انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سعیدجان بنظر من شرایط خودت خوب نبوده وگرنه هردو اسلحه باید تو این فاصله گروپشون خیلی جمعتر بشه.
(2014-02-25 10:11 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای کاش هر دو گروپ رو با یک نوع ساچمه میگرفتید اینطور بهتر میشد مقایسه کرد Khansariha (8)

هاتسان با جی اس بی زیاد سازگار نیست تست هایی که انجام دادم اینو نشون میده بعد از تست بیشتر ساچمه ها به این نتیجه رسیدم هاتسان لانگ بهترین عملکردش با باراکودا هست
عرفان جان شرایط زیاد بد نبود ولی 80 متر هم فاصله کمی نیست گرچه همونطور که میبینید گروپ سوماترا کمتر از 3.5 سانت شده و با توجه به اینکه گروپ گیری در فضای باز و محیط بیرون صورت گرفته میشه گفت گروپ قابل قبولی هست
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان.
و تشکر ویژه از دوستان که به کار گروپ گیری اهتمام جدی دارند.
با توجه به پایان فصل شکار و در جهت بالا تر رفتن سطح علمی-عملی سایت احساس میکنم اگر عزیزان در شرایط مختلف (اعم از فاصله،نوع اسلحه،نوع ساچمه و ...) اقدام به گروپ گیری های حرفه ای و اصولی(استفاده از سیبل های مدرح و استاندارد،استفاده از پایه های استاندارد،عکس های مشخص و واضح ،تعداد شلیک مناسب و ...) کنند ،میتونه مفید و جذاب باشه.
به همین منظور خواهشی که از دوستان دارم اینه که با عنایت به اینکه فصل بهار در حال آغاز هست و معمولا این فصل،بهترین فصل جهت تفریحات خارج از شهری است این مقوله مهم فراموش نشود.
یا علی
سلام: دوستان حرفه ای لطف کنند گروپی هم با ساچمه آذرخش 2 بگیرند ::Khansariha (256)اقلا دلمان خوش شود.
با اجازه اساتید و دوستان عزیزKhansariha (8)

Diana 52 t06
cal .22
scope 3*9*32 centerpoint

ساچمه J S B 18 g ( برای نشون دادن مقیاس اندازه ها در عکس ساچمه پرو مگنوم دم دستم بود )

وضعیت دراز کش با ساپورت ( چهار پایه کوتاه که روشو با کاپشن پوشونده بودیم )
و با وزش تقریباً شدید باد
فاصله 40 متر
(ضلع هر مربع 1cm )
[تصویر: 13936106081.jpg]

و در فاصله 70-75 متری و با تکرار شرایت قبلی

[تصویر: 13936106082.jpg]

و در نهایت این هم عکس سالار ما...Khansariha (214)Khansariha (256)
[تصویر: 13936114633.jpg]
دوست عزیز گروپ خوبیه.فکنم اگه سایلنسر رو برداری بهتر هم بشه.....
با سلام.
کاربر گرامی وان شوت وان کیل (ببخشید اسمتون نمی دونم)
ممنونم که زحمت کشیدین و عکس گروپتون گذاشتین .اما من هر چی نگاه میکنم قادر به تفکیک این کاغذ های شطرنجی نمیشم! و نمیتونم بفهمم این سیبلی که شما ازش استفاده کردید دارای چه استاندارد هایی هست.اگر لطف کنید و در گروپ های بعدی این نقص بر طرف کنید ممنون میشم.

صرفا جهت اطلاع عزیزان

من خواهشی که دارم اینه که دوستان عکس های زیر که به عنوان نمونه از همین تاپیک تهیه شده دقت کند و به ظرافت کار و زیبایی گروپ گیری در این عکس ها توجه کنند.
منظور ما از گروپ گیری اینه.می بینید که در عین سادگی کاملا گویا و کامل هستند.
[تصویر: 13929754361.jpg]

[تصویر: 13925980461.jpg]

[تصویر: 13929872141.jpg]

[تصویر: 13910929561.jpg]

و ...
درسته حرف شما Khansariha (8) نیما هستم کوجیک شما ( زیاد بی موقع زنگ زدمو مزاحمتون شدم..Khansariha (214)Khansariha (8) )
به ناچار از این سیبل ها استفاده می کنم
اینم سیبل کامل Khansariha (8)
[تصویر: 13936138611.jpg]
سلام خسته نباشید اینم یه گروپ از فاصله 400 متر با تفنگ قناسه روی یه صفحه فولادی 10 میل 20 در 20
[تصویر: 13936146811.jpg]
سلام داداش شما خسته نباشی Khansariha (8)
به نظر خیلی عالی میاد. فقط این سوراخا محل خروج تیر بودن؟ تعداد شلیک همون 7تا بوده؟
از چه دوربینی استفاده شده؟
لینک مرجع