انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب
دوربین رو تو فاصله 15 متری روی دست صفر کردن که خیلی دقیق میزنه ولی بساپورت تو همین حالت 4 سانت بالا میزنه
مشکل از کجاست ؟
کسی این تجربه رو داشته ؟
ساپورت بالش و میز بود . اگه بخوام به جایی تکیه بدم که خیلی بالا تر میزته
به نظر من به تفاوت نحوه قراول تفنگ در حالت سر دست یا با ساپورت برمیگرده
با سلام. یکی از نکاتی که تو تیراندازی سر دست مهم است گرفتن بچه قنداق است . زمان تیراندازی سر دست بیشترین نیرو و تمرکز شخص روی بچه قنداق هست و همین موضوع باعث میشه تفنگ به قول معروف پرش لوله نداشته باشه. اما زمانی که از ساپورت یا پایه استفاده بشه اگه مجدد بچه قنداق مهار نشه این موضوع باعث پرش تفنگ به سمت بالا میشه و تیرها بالا میخوره. حتما هم باید موقع تیراندازی با پایه یا هر ساپورتی به این موضوع خیلی باید توجه کرد که بدن حتما ریلکس و آزاد باشه تا هیچ فشاری رو احساس نکنید. در کل تنها جایی که احتیاج به کنترل دقیق داره بچه قنداق هست.
ی چیز دیگه هم که هست اینه که اگه تفنگ رو کمی محکم بگیرم و به کتفم کمی فشار بدم که لگد تفنگ رو محار کنم بالا میزنه (نه در حد ساپورت ) و اگه آزاد نگهش دارم خال میزنه
(2018-10-15 05:55 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. یکی از نکاتی که تو تیراندازی سر دست مهم است گرفتن بچه قنداق است . زمان تیراندازی سر دست بیشترین نیرو و تمرکز شخص روی بچه قنداق هست و همین موضوع باعث میشه تفنگ به قول معروف پرش لوله نداشته باشه. اما زمانی که از ساپورت یا پایه استفاده بشه اگه مجدد بچه قنداق مهار نشه این موضوع باعث پرش تفنگ به سمت بالا میشه و تیرها بالا میخوره. حتما هم باید موقع تیراندازی با پایه یا هر ساپورتی به این موضوع خیلی باید توجه کرد که بدن حتما ریلکس و آزاد باشه تا هیچ فشاری رو احساس نکنید. در کل تنها جایی که احتیاج به کنترل دقیق داره بچه قنداق هست.

خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتون . ی چیزی هم اضافه کنم اینه که تفنگ من چون زیر بازش هست مرکز ثقل تفنگ خیلی جلو هست طوری که تمام وزن تفنگ روی دست چپم هست . و با گرفتن بچه قنداق با یک دست اصلحه بالانس میمونه.
سلام . دوستان فرق دوربین های FFP با دوربین های دیگه چیه؟ یعنی چطوره که صفر دوربین تغییر نمیکنه؟
تو ffp ها اندازه رتیکل به نسبت زوم بزرگ و کوچیک میشه .بنابر این با تغییر زوم نقطه برخورد جابجا نمیشه.
(2019-01-12 02:49 PM)shayanabc نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوستان فرق دوربین های FFP با دوربین های دیگه چیه؟ یعنی چطوره که صفر دوربین تغییر نمیکنه؟

سلام دوست عزیز
شما یه سرچی تو نت بزنید جواب کامل سولاتون رو میتونید پیدا کنید
ولی به طور کلی فرقشون تو محل قرار گیری رتیکل تو دوربین
هرکی هم که گفته تو دوربین های اس اف پی با تغییر زوم صفر تغییر میکنه اشتباه بیان کرده
تو دوربین های اس اف پی با تغییر زوم ارزش میلداتها تغییر میکنه ولی تو مرکز دوربین صفر دوربین همونجاست یعنی شما اسلحه ت تو دویست متر صفره با زوم ده هم به علاوه رو میگیرید رو هدف میزنید با زوم چهار هم بعلاوه رو میگیرید رو هدف میزنید

ولی اگه بخواید بازوم ده تو سیصد متر با میل دات اول بزنید تو سیصد متر با زوم چهار باید مثلا میل دات سوم رو بگیرید رو هدف
ولی تو اف اف پی ها با تغییر زوم رتیکل هم بزرگ و کوچیک میشه و شما همیشه تو هر زومی مثلا سیصد متر با میل دات اول شلیک میکنید

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
بله کاملا گرفتم . مرسی از هر دوتون
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!
سی متر با ساپورت میز پنج شلیک
این گروپ قابل تکرار هست با این تفنگ(تست شده)
(2019-02-07 04:32 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!

معذرت میخام بار اولمه عکس میفرستم ب بزرگی خودتون ببخشید اگه بده..
(2019-02-07 04:32 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!

معذرت میخام بار اولمه عکس میفرستم ب بزرگی خودتون ببخشید اگه بده..

سلام دوست عزیز
با این ساچمه به نظر من گروه تیر خیلی خوبی گرفتید ( 18 گرین هست ؟) ... منم وسوسه شدم از این ساچمه ها بگیرم و تست کنم.
دوربین تفنگتون چی بوده و با چه بزرگنمایی ؟

( ریاضی عمومی [تصویر: khansariha%20(6).gif]) شوخی کردم[تصویر: khansariha%20(8).gif]
لینک مرجع