انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز برزو
این مبحثی که شما در موردش صحبت کردی (کشیدن ماشه یا به اصطلاح تیر انداز های ورزشی ماشه کشی) در تیر های دقتی مثل گروپ گیری بسیار مهم هست حتی محل قرار گرفتن انگشت ماشه هم خیلی خیلی مهم می باشد
واما در مورد گروپ شما با این تفاسیر که شما گفتیدی به احتمال خیلی زیاد چند تیر که نصبت به بقیه تیر ها پخش شده و دور تر هست مربوط به ماشه کشی میباشدیا بهتر هست بگم ماشه زدید نه دقت سلاح
در گروپ گیری و دقت در تیر اندازی بحث ماشه چکانی یا به قول دوستان ماشه کشی یکی از مباحث مهم در افزایش دقت تیر انداز می باشد. همانطوری که همه عزیزان بهتر از من میدونن بحث ماشه چکانی باید کاملا غیر ارادی باشه به نحوی که نرمی وسط بند اخر انگشت اشاره به صورت 90 درجه روی ماشه قرار گرفته باشه و بعد از گرفتن خلاصی ، کم کم به ماشه نیرو وارد شود تا شلیک صورت بپذیرد. این حالت ماشه چکانی باعث افزایش دقت تیر اندار میشود .
دوستان عزیزم
برای مباحث کنترل ماشه تاپیک مجزا و تخصصی وجود دارد و ادامه بحث را در تاپیک خودش پیگیری کنید.
خدمت شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

آقا لطفا به عنوان تایپیک توجه کنید من هردفعه که میبینم یک پست جدید توی این تایپیک زده شده به قصد دیدن تصاویر گروپ گیری جدید این تایپیک رو باز میکنم اما متاسفانه دوستان پست های نا مربوط..................Khansariha (172) گذاشتن Khansariha (367)
لطفا رعایت کنید اینجا یک انجمن تخصصی هستKhansariha (8)
سلام دوستای عزیز
لطفا راهنماییم کنین
امروز رفتم با ورتکس یه گروپی گرفتم که نتیجه این شد
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
رنجر125ورتکس
ساچمه پرومگنوم
فاصله 10متر
نشسته با ساپورت بالش
باد ملایم
تیراندازی با مگسک

تااینجا به نظرخودم بد نبود ولی وقتی فاصله رو به15متر افزایش دادم نتیجه واقعا افتضاح بود تا جایی که خجالت کشیدم عکسشو بزارم،کل ساچمه ها به سمت راست هدف خورده بود با فاصله خیلی زیاد ازهم(چندتاشونم اصلا به سیبل اصابت نکرده بود)!!!!!!
چندبار گروپگیری رو تو فاصله 10متر و15متر تکرار کردم وهربار تو10متر ساچمه ها همدیگه رومیبریدن وتو15 متر افتضاح!
اساتید بزرگوار بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
دوست عزیز ساچمه که استفاده کردین دست چین کردین؟
واشر پیستونشو عوض نکردی؟
تفنگتون تازه خریدین؟اگر نو هست فنر هنوز رام نشدهKhansariha (8)
یا علی
با سلام :
بنظر بنده شما از ساچمه خیلی سبکی داری استفاده میکنی برادر !!!!! پرومگنوم ؟؟؟؟؟
البته الان دیگه تی اس 22 گیر نمیاد ولی 125 فنری من با تی اس معرکه است ( البته تیون شده است ) شما با ساچمه های سنگین یه امتحانی بکن برادر ضرر نمیکنی هیچ یه دعایی هم به جون ما میکنی .....
(2014-08-17 12:07 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
بنظر بنده شما از ساچمه خیلی سبکی داری استفاده میکنی برادر !!!!! پرومگنوم ؟؟؟؟؟
البته الان دیگه تی اس 22 گیر نمیاد ولی 125 فنری من با تی اس معرکه است ( البته تیون شده است ) شما با ساچمه های سنگین یه امتحانی بکن برادر ضرر نمیکنی هیچ یه دعایی هم به جون ما میکنی .....

من هم با کوهنورد عزیز موافقم. رنجر 135 منهم با پرومگنوم حساب و کتاب درستی نداشت ولی با تی اس 22 خیلی عالی بود.
البته تی اس22 کمیاب شده. میتونید با باراکوردا هم تست بگیرید.
یه گروپ با فنر شکسته
گامو شادو1000
فاصله 20 متر
ساچمه دیابلو
5تیر
[تصویر: DSC_0133_jpg2.jpg]

یه سوال تصاویر شکار و تیرندازی کجا رفته؟
درود زحمت کشیدید وتصویر گروپ خود را گذاشتید ولی این درست نیست هر چیزی را بعنوان سیبل قرار بدهید .یکم سلیقه بخرج بدهید Khansariha (226)
لینک مرجع