انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گروپ با رین استورم 5.5
فاصله 143 متر وده شلیک
ساچمه باراکودا
وضعیت جوی مناسب وساپورت کیسه شن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکسا!!
توضیحات هم که بالا هستKhansariha (214)

[تصویر: 13460680491.jpg]
(2012-08-27 01:58 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی گروپ از سلاح gamo Extreme co2 نداره ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

آقای کیلر من فکر کردم تذکر دیروز رو جدی گرفتین ولی ظاهرا تغییری در رفتارتون دیده نمی شه.پست های تکراری،تاپیک های بیهوده و تکراری،اسپم... خوب فکر کنم چاره برای ما هم نمونده.هر روز باید با مرور ارسال های گزارش شده جنابعالی شروع کنیم؟
برای آخرین بار بهتون تذکر میدم و مطمئن باشید بعد از این اگه پست های غیر ضروری ازتون ببینم اغماضی در کار نخواهد بود.
گروپ 5تیری از ساچمه دیابلو H&N.
اسلحه :وایرخ80.کالیبر 4.5
دوربین سنتر 40
فاصله 13 متر
با ساپورت
هوای آفتابی و بدون وزش باد

البته بخاطر آفتاب شدید و نور زیاد نقطه وسط سیبل زیاد مشخص نبود.به همین خاطر با لاک غلط گیر سفیدش کردم.
Diana 56 th cal.5,5
Scope BSA 3-9*40
Pro Magnum Gamo 15.43 gr
ساپورت فوم فشرده
وضعيت جوي : شب و هوا آرام
حالت درازكش
فاصله تا هدف 13 متر
قطر دايره قرمز رنگ 2.4 سانتيمتر
[تصویر: 13466675721.jpg]
[تصویر: 13466675722.jpg]
Khansariha (98)
هاتسان bt65 با سایلنسر و فشار مخزن 90 بار
ساچمه جی اس بی 18 گرین 5 شات
نشسته با ساپورت
فاصله 10 مترKhansariha (399)

مگنوم350
ساچمه پرومگنوم
ساپورت زیر سلاح کیسه شن
درازکش
دوربین لیپرز4-16*50
زوم دوربین رو16

12متر دقیق
3 شلیک
[تصویر: 12mat_3_sho.jpg]

22متر دقیق
4شلیک(می خواستم اون سوراخی که به وسیله ی چاقو ایجاد شده بود رو بزنم)
[تصویر: 22m_4_shot.jpg]
Diana 56 th cal.22
ساچمه پرو مگنوم گامو 15.43 گرینی
دوربین BSA 3-9*40
فاصله حدود 60 متر
شب و بدون وزش باد
[تصویر: 13469654521.jpg]
[تصویر: 13469667401.jpg]
[تصویر: 13469667851.jpg]
[تصویر: 13469671271.jpg]
[تصویر: 13469672261.jpg]
با نام خدا و سلام

خب اینم از عکس سلاح های من ، فعلن گروپ گیری نداشتم تو چند تا مسئله میخواستم از دوستان مشورت بگیرم

خب اسلحه اولیه که دیانا 35 , cal22

دومیه MILBRO G23 cal177

سومیه The MINUTE MAN cal177

دوتا سلاح مینیوت من و میلبرو، روی لوله هاشون زنگ زدگی داره میخواستم بدونم چطور اینا رو درست کنم .

سلاح دومیه Milbre هم شلیک نمیکنه ؟؟؟ اگه دوستان بتونن کمکم کنن و فکر میکنید خودم از پسشون بر میام دو تا تفنگ مینیوت من و میلبرو، رو خودم باز و یه سرویسی بکنمشون

(2012-09-07 03:16 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده از همه ی دوستان و مدیران محترم معذرت میخوام به خاطر پست های نامربوط........ Khansariha (8)
________________________________________________________________________________​_
فقط از دوستان محترم میخوام قبل از اینکه به کاربری پاسخ بدن به سن و سال و موقعیت اجتماعی اون نظری داشته باشن........ Khansariha (226)

من باز هم از مدیران محترم عذرخواهی می کنم ... Khansariha (8)

شاد و سلامت باشید
دوستان اینجا هیچ کس بر اساس وظیفه کاری انجام نمیده ولی این انتظار میره که اعضا و دوستان قدیمی تر در صورت تمایل به کمک و راهنمایی سایر دوستان متانت بیشتری به خرج بدن.Khansariha (8)
لینک مرجع