمه اونجا خورد

[تصویر: JSB_Exact_8_4.jpg]

یا علی

این گروپ عالیه توی 90 متر با وایروخ 80 اونهم با ساپورتی که خوب هم نبوده سنتر تو سنترش 2.5 سانتیمتر هم نمیشه . !!
سلام

دوستان تو گروپ گیری من هر کار میکنم درست به وسط نمیخوره البته نه که نخوره مثلا از 6 تا 3 تاش

مثلا سر بطری نوشابه تو فاصله حدود 20 متر میزنه ولی یه گنجشک تو 15 متری شاید نخوره

دوربینم گامو 3-9*40 هست ...یه راهنمایی کلی میفرمایید در مورد تنظیم دقیق

ساچمه هم مگنوم با پرو مگنوم
(2013-02-24 06:52 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان تو گروپ گیری من هر کار میکنم درست به وسط نمیخوره البته نه که نخوره مثلا از 6 تا 3 تاش

مثلا سر بطری نوشابه تو فاصله حدود 20 متر میزنه ولی یه گنجشک تو 15 متری شاید نخوره

اسلحتون چيه ؟ با اين ساچمه ها توقع نداشته باشين همشون وسط بخورن
شما يه بار jsb رو تست كن
اگه از دوربین استفاده میکنی شاید از دوربین باشه
در ضمن من از ساچمه ی مگنوم برا وایرخ 80 استفاده کردم افتضاح بود
سلام آقاSh4DoVV عزیز اگه منم بتونم با تفنگ شما یه همچین گروپی بگیرم درصورتی که مایل به فروش باشین 200 هزار تومن بالاتر ازقیمت آکبندش خریدارم-وایخ 80 4.5ومگنوم 350 در حد آک دارم معاوضه هم میکنم هر اختلافی هم بفرمایید تقدیم میکنم. یا علی
(2013-02-24 08:22 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-24 06:52 PM)comex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اسلحتون چيه ؟ با اين ساچمه ها توقع نداشته باشين همشون وسط بخورن
شما يه بار jsb رو تست كن

کرال سافاری

ساچمه های پرو مچ خوبه؟
دادا منظور از گروپ گرفتن خال زدن نیست...اگه هم منظورتون اینه که گروپ جمع نیست خوب ساچمه و تفنگ سازگار نیستن....ساچمه پرومچ هم بنظر من ارزش گروپگیری نداره چون اینا نه وزنشون هم اندازس نه ساختار مناسب و استانداردی دارن و بهتره از این ساچمه ها بترتیب استفاده کنین:1- جی اس بی اگزکت......2-فالکن....3-باراکودا....4-پروهانتر....5-کراسمن مدل پوینتد بعد هالوپوینت......6-فیلد تارگت......7-بس اس ای الیت......8-پیمان سر گنبدی....اینا رو بیشتر سلاحهای هم کلاس سازگاری داره.Khansariha (8)
رو ای تی 44 منم همه ی اینا خوب بوده ولی جی اس بی در 10 کلاس از همه بهتر بوده و شماهم بهتره از جی اس بی استفاده کنین.
لینک مرجع