انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام علیکم دوستان کسی هاتسان ۱۱۰۰ تیون شده داره گروپشو بذاره ؟؟ لطف کرده ها واقعا یه گروپ اساسی با ساچمه های ایرانی لازمه واقعا من مطمعنم خیلی ها نیاز به این گروپ دارن Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
(2021-09-22 08:40 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم دوستان کسی هاتسان ۱۱۰۰ تیون شده داره گروپشو بذاره ؟؟ لطف کرده ها واقعا یه گروپ اساسی با ساچمه های ایرانی لازمه واقعا من مطمعنم خیلی ها نیاز به این گروپ دارن Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام خدمت شما.
والا من هاتسان ۱۱۰۰ دارم اما تیون نیست.
یه پُست سر سری هم از گروپش ارسال کرده بودم انشاء الله در روز های اینده یه گروپ کامل با ساچمه های مختلف از هاتسان قرار میدم.
فعلا.
خیلی ممنون جناب amn خیلی لطف میکنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2021-10-11 09:35 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون جناب amn خیلی لطف میکنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام.
خواهش میکنم .
حالا من انشاالله تا اخر هفته روز های ۵شنبه یا جمعه این گروپ رو اینجا قرار میدم.
سلام به تمامی دوستان عزیز.
به سفارش اقا محمد صدرا ؛ دوتا گروپ از سلاح هاتسان ۱۱۰۰ اینجا قرار میدم.
اقایون شرمنده قرار بود چند روز پیش قرار بدم اما مشغله کاری اجازه نداد با تفنگم خلوت کنم .
این گروپ ها با دو ساچمه بیژن مچ ( قوطی فلزی ) و جت ( نخجیر امل ) گرفته شد.
گروپ بیژن به صورت قابل توجهی بهتر از گروپ جت شده.
●تصویر گروپ بیژن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس بالا گروپ بیژن مچ میباشد.

●تصویر گروپ جت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس بالا گروپ جت ( نخجیر امل )

دوستان عکس ها رو دست کاری کردم که کیفیتشون بهتر بشه و بهتر دیده بشن.

این عکس بالا هم مال چند وقت پیشه الان دیگه کلکسیون ساچمه من به این شکل نیست فقط ۵۰ - ۶۰ تا ساچمه بیژن مونده و ۳۰ تا هم جت. خخخخ .
خب بریم سر اصل مطلب
تعداد ۵ شلیک با هر ساچمه صورت گرفته گروپ ها خیلی خوب نسیتن شرمنده میشد خیلی گروپ های بهتر و جمع تری با هاتسان تو این فاصله گرفت اما چه کنیم دقت تیر اندازی من زیاد بالا نیست.

اینم یه عکس از هاتسان خودم که دقیقا همون موقع که خریدمش به محض اینکه رسیدم خونه گرفتم.

میخواستم از محل تیر اندازی هم عکس بزارم خدمتتون اما موبایلم فراموشم شد و نتونستم عکسو بگیرم شرمنده.

دوستان موفق باشید فعلا خداحافظ Khansariha (8)
سلام به دوست داران هدف زنی و تیراندازی
امروز بعد مدتها بریکر رو تست کردم گفتم گروپ تیرش رو بزارم
فقط هنوز هم میتونست گروپ جمع تر بشه سه تیر اول رو زدم بعد سه تیک به چپ دادم و بعدی ها رو زدم
کلا 11 تا تیر انداختم که فقط یدونه یذره بالاتر خورد
ساچمه بیژن سورت شده و فاصله 12.5 متر
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام مجدد
این روزها این بریکر حسابی آبرو داری میکنه
یک هفته پیش تو فاصله 54 متری چهار تیر انداختم و دو روز پیش هم چهار تیر دیگه
شیب 20 درجه
ساچمه بیژن سورت شده
تفنگ هم بریکر
شرایط نشسته و با ساپورت(البته شرایط ایده آل نبود و لرزش زیاد بود،چهارپایه تکون داشت)
دایره قرمز برا هفته پیش هست و شکل آبی برا دو روز پیش که در کمال تعجب چهار تیر فقط سه تیر دیده میشه و تیر سوم رو زدم اصلا مشخص نشد کجا خورده نمیتونم با قطعیت بگم روی ساچمه قبلی خورده ولی بهرحال چهار تیر انداختم و رد سه تیر هست دور تا دور اون منطقه هم رد تیر دیگه نیست
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام.Khansariha (48)
ایول دارید اقا Khansariha (8)
(2021-11-16 11:41 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد
شیب 20 درجه
ساچمه بیژن سورت شده
تفنگ هم بریکر
شرایط نشسته و با ساپورت(البته شرایط ایده آل نبود و لرزش زیاد بود،چهارپایه تکون داشت)
دایره قرمز برا هفته پیش هست و شکل آبی برا دو روز پیش که در کمال تعجب چهار تیر فقط سه تیر دیده میشه و تیر سوم رو زدم اصلا مشخص نشد کجا خورده نمیتونم با قطعیت بگم روی ساچمه قبلی خورده ولی بهرحال چهار تیر انداختم و رد سه تیر هست دور تا دور اون منطقه هم رد تیر دیگه نیست
[/img]
سلام جناب امیدوارم نظر دادنم رو به عنوان درس پس دادن در نظر بگیرید Khansariha (226)ولی از اونجایی که تفنگ از لحاظ دقت قابل قبوله و ساچمه ها رو هم خودتون سورت کردین پس میشه گفت یا اونجایی که دو تا تیر کنار هم خورده داخل دایره آبی خورده یا اونجایی که دو تا تیر کنار هم در دایره قرمز خورده برخورد کرده!! بازم ممنون میشم اگه لازمه تذکری در مورد نظرم بدین حتما بدین Khansariha (8)Khansariha (256)

ببخشید یادم رفت بگم استاد در کل باساچمه ایرانی خوب زده کارتون درسته استاد Khansariha (256)
(2021-11-16 07:30 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-11-16 11:41 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد
شیب 20 درجه
ساچمه بیژن سورت شده
تفنگ هم بریکر
[/img]
سلام جناب امیدوارم نظر دادنم رو به عنوان درس پس دادن در نظر بگیرید Khansariha (226)ولی از اونجایی که تفنگ از لحاظ دقت قابل قبوله و ساچمه ها رو هم خودتون سورت کردین پس میشه گفت یا اونجایی که دو تا تیر کنار هم خورده داخل دایره آبی خورده یا اونجایی که دو تا تیر کنار هم در دایره قرمز خورده برخورد کرده!! بازم ممنون میشم اگه لازمه تذکری در مورد نظرم بدین حتما بدین Khansariha (8)Khansariha (256)

ببخشید یادم رفت بگم استاد در کل باساچمه ایرانی خوب زده کارتون درسته استاد Khansariha (256)
سلام دوست عزیزم وللا من استاد نیستم فقط یک علاقمند به این مقوله ام.یزمان با فنری آرزو داشتیم تو 30 متر گروپ جمع بگیریم و نمیشد الان با این تفنگها کار خاصی نمیکنیم تفنگ بدون لگد و دوربین با زوم بالا واقعا کمترین کار رو تیرانداز میکنه.فقط یه ماشه کشی و..
به نظرم شرایط ایده آل باشه قطعا گروپ بهتر میده.در مورد شلیک سوم که تیر مشخص نشد کجا خورده راستش برا خودم خیلی عجیبه با دوربین تفنگ دقیقتر میشد دید(عکس با دوربین تله گرفته شده)ولی زوم دوربین 24 خیلی تصویر بهتری میده که باز هم اثری از تیر روی تیر های دیگه ندیدم مگه دقیقا روی تیر قبلی خورده باشه که به نظرم بعید میاد.با خودم این حدس رو زدم شاید موقع پر کردن خشاب یه خونه ساچمه پر نکردم و تفنگ خالی زده.
آره واقعا با این ساچمه های بیژن به نظرم عالی میزنه.من جی اس بی هم زدم و با اون هم دقت عالی بود ولی با این قیمت ها دیگه باید ساچمه ای داشته باشی که موقع نشون زدن دست و دلت نلرزه
لینک مرجع