انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست من لطفا برای پست هایی که عکس دارند از گزینه نقل قول استفاده نکنید و حجم سایت رو سنگین نکنید Khansariha (8)
دوربین سلاح قبلا صفر شده بود ولی دوربین یک مقدار جلو بود و پایه های دوربین رو شل کردم و عقب کشیدم و بخاطر همین دوباره تست گرفتم که زیاد روی صفر دوربین تاثیر نگذاشته بود به اندازه ۲ کلیک بالاتر میزد و پایین اوردم
لطفا اگر سوال دیگری دارید ( خ) بفرستید ممنون از همکاریتون
ضیا جان مبارکه

تو مسابقه تهران که تا حالا شرکت نکردی احتمالا شنیدی چندتا از قهرمانای لیگ برتر هستن جا زدی ، البته از شوخی گذشته تو سری جدید که به سفارش اروپا معروف شدن مواردی بهینه شده که یکیش همونه که گفتی،
اما یه خط کشی .... کنار گروپت قرار میدادی بهتر بود، به نظر میاد گروپت بیش از یک سانته البته شاید من اشتباه کنم که اگه درست باشه باید بگم، تو 30 متر واسه مسابقه درجه یک که هیچ برای درجه چندمش هم زیاده ، خلاصه بیشتر تمرین کن برادر واسه سکه طلا بیشتر از اینا باید سعی کنی.

ارادت
(2015-09-12 12:58 AM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضیا جان مبارکه

تو مسابقه تهران که تا حالا شرکت نکردی احتمالا شنیدی چندتا از قهرمانای لیگ برتر هستن جا زدی ، البته از شوخی گذشته تو سری جدید که به سفارش اروپا معروف شدن مواردی بهینه شده که یکیش همونه که گفتی،
اما یه خط کشی .... کنار گروپت قرار میدادی بهتر بود، به نظر میاد گروپت بیش از یک سانته البته شاید من اشتباه کنم که اگه درست باشه باید بگم، تو 30 متر واسه مسابقه درجه یک که هیچ برای درجه چندمش هم زیاده ، خلاصه بیشتر تمرین کن برادر واسه سکه طلا بیشتر از اینا باید سعی کنی.

ارادت
جناب دگدور نام کاربری بنده zia نیست اسم بنده هم حسین هست لطفا رعایت کنید Khansariha (8)
طی تماس های مکرر شما با شماره های مختلف جهت اینکه بنده در مسابقه تون شرکت کنم و بنده جواب نمیدادم بلخره دیشب توانستید با بنده تماس برقرار کنید و بنده همانطور که رسما در سایت هانتر اعلام کردم در مسابقه شرکت نمیکنم نمدانم چه اصراری بر شرکت کردن بنده دارید . فکر میکنم این موضوع 3000 psi به شما فشار اورده که دچار نشتی شده اید و این پست شما از انجا نشعت میگیره
ضمن اینکه حضور من در مسابقه جهت اشنایی با برگزار کنندگان بر جسته و تیر اندازان چیره دست هست تا بر تجربیاتم افزوده بشه نه برای ( سکه )و شما و خیلی از دوستان اطلاع دارید ودارن که بنده پیش از یک سکه اسکناس خرج این رشته کردم بدلیل علاقه به تیر اندازی . کاملا برای من مشهود هست که امکان مقام اوردن در حد در صد پایین هست با این وجود در مسابقه شرکت میکنم جهت اشنایی با اساتید و کسب تجربیات بیشتر
امیدوارم با سلاحتون مقام بیارید باعث افتخار باشد نه سرخوردگی Khansariha (137)
موفق باشید
دوستان سعی کنند از موضوع تاپیک خارج نشوند . Khansariha (8)
حسین جان گروپ بسیار خوبی هست من بشخصه تبریک میگم Khansariha (8)
البته ناگفته نماند که شیوه امتیاز گیری روی سیبل بنج رست بسیار متفاوت از گروپ گیری میباشد چه بسا کسانی باشند با گروپهای متوسط خیلی خوب امتیاز جمع میکنند Khansariha (214)
و برعکس کسانی هم بوده اند که همیشه گروپهای خارق العاده ای از خودشون نشان میدادند ولی موقع مسابقه متاسفانه در حد انتظار ظاهر نمیشدند Khansariha (226)
اهمیت این موضوع بنظر من بقدری زیاد هست که شاید وقتش رسیده در بخش مسابقات یه تاپیکی از تکنیکها تیراندازی و تجربیات امتیاز گیری دوستان در مسابقات بنج رست راه بیاندازیم و بهره ببریم Khansariha (256)
سلام دوستان ..
خواستم یه تصویر از گروپ گامو ویسپر بذارم که همین امروز انجام دادم .. و میخوام بگم انقدر تو تاپیکهای مختلف از گامو تعریف منفی میکنن به خدا انقدرها هم بد نیست و من اصلا چیز ضعیفی توش ندیدم . شاید من زیاد حرفه ایی نیستم ولی همین امروز یه کفتر رو تو ۴۵ متر تونستم هدشات کنم (البته خیلی وقتها هم نتونستما خخخ ).. که عکسش فکر کنم جاش اینجا نباشه بذارم .ولی بیشتر کسانی که دیانا و وایرخ دارن خیلی میزنن تو سر گامو .. من تعصب ندارم و خودم دیانا هم دارم ولی تجربه میگه گامو نسبت به قیمتش شاید از دیانا هم بهتر باشه ( به جمله نسبت به قیمت دقت شود )
سلام دوستان ..
خواستم یه تصویر از گروپ گامو ویسپر بذارم که همین امروز انجام دادم .. و میخوام بگم انقدر تو تاپیکهای مختلف از گامو تعریف منفی میکنن به خدا انقدرها هم بد نیست و من اصلا چیز ضعیفی توش ندیدم . شاید من زیاد حرفه ایی نیستم ولی همین امروز یه کفتر رو تو ۴۵ متر تونستم هدشات کنم (البته خیلی وقتها هم نتونستما خخخ ).. که عکسش فکر کنم جاش اینجا نباشه بذارم .ولی بیشتر کسانی که دیانا و وایرخ دارن خیلی میزنن تو سر گامو .. من تعصب ندارم و خودم دیانا هم دارم ولی تجربه میگه گامو نسبت به قیمتش شاید از دیانا هم بهتر باشه ( به جمله نسبت به قیمت دقت شود )
البته اولین شلیک بعد از شلیک هدف ۳ سانت چپ خورد (زیر در نوشابه) .. نمیدونم چرا!! و بقیش اوکی بودن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش یکی از اساتید در مورد گروپ ویسپر یه نظری میدادن Khansariha (48) اولش یه شلیک کردم بعد جای اون رو هدف قراردادم .. چون فکر کردم هرچی هدف ریز تر باشه بهتر میتونم انحراف رو ببینم .
حتی یکی از ساچمه ها با ساچمه هدف همپوشانی داشت .. برام جالب بود که همشون همپوشانی دارن و شلیک تکی نداشتم
خوبه ؟ بده ؟افتضاحه ؟ ..
(2015-09-17 04:51 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش یکی از اساتید در مورد گروپ ویسپر یه نظری میدادن Khansariha (48) اولش یه شلیک کردم بعد جای اون رو هدف قراردادم .. چون فکر کردم هرچی هدف ریز تر باشه بهتر میتونم انحراف رو ببینم .
حتی یکی از ساچمه ها با ساچمه هدف همپوشانی داشت .. برام جالب بود که همشون همپوشانی دارن و شلیک تکی نداشتم
خوبه ؟ بده ؟افتضاحه ؟ ..

در مورد گروپ گیری بهتره که ساچمه ها وزن کشی بشن . فاصله هم 25 متر رعایت بشه و نقطه هدف گیری روی سیبل به اندازه جای تیر باشه و زوم دوربین هم روی 5 باشه و از ساپورت خوبی استفاده بشه . مثلا یه میز که یه بالش روی اون باشه تا لرزش کم بشه و اونقدر هم محکم نباشه که تاثیر معکوس روی دقت تیراندازی داشته باشه . به این ترتیب به دقت اسلحه پی خواهید برد . تقریبا اکثر گامو ها یه همچین گروپی میدن اما با رعایت موارد بالا میشه گروپ بهتری گرفت .
سلام به نظر من اسلحه دقت خوبي دارد وشما اگه ساپورت بهتري داشتي گروپت بهتر مي شد ولي به نظر من خيلي خوبه

Patriot
لینک مرجع