انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-07-04 11:46 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از نظر شما دوست عزیز
خدمت شمارعرض شود که بنده قبل از گروپ با این ساچمه (پرمگنوم) دوعدد گروپ ساچمه jsb 18 گرین گرفتم که نتیجه بسیار بد شد وگروپ بازشد بعضی از سرهای jsb به مراتب عملکرد ضعیف تری نسبت به ساچمه پرومگنوم دارد وفقط برخی از نوع ساچمه های jsb روی سلاح بنده عملکرد خوبی دارد. اما برای تست سلامت سلاح با پرومگنوم گروپ در همین فاصله (50 متر ) گروپ مجدد گرفته شد که نتیجه بسیار بسیا بهتر از jsb شد . وگروپ را در تاپیک قرار دادم شرایط ساپورت معمولی با کمک گرفتن از کاور سلاح دوربین سنتر پوینت 40×16_4 و شرایط نوری ضعیف گروپ اخر انجام شد.

فرستاده شده از GT-I9515ِ من با Tapatalk

خسته نباشید .... پرو مگنوم قالبا 15 گرین هستند ... شما از جی اس بی 15 گرین یا نزدیک به 16 استفاده کنید انشا الله نتیجه بهتری می گیرید
با سلا دوستان امروز تو گرمترین ساعت روز که دما تقریبا 50 درجه بود رفتم و تو پارک کنار خونم چند تا گروپ عادی و ناخوداگاه گرفتم.
اسلحه at44-10 و دوربین centerpoint 4-16×40
فاصله دقیقا 98 متر
فشار باد مخزن 60 بار بود که کمه.!
ساچمه jsb 18.13 گرین
زوم دوربین ×8
ساپورت جلوی اسلحه روی صندلی پارک و قنداق هم تکیه به شونه خودم و شرایط یمقدار نامتعادل.
تصاویر هم گویای همه چیز هست.
گروپ اول 4 تیر و گروپ دوم 3 تیر که حدودا بین 5 تا 6 میلدات فاصلش با صفر دوربین بود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لکه سیاه در تصویر هم صفر دروبین بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؟؟؟؟؟
(2016-07-17 04:53 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلا دوستان امروز تو گرمترین ساعت روز که دما تقریبا 50 درجه بود رفتم و تو پارک کنار خونم چند تا گروپ عادی و ناخوداگاه گرفتم.
اسلحه at44-10 و دوربین centerpoint 4-16×40
فاصله دقیقا 98 متر
فشار باد مخزن 60 بار بود که کمه.!
ساچمه jsb 18.13 گرین
زوم دوربین ×8
ساپورت جلوی اسلحه روی صندلی پارک و قنداق هم تکیه به شونه خودم و شرایط یمقدار نامتعادل.
تصاویر هم گویای همه چیز هست.
گروپ اول 4 تیر و گروپ دوم 3 تیر که حدودا بین 5 تا 6 میلدات فاصلش با صفر دوربین بود:

لکه سیاه در تصویر هم صفر دروبین بود

با سلام و خسته نباشید.
دوست عزیز این چیزی که شما ازش عکس گرفتین گروپ نیست.یه تیر اندازی تفریحی هست.
با تشکر
ممنون ولی فکر کنم خودم هم به این نکته اشاره کردم که ناخوداگاه و یهویی گرفتم.
اگه میشه بی زحمت شرح بدید که چگونه باید گروپ گرفت.؟
(2016-07-18 10:32 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ولی فکر کنم خودم هم به این نکته اشاره کردم که ناخوداگاه و یهویی گرفتم.
اگه میشه بی زحمت شرح بدید که چگونه باید گروپ گرفت.؟
با اجازه آقا جلال من توضیحی را خدمت دوست عزیز میدم Khansariha (8)
با سلام و خسته نباشید Khansariha (8)
اینکه چگونه باید گروپ گرفت شرح مختصری عرض میکنم
گروپ یا تجمع تیر
اول اینکه گروپ خوب بستگی به امکانات تیرانداز داره و میتونه بوسیله دوپایه ، رست ، میز و یا انواع تکیه گاه های مناسب در زیر سلاح باشه و البته با بهترین پوزیشن ممکن
معمولا گروپ میگیرند که یکی از این سه حالت را بیان کنند (ریویوی از سلاح و تیرانداز)
1- دقت تفنگ
2- دقت ساچمه
3- مهارت تیرانداز
برای نشان دادن گروپ نیاز به یک برگ مقوائی سیبل و یا کارت مناسب دارید (نه کاغذ تحریری)
تعداد ثابت شلیکها روی یک نقطه کمتر از 5 شات نباشد (بین 5 تا 10 شات) و در فاصله بیشتر از 10 متر (معمولا 10 تا 50 متر برای تفنگهای بادی) قرار داده میشود
برای محاسبه یا اندازه زدن دقیق گروپ بدین شکل که دونقطه مرکز به مرکز یا سنتر تو سنتر را اندازه میزنیم
اندازه دقیق با کولیس
[تصویر: TM1000-group-25m-reza-1-.jpg]

و گاهی با خط کش
[تصویر: yxzm_gurup_100.jpg]

و گاهی ارزش گروپ را حدودی بیان میکنیم و با اشیاء نشون میدیم مثلا سکه و یا خشاب
[تصویر: 13746976172.jpg]
[تصویر: DSCN1000h.jpg]

آنچه در همه شناسه گروپها مشترک هست اطلاعات نوشته شده بر روی صفحه به نمایش درآمده هست (مهمه)
از قبیل نوع تفنگ ، نوع ساچمه ، وزن ساچمه ، تعداد شات، مسافت و حتی نام دوربین .
[تصویر: grubo.jpg]
امیدوارم اطلاعات بیان شده براتون مفید واقع شود . موفق باشید . فعلا Khansariha (8)
(2016-07-19 09:52 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
امیدوارم اطلاعات بیان شده براتون مفید واقع شود . موفق باشید .

علی آقا این گروپ عتیقه منو از کجا آوردی؟Khansariha (48)
خیلی مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (8)
(2016-07-19 11:30 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-19 09:52 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
امیدوارم اطلاعات بیان شده براتون مفید واقع شود . موفق باشید .

علی آقا این گروپ عتیقه منو از کجا آوردی؟Khansariha (48)
خیلی مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (8)

این گروپ شما خیلی معروفه آقا .. توی سایت دکتر ال اس دی دات کام هم دیدمش Khansariha (214)
(2016-07-19 07:18 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گروپ شما خیلی معروفه آقا .. توی سایت دکتر ال اس دی دات کام هم دیدمش Khansariha (214)
خخخخ اونجا دیگه کجاست؟؟

این مال موقعی بود که پانتر 31 غوغا میکرد.الان همین تفنگو دادم به دخترم که 12 سالشه.خودش تفنگو مسلح می کنه و گروپ می گیره بعد گروپاشم بایگانی می کنهKhansariha (219)
فاصله از سر لوله دقیقا 21 متر ، اولین گروپ با ساچمه باراکودا Khansariha (226)

لینک مرجع