انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در گروپهای بالا at-44 خیلی خوب بود و البته گروپ وایروخ فوقالعاده بود که فکر کنم اون یه ساچمه خطا خورده و گروپ را کمی باز کرده و بدون در نظر گرفتن اون یکی اندازه گروپ به 9م.م یا 1سانت میرسید.

اینم کلیپ خارجکی گروپ با airwolf که دقت این تفنگ را نشون میده
اینم اطلاعاتی که شخص آپلود کننده گذاشته:
50متر
10 شات
جی اس بی 15.89
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

********************************************************************************​***

مقایسه دقت دو تفنگ airwolf cal.22 و s-type cal.20
50 یارد (45.70 متر)
وضعیت هوا: آفتابی 45درجه
ساچمه استفاده شده در ایرولف: JSB HEAVIES 18.1g
ساچمه استفاده شده در اس- تایپ: 14.3g CP
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعات وارد شده از داخل همون سایتی که گروپها داخلش بود.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
به نظر من واسه گروپ های خارجی که راست یا دروغشون معلوم نیست یا با ساچمه ها و تفنگ و دوربین هایی که شاید تو ایران پیدا نشه گرفته میشه باید یه تایپک دیگه درست کرد و این تایپک که گروپ خود اعضا هست خراب نشه
و الان گروپ آقا مسیح خیلی زیبا و کامل هست و هر سوالی باشه میشه پرسید راجبش
با تشکر Khansariha (8)
با سلام و تشکر از اقا مسیح به خاطر زحمتی که کشیدند و دوستانی که منصفانه نقد کردند.
به نظرم تا وقتی که اسلحه های مطرح و همچنین ساچمه های مطرح و استاندارد و همچنین افرادی که تیراندازی هاشون برای ما اثبات شده هست در داخل ایران و سایت خودمون داریم تکیه کردن به یک سری گروپ های که نمیتونیم صحت و سقمشون تایید کنیم کار اشتباهی است.ما اینجا تیرانداز و تفنگ و ساچمه را حی و حاضر داریم چه دلیلی داره به گروپ هایی چشم بدوزیم که معلوم نیست کی گرفته و در چه فاصله ای.

طرفا جهت اطلاع عزیزان عرض میکنم که این سایت خودش یه سایت مرجع هست و تمامی تست هایی که به صورت اصولی و علمی در این سایت انجام میگیره به عنوان مرجع در همه جای ایران قابل طرح هست.
یا علیKhansariha (8)
دوستان قصد من که کم لطف کردن کار مسیح جان نبودKhansariha (226)Khansariha (226) من فقط میخواستم نشون بدم این تفنگ دقت خیلی بالایی داره.
چشم دیگه گروپ خارجی نمیزارم.
سلام و عرض ادب دارم خدمت همه دوستان و برادران و اساتید عزیز و ابراز خوشحالی از اینکه بعد از مدتها موفق شدم یه بار دیگه خدمت شما باشم
و البته تشکر ویژه از تیم محترم مدیریت بابت زحماتشون و خیرمقدم به دوستان جدیدالورود و استقبال از یاد گرفتن دانش ایشان
بعد از مدتها امروز از فرصت استفاده کردم و یه گروپ اماتور گرفتم که تقدیم میکنم.کیفیت گروپ بدلیل اینکه هنوز راه زیادی دارم تا مورد عنایت شما قرار بگیرم مطلوب نیست وری سعی کردم تا حد ممکن جلوی لرزش دستمو بگیرم
اسلحه : بنجامین مارادور
دوربین : بوشنل زوم 9
مکان : ساری
وضعیت جوی : بدون باد نیمه ابری(عالی)
فاصله : 40 متر
وضعیت : نشسته با ساپورت
تعداد شلیک : 3 شلیک به هر هدف
ساچمه : h&n hollowpoint 12.8
jsb exact 15.89
jsb exact heavy 18.13
jsb straton 15.89
از اینکه یکبار دیگه اینجا در کنار شما هستم خیلی خوشحالمKhansariha (219)

[تصویر: 13772708551.jpg]
دوست عزیز کینگ پاکو سلام. خوشحالم که مجددا فعالیت شما رو میبینم. گروپ جالبی بود. بنده هم با همین ساچمه ها و اسلحه مارادور گروپ گرفتم که عکسش موجوده. البته یه اختلاف بین گروپ شما و بنده وجود داره و اون با ساچمه جی اس بی 16 و استراتون است. بدین صورت که اسلحه بنده جی اس بی 16 رو باز میزنه ولی با استراتون خیلی خوب جواب میده. میخواستم ازت خواهش کنم در صورت امکان تعداد شات رو بالا ببر و با هر کدوم از ساچمه ها 5 بار تست گروپ بگیر. ممنون از لطفت و موفق باشی و شاهد حضور بیشترت تو انجمن باشیم.
دلمون برای گروپ هاتون تنگ شده بود جی اس بی 18 گرینی رو قدرش رو بدون که الان دیگه عتیقه شده به نظر من بهترین ساچمه برای لانگ شات هستش.
سلام خدمت دوستانKhansariha (48)
بالاخره بعد از گذشت يكماه و اندي از خريد AT44 ديروز همت كردم و باتفاق پسرم (كميل) رفتم باغ براي بستن و صفركردن دوربين و در نهايت گروپ گيري كه حاصل كار اين در اومد كه حضورتان به نمايش ميزارم ، لطفا" اساتيد محترم نظر و راهنمايي رو فراموش نكنن ،ممنون و متشكر
در ضمن جا داره اينجا هم از آقا مسيح عزيز بابت سايلنسر تشكر كنم كه به جرات ميتونم بگم از سايلنسر فابريك هم بهتر عمل ميكنه ، تو دقت كه حرف نداره ، در صدا گيري هم مقايسه كردم صداگيريش بيشتر از فابريكش بود ، در مورد تلمبه هم دست استاد سهيل و داداش اسماعيل درد نكنه.
فاصله : 30متر دقيق
شرايط آب و هوا : آرام و بدون باد
دوربين : اوپتيما 32*9*3 زوم : 9
ساچمه : تي اس 22 و پرومگنوم قديمي هركدام 5 شات

راستي اينم شاهكار پسرم كميل براي حسن ختام برنامه :
درب نوشابه خانواده فاصله 30 متر ، زوم 9 ، سه شات
از دوستان بابت گروپاشون تکشر میکنم و خیر مقدم مجددا خدمت کاربر گرامی کینگ پاکو و تشکر ویژه از اقا کمیل بابت دقت نظر و هنر عکاسی از گروپ .گروپهایی که گرفتین خصوصا با این ساچمه ها خیلی خوبه.فقط یه نکته به نظرم رسید و اونم پایه بلند دوربین بود.برای صفر کردنش مشکل نداشتین؟Khansariha (8)
درود بر بزرگواران و اساتید بنده Khansariha (8)
امروز فرصتی شد که با دیانا ایرکینگ با ساچمه پیمان سر گنبدی و JSB 7.33 gr گروپ بگیرم، متاسفانه دوربین فاقد تصحصیح پارالکس و زوم هم روی 3 بود ولی با این وجود رتیکل تار دیده میشد، ساپورت هم صندلی و بالشت، هوا هم مناسب با دمای 45 درجه بنده حقیر هم خیس عرق خلاصه نتیجه کار این تیرانداز ناشی:

لینک مرجع