انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان گرامی Khansariha (8) اینم اولین گروپ بنده با دیانا 54 که همین امروز از آبو گل در آوردمش ، به کمک دوستان و اساتید همین انجمن که همینجا از همشون تشکر میکنم ، خیلی بهشون زحمت دادم Khansariha (219)

Diana 54 air king 5.5
فاصله : 15متر
ساپورت : نشسته با دسته صندلی
ساچمه : پرومگنوم
تعداد شات 5
با مگسک
[تصویر: 13600930862.jpg]

تازه دارم تنظیم می کنم شکاف درجه رو...
ولی خداییش با این کوه نشانه روی سخته Khansariha (256)
ایولا نیما جان پس ایرکینگو افتتاح کردی؟Khansariha (219)Khansariha (8)
گروپ شما با در نظر گرفتن 1:مگسک زمخت 54 2:ساچمه پرومگنوم و3:اولین گروپ گیری با این تفنگ سنگین گروپ بدی محسوب نمیشه اما حتما سعی کن در گروپ های اینده خطای انسانی رو به حداقل برسونی که البته با توجه به مگسک 54 کار سختی پیش رو داری خخخخKhansariha (8)
خب آقا نیما بسلامتی ایرکینگ راه افتاد Khansariha (8)
این ایرکینگ چون تازه فنر براش عوض شده کمی پرقدرت هست و البته ساچمه هم پرومگنوم و تجربه شما و چیزهای دیگه انشالله بمرور همه گروپهاش براتون عالی خواهد شد . Khansariha (256)
دیانا 350_ t05_کالیبر 5/5
6 شات
فاصله13 متر ..ساپورت صندلی
ساچمه پرو مگنوم!!!!!!!!(کیفیت دوستان خودشون خوب میدونن!!!!)
دوربین لیپرز 3-9*40
[تصویر: vn4aax9tbfrlkyjdzbcj.jpg]
(ویرایش مدیر : آدرس لینک را درست کردم تا نمایش انجام شود )
سلام دوستان عزیز
من شدیدا" با تفنگم تو شلیکهای فواصل بالای 60 متر مشکل دارم
ممنون میشم نظر دوستان و اساتید محترم رو بدونم
تفنگ : دیانا 470
دوربین : دیانا VE 4 x 32 WR
ساچمه : TS22 Gamo
وضعیت به زانو
تعداد 3 تیر
اون تیر تکی هم با 4.5 دوستم زده شده.
[تصویر: xgmzqtu69yib5uk3n1ck.jpg]

فاصله دقیقا" 68 متر بوده ، حالا جالب اینجاس که وقتی فاصله میشه 60 متر این 3 تیر در مرکز هدف هستن .
ممکنه نظر دوستان رو بدونم ؟
هر خط 1 سانتیمتر هست
(2013-02-07 02:34 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
وضعیت به زانو
تعداد 3 تیر
فاصله دقیقا" 68 متر بوده ، حالا جالب اینجاس که وقتی فاصله میشه 60 متر این 3 تیر در مرکز هدف هستن .
هر خط 1 سانتیمتر هست
---------------------------------------------------------------------------------------
اساتید ببخشید من جسارتا جواب میدنم Khansariha (8)
دوست عزیز بهتره از ساچمه مناسب تر استفاده کنید مثل جی اس بی یا کرامسن
احتمالا مشکل شما تا حدودی حل خواهد شد Khansariha (8)
اما تی اس 22 چون ساچمه سنگینی هست بهتره استفاده نشه چون استهلاک تفنگ رو بالا می بره
سلام
old.hunter عزیز ممنون بابت توجهتون دوست عزیز
راستش من تقریبا" همه ساچمه ها رو امتحان کردم ، البته این کرامسن که فرمودین رو نمیشناسم ولی با جی اس بی هم امتحان کردم این چپ زدن بالای 60 متر نمیدونم چه صیقه ای هستش !! با Rocket هم امتحان کردم همین مشکل رو داشتم ، البته این مشکل 1 ماه هست که پیش اومده ، تو 3 سال گذشته که این تفنگ رو دارم این مسئله رو نداشتم .
ارادتمند
اقا رضا اگر در فاصله زیر 60 متر مشکلی ندارید بهتره برای فواصل بیشتر از میدات استفاده بکنی اگر قرار بود تفنگ ها در تمام فاصله ها صفر یکسان داشته باشند اصلا دوربین میلدات دار رو نمیساختن.
(2013-02-07 02:34 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
وضعیت به زانو
تعداد 3 تیر

هر خط 1 سانتیمتر هست

اخيرا پايه دوربين رو عوض يا جا بجا نكردين ؟ چون اين مشگل علاوه بر ساچمه ميتونه از پايه دوربين و كجي لوله هم باشه
سلامKhansariha (8)
اینم از گروپ ما
تفنگ:۵۴
صاپورت:دوپایه تفنگ
فاصله:۱۵متر
دوربین:۴*۳۲گامو
ساچمه:ts10
شات:۵
[تصویر: 13602502451.jpg]
اینم خسارت بعد از گروپ گریری خخخخخخخ
[تصویر: 13602503561.jpg]
لینک مرجع