انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
امروز دوباره فرصتی شد که با یکی از دوستان عزیزم بریم گروپ گیری و هدفزنی

وایرخ 80 کالیبر 4.5
فاصله 45 متر
ساچمه JSB Exact 8.4
ساپورت صندلی ماشین و در وضعیت دو زانو که خیلی اذیت شدم بخاطر درد زانو
تعدات 7 شلیک

[تصویر: 21122012261.jpg]

یا علی
گروپ با شادو ۱۰۰۰
۱۰ متر
[تصویر: 13563511341.jpg]
چند شلیک؟ساپورت؟مگسک یا دوربین؟ساچمه؟
حمید جان اونقدرها هم جدید نیستی که رفیق.حداقل اطلاعات رو کامل مینوشتی.Khansariha (8)
5شلیک
بدون ساپورت
مگسک
(2012-12-24 04:01 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند شلیک؟ساپورت؟مگسک یا دوربین؟ساچمه؟
حمید جان اونقدرها هم جدید نیستی که رفیق.حداقل اطلاعات رو کامل مینوشتی.Khansariha (8)

5شلیک
بدون ساپورت
مگسک
داداش
با سلام خدمت دوستان. امروز فرصتی شد تا از 4 ساچمه مختلف گروپ بگیرم . البته دوربین تو فاصله 20 متر صفر شده بود.[تصویر: 13564594861.jpg]
اصلا از 350 انتظار همچین دقتی نداشتم
واقعا خسته نباشید
قدر 350 تون رو بدونین که مثل کیمیاستKhansariha (8)
با سلام
عجب 350 با دقتی !
بسیار عالی دوست عزیز
یا علی
با سلام. خدمت دوست عزیزم عرض کنم فاصله ای که من داخل منزل عرض کردم چند سانت از 10 متر بیشتره. بنده داخل یکی از اتاقها یه تخته mdf به قطر 4 سانت گذاشتم که هر وقت حوصله ام سر میره یه سیبل روش میذارم و چند تا تیر بهش میزنم و این کار هر روز من شده که با این کار تمرین درست بدست گرفتن اسلحه رو هم انجام میدم. دوربین رو هم تو پارکینگ خونه تو فاصله 20 متر دقیق صفر کرده بودم.
دقیقا" همینطور که حمید جان گفتن. من گروپ از این کمترهم از این اسلحه دیدیم واقعا" عالی میزنه میتونم بگم تا بحال همچین 350 مگنومی ندیده بودم . باهاش شلیک کردم گروپ هم گرفتم واقعا" عالیه .
البته فراموش نکنید مهار کردن این اسلحه واقعا" کار استادانه ای هست که حمید جان واقعا" استادن .
ممنون حمید جان گروپها و یا بهتره بگیم نمونه های تست شده واقعا عالی از کار درآمدند . Khansariha (8)
همانطور که آقا مسیح گل هم فرمودند این کار استادانه هست و از تمرین و ممارست زیاد اقا حمید عزیز اینچنین گروپی از مگنوم 350 گرفته شده که باید بهشون تبریک گفت Khansariha (8)
البته یک نکته مهم دیگری هم هست و اونم رام بودن فنر و قدرت تفنگه که معمولا بعد از شلیکهای زیاد به این توانائی بسیار کمک میکند. Khansariha (256)
لینک مرجع