انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام Khansariha (8)
اول بگو ببینم تفنگ آرمش چیه چون فقط Hلوز ها استاندارد لوله وخان رعایت کردن
دوم برای باز کردن قنداق اول دوتا پیچ کنار قنداق رو باز کن دوم پیچ بزرگ زیر محافظ ماشه رو وقتی پیچ هارو وا کردی یک ضربه با دست به لوله بزن از قنداق جدا میشه
البته باید بگم تفنگ منم پرت میزد با راهنمایی دوستان بازش کردم واشر سر سیلند و واشر سر پیستون رو عوض کردم یک فنر نخجیر هم رو انداختم
تا درست شد اما حالا به راحتی میتونم بگم تو فاصله 20تا30 متر میتونم باهاش سر بطری نوشابه رو بزنم
درضمن من برای تمرین ازساجمه نخجیر وبرای شکار از ساچمه دنیا استفاده میکنم خیلی خوب به تفنگ من جواب میده این گروپ روهم باساچمه دنیا گرفتمKhansariha (214)Khansariha (48)
(2013-08-03 10:03 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت عزیزان. امروز فرصتی پیش اومد که طبق پیشنهاد علی آقا (خالزن) چند مدل ساچمه رو با مارادور جدید تست کنم و ازشون گروپ بگیرم. هدفم بیشتر این بود که تفاوت این اسلحه با قبلی رو بسنجم. چیزی که برام جالبه اینه که تفاوتهایی بین این دو اسلحه بود.و تنها یه وجه مشترک داشتن و اون اینکه به هیچ عنوان با ساچمه جی اس بی 16 گرین همخونی ندارن در صورتی که مارادور قبلی ساچمه استراتون رو باز میزد ولی این یکی کاملا با این ساچمه همخونی داره و موردی که سوال برانگیز شده اینه که وزن هر دو ساچمه جی اس بی اگزیت و استراتون یکی است.
اسلحه مارادور- فاصله 25 متر - ساپورت صندلی- محل تیراندازی داخل پارکینگ- کالیبر5/5
[تصویر: 13755537221.jpg]
سلام آقا حمید حکمی عزیز Khansariha (8)
تشکر ویژه ای میکنم که زحمت کشیدید و برای چندمین بار از ساچه های مورد نظر تست و گروپ گرفتید Khansariha (8)
و قصد و درخواستم برای بررسی احتمالات و کشف معماهای ناشناخته هست که بعضی نکات هنوز ذهن خودم را مشغول کرده خخخخخخ Khansariha (256)
البته هنوز زوده اعلام نظر قطعی برای اختلاف رفتاری این دو ساچمه جی اس بی 16 گرینی (15.89g)‌ با مارادور آکبند شما داشته باشم و هنوز برام جالبه که چرا استراتون را که بیشترین شباهت را به اگزکت داره در این تفنگ انقدر با اختلاف میزنه همانطور که دوستان میدونند این دو ساچمه جی اس بی تنها یک اختلاف کوچولو دارند و اونهم نوک ساچمه هست که تازه برخلاف تصویر روی قوطی آن خیلی تیز هم نیست ولی با این حال جزو شکاریها محسوب میشه Khansariha (214)
[تصویر: jsb-straton-55.jpg]
فقط باید بگم این چندمین تفنگیه که دیدم و رفتارهای جی اس بی اگزکت را متفاوت و یا کمی باز میزنه اما با تفنگهای خیلی از دوستان این اگزکتها عالی هستند و یا با مارادور آقا پورنگ که توی 51 متر با اگزکت گروپ گرفتند دیگه حرفی برای گفتن نمیگذاشت ولی مارادور قبلی شما هم با اگزکتها سازگاری خوبی بدست نیاورد حتی با تغییر تنظیمات .
خلاصه باید علتها را کشف کرد (من عاشق حل معما هستم خخخخ) باید باز کمی برسی ببیشتری کنیم قصدم یک سری آزمایشات دیگه ای هم هست تا انشالله اگر به نتایجی دست پیدا کردیم اونوقت توی تاپیک دیگهای یعنی تجربیات از ساچمه مناسب مطالب را بیان کنیم باز ممنون از زحمات دوست عزیزم آقای حکمی . فعلا Khansariha (256)
گروپ امروز با مگنوم 460 کالیبر 5.5
فاصله 10 متر
دوربین سنترپوینت 40*16-4
صفر دوربین با پرومگنوم
ساپورت بالش و صندلی

اولی دوربین روی زوم 10:
[تصویر: GM2.JPG]

دومی ساچمه ها دستچین شده به صورت چشمی ودوربین روی زوم 16:
[تصویر: GM1.JPG]

به نظر خودم با پرومگنوم و پرومچ سازگاری خوبی داره.Khansariha (8)
(2013-08-07 01:11 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوبه ولی مثل گروپ 45متری اقا مسیح نشده.
شاید لوله کثیف بوده

======================
نه دادا من جدیدا بعد از هر تیر اندازی لول رو تمیز میکنم ینی وسواسی شدم نسبت به این موضوع...اینکه باز تر شده مربوط به مهارت خودمه...من اصولا هانترم تا هدفزن...! در ضمن با توجه به اندازه این 50 تومنی کوچیکا بازم بنظر من خیلی گروپ خوبی شده..دقیقا از شکل کلی گروپ میشه تأثیر لرزش دستو تو 50 متری حس کرد.
سلام دوستان لطفا اگه کسی گروپ دیانا68 رو داره بزارهKhansariha (399)
(2013-08-08 01:38 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاصله 10 متر
دوربین سنترپوینت 40*16-4
صفر دوربین با پرومگنوم
ساپورت بالش و صندلی

اولی دوربین روی زوم 10:

درود
اینجا چی شده که پرومگنوم به نسبت گامو مچ گروپ بسته تری داده ؟؟؟؟
با توجه به اینکه گامو مچ برا فاصله نزدیک بهتره
شاید به این خاطر که دوربین با پرومگنوم صفر شده!؟
تفنگ کمی لگد داره که واقعاً تیراندازی برای گروپگیری رو سخت میکنه و اونایی که بازتر خورده شاید به همین خاطر بوده.
(2013-08-08 01:38 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاصله 10 متر
دوربین سنترپوینت 40*16-4
صفر دوربین با پرومگنوم
ساپورت بالش و صندلی

اولی دوربین روی زوم 10:

پس معلوم شد دقت دیانا 470 خیلی بیشتره با پرو مگنوم
30 متر با 2 بار لرزش دست
[تصویر: 13724043321.jpg]
با سلام و خسته نباشید.
بالاخره امروز دوربین 56*40-10 روی والتر 850 بستم و صفرش کردم که نتیجه کار شد این.البته به دلیل نبود فاصله بیشتر فعلا توی 25 متر دوربین صفر کردم که فکر میکنم برای صفر دوم فاصله مناسبی باشه.در هر صورت دو تا گروپ بعد از اینکه اسلحه دقیقا صفر شد گرفتم که خدمت دوستان ارائه میکنم.
گروپ اول مربوط به ساچمه جی اس بی اگزکت هست تعداد 5 ساچمه باشه:
[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B8...%DB%B3.jpg]

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B8...%DB%B0.jpg]

گروپ دوم ساچمه فاینال مچ تعدا شلیک دو خشاب کامل یعنی 18 تا فاصله 25 نشسته با ساپورت نسبتا مناسب.دو ساچمه ای که یکم پایین خورده و گروپ باز کرده به این خاطر بود که فشار کپسول کم شد و من چون میخواستم دو خشاب کامل بزنم بهش اهمیت ندادم که باعث شد یکم پایی بخوره که اگه دوستان لطف کنند و کمی ارفاق کنند به نظرم یه گروپ خیلی خوب برای والتر 850 باشه البته ناگفته پیداست که زوم 40 خیلی خیلی تاثیر مثبت در جمع خوردن ساچمه ها داشته .
[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B8...%DB%B1.jpg]

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B8...%DB%B8.jpg]

یه نکته دیگه که توی تاپیک مربوط به دوربین خواهم گفت این بود که با تغییر زوم به هیچ وجه صفر دوربین تغییر نمی کرد و تو این فاصله من به شخصه خطای پارلکس از این دوربین ندیدم اما برای مطمئن شدن باید حتما فاصله به 50 متر افزایش بدم که ان شا اله این کار فردا انجام خواهد شد.Khansariha (8)
یا علی
گروپ اسلحه چینی تو فاصله 20 متر فوق العاده عالی شده در حد سی زد و والتر 850 و بقیه پی سی پی ها هست چه بسا بهتر!!!
این دوره و زمونه آدم چه چیا که نمی بینه!!!
آقا جلال واقعا عالی بود و جای تبریک داره. با این اوصاف اگه وسط گلوی پرنده رو بگیری همه هدشات میشن.
لینک مرجع