انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-23 11:40 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-23 11:11 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری جان این گروپ برای 48/52 اصلا قابل قبول نیست.دلایل زیادی می تونه داشته باشه.به نظر من هم ساچمه دلیل این قضیه نیست.

سلام دكتر جان درخصوص گروپ دوست عزيمون ساري

يه بار با يكي از دوستان ساچمه هاي پرومگنوم رو وزن كرديم و هم وزن ها رو يه جا قرار دادم كه حتي همون ها هم رفتارشون با هم فرق داشت . من در درجه اول مشكل از ساچمه ها مي دونم . در گام بعدي شرايط و نحوه گروپ گيري
به دوستمون ساري پيشنهاد مي كنم از ساچمه ديگري در شرايط يكسان گروپ گيري نمايند تا موضوع بهتر بررسي گردد .
چشم.حتما بررسی می کنم.
اقا مسیح عکس گروپ گیری میزارن.و من میام عکس پترن گیری میزارم خخخخخKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
تمامی گروپ ها با اسلحه 54 و 5 تیر و در فاصله 10 متر بوده و با ساپورت(خطای انسانی صفر)هوا هم بادی و سرد
[تصویر: 13904834721.jpg]
[تصویر: 13904834722.jpg]
[تصویر: 13904834723.jpg]
[تصویر: 13904834724.jpg]
[تصویر: 13904831321.jpg]
[تصویر: 13904834725.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------------------------
البته لازم به توضیح هست که به هیچ وجه ساچمه ها را هم دست چین نکرده بودم و همین جوری میزاشتم توی لوله که درصد خطای داخل هر جعبه مشخص بشه،وگرنه مثلا زیاد اتفاق افتاد که 3 تا ساچمه رفت توی یک سوراخ و 2 تا پرت خورد.و همچنین گروپ اذرخش خیلی خیلی چیز بود!!! البته قبلش گروپ نسبتا خوبی داد(شانسی)که نشون دهنده این هست که باید همه ساچمه ها وزن بشن و دامنه هاشون دقیق اندازه گیری بشه،کراسمن هم همه دامنه هاش یکسان نبود.Khansariha (226)
خواستم توی 30 متر هم گروپ بگیرم که هالوپوینت اعصابم را خورد کرد(از بس تو جعبش چند دامنه ای وجود داشت)و خستگی و سرمای هوا هم مزید بر علت شد که ولش کنم.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اخر اینم خود سیبل که درست کردم برای تیراندازی،همه ساچمه ها را نگه میداره.توش 6 لایه موکت گذاشتم و روش هم یک ام دی اف 3 میل(حالت فیبری)هست که کاغذ سیبل را روش بچسبانم.جنسشم از همین قفسه های فلزی قدیمی هست.که اینم یک ماهی هست اماده گوشه خونه بود فقط رنگ نداشت.(اینم همه وسایلش داخل خانه بود)Khansariha (256)
[تصویر: 13904827894.jpg]
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
امروز حوصله کردم بعد مدت ها گروپ گرفتم ...
دیانا 54 کالیبر 5.5
فاصله 40 متر دقیق
وضعیت ساپورت هم ماشین
ساچمه هم پرو مگنوم
10 تا شلیک کردم
باد هم ملایم میومد و می رفت ...
سکه هم نداشتم تو جیبم ساچمه گذاشتم Khansariha (8)

[تصویر: 13905751571.jpg]

[تصویر: 13905751572.jpg]

اینم یه عکس که با گوشیم گرفتم Khansariha (214)

[تصویر: 13905751573.jpg]
سلام به همه عزیزان.
گروپ 52 کالیبر 5.5
ساچمه پرومگنوم و ts-22
فاصله 50 متر بدون دوربین.
دوستان من به یه نکته ای پی بردم که شاید فقط درباره اسلحه من اینطوری باشه (البته نمیدونم) . وقتی مگسک تفنگ با ساچمه پرو مگنوم تنظیم میشه از هر ده تا تیر تی اس یدونه به هدف میخوره . این واقعا بهم ثابت شده.وقتی هم با تی اس تنظیم میشه پرومگنوم به هدف نمیخوره. منتهی من فعلا فقط با این تو ساچمه کار کردم. این قضیه تو این عکس هم معلومه. آیا برای کس دیگری هم این اتفاق افتاده؟
( درضمن این مسئله رو به جهت این که اسم تاپیک بررسی گروپ بود عرض کردم.)Khansariha (8)
[تصویر: 13906745191.jpg]
دوست عزیز این قضیه نه تنها برای این تفنگ بلکه برای تمامی تفنگ های دیگه هم همینطور است چون هر تفنگی با هر ساچمه ای یه رفتار ویژه داره
(2014-01-25 10:22 PM)shovan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این قضیه نه تنها برای این تفنگ بلکه برای تمامی تفنگ های دیگه هم همینطور است چون هر تفنگی با هر ساچمه ای یه رفتار ویژه داره

در تکمیل حرف دوستمون شما اگر وزن هر ساچمه رو با هم مقایسه کنید کاملا متوجه میشید که اگه تفنگتون را با

یه ساچمه سنگین مثل ts22 صفر کنید مطمعنا با ساچمه پرومگنوم یه رفتار دیگه از خودش نشون میده و برعکسKhansariha (8)
(2014-01-25 10:30 PM)mayer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-25 10:22 PM)shovan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تکمیل حرف دوستمون شما اگر وزن هر ساچمه رو با هم مقایسه کنید کاملا متوجه میشید که اگه تفنگتون را با

یه ساچمه سنگین مثل ts22 صفر کنید مطمعنا با ساچمه پرومگنوم یه رفتار دیگه از خودش نشون میده و برعکسKhansariha (8)

ن
تکمیل تر اینکه شکل آیرودینامیک و طول دامنه در هر دو نوع ساچمه با هم فرق دارن که به شدت در رفتار ساچمه فرق داره و یه امر طبیعی هم هست
ولی یچی بگم با 52 اونم با اون مگسک تو فاصله 50 متر کار بسیااااااااااااااااااار سختیه این گروپ با فاصله50 متر اون هم با مگسک گروپ خوبیه
درسته من به فاصله دقت نکرده بودم به نظر من هم تو این فاصیه و با مگسک میشه بگی عالی هست به خصوص ساچمه پرو مگنوم
(2014-01-25 11:13 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته من به فاصله دقت نکرده بودم به نظر من هم تو این فاصیه و با مگسک میشه بگی عالی هست به خصوص ساچمه پرو مگنوم

بهتره بگیم تو 50 متر همین که به سیبل خورده بدون دوربین عالیه مگر اینکه ساپورت ثابتی داشته Khansariha (8)
وقتی گروپ دوست عزیز کامل رو که با دوربین تو 40 متر زده را باهاش مقایسه کنی بیشتر به عمق فاجعه پی میبری
لینک مرجع