انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پورنگ جان واقعا عالیه مرسی داداش
داداش میشه درباره AR4 یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟قدرت و تعداد شلیک یکنواختش چندتا هست؟ولی خداییش خیلی دقیقه
هر چند اینجا برای پاسخ نیست و از دوستان معذرت میخواهم
اوانیکس رنگید ای ار 4 همانند اوانیکس هانتینگ مستر ای ار 6 میباشد با این تفاوت که رنه گید نواخت بسیار بیشتری در شلیک دارد و افت کمتر و با فشار 200 بار ساچمه 16 گرینی را با سرعت 307 تا 308 متر بر ثانیه شلیک مینماید
با سلام
اینم عکس تجهیزات کوچولوی بنده
[تصویر: IMG_01.jpg]
وایرخ 90 کالیبر 5.5
وایرخ 80 کالیبر 4.5
یا علی
ganymede74 این هم گروپ امروز صبح که سعی کردم شرایط گروپ شما رو باز سازی کنم البته 52 نداشتم ساچمه هم کراسمن معمولی فقط فاصله باز سازی شد خخخخخ

فاصله 57 متر دقیق
کالیبر همه تفنگ ها 5.5
diana model 54&56& walther dominator 1250
ساپورت هم صندلی و بالشت تکیه زده به دیوار در کل لرزش بی لرزش،
باد هم بسیار ملایم مایل به هیچ

[تصویر: 0587.jpg]
شاهین جان شرمنده ام باید بهتر از این ها میشد!Khansariha (8)البته والتر انصافا خوب زده. کراسمن معمولی منظورت چیه سرتخت؟بعد 54؟؟ چرا اونطوری؟یه توضیحی بده؟
مهدی جان زیادم بد نیست ولی واتر خیلی قشنگ زده Khansariha (8)
کراسمن معمولی منظورم همین 175 تایی ها که شبیه پرو مگنوم هست خیلی وقت پیش یه بسته از دون کرلونه گرفتم
در مورد 54 فنرش تقریبا ضعیف شده و 56 هم فنر تیتان روشه خیلی قوی هست
در مورد باز شدن گروپ تمام سعیم رو کردم از این بهتر نشدKhansariha (214)
والتر هم اون شلیک آخریه کمی به چپ خورد وگرنه چه گروپی باید میشد که نشدKhansariha (8)
می دونم رویال جان اصلا منظورم این نیست که بده.Khansariha (8) با 54 و 56 من انتظارم بالاتر از اینا بود.گروپ یکی از دوستان هست تو 50 متر با 470 در حد 1 سانت بود. البته شاهین جان نگفتن کراسمن معمولی منظورشون کدوم بوده؟چند گرین و چه شکلی؟
اه ببخشید شاهین جان الان دیدم پستتونرو.
خوب همون کراسمن رو منم استفاده کردم.خیلی عالیه.از جی اس بی کم نداره. ولی برای والتر نباید آخرین شلیک رو انجام می دادی!(همین جوری هم عالیه)بعضی وقتا استرس برای بهتر شدن کارو خراب می کنهKhansariha (8)
ممنونم از توضیحی که دادی.
نمیدونم توی چه شرایطی از 470 اینچنین گروپی گرفتند ول یبه حالت معمول فکر نمیکنم 470 اینچنین دقت یداشته باشه چون حتی آنتی شوک هم نداره، تفنگی که توی 60 متری دیدم تیر رو تیر میزنه دی استات آیر رنجر هست اونم با ساچمه سنگین،
شاهین جان احتمالا تغییر فنر 56 و ضعف فنر 54 که گفتین بی تاثیر نبوده. وگرنه هر دوی این تفنگها مطمئنا باید از 52 گروپشون بهتر میشد. اون 470 هم واقعا دقیقه.من باهاش گروپ نگرفتم ولی دقتش رو به عینه دیدم.بعضی تفنگا توبعضی سری ها عجیب در می آن.Khansariha (219)
دی استیت هم که اگه ساچمه رو ساچمه نزنه دی استیت بهش نمی گن!! یه لطفی بکن با 56 و جی اس بی 15.89 یه گروپ دور بگیر ببینیم چی در می آد. موفق باشی.Khansariha (8)
لینک مرجع