انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-16 09:20 PM)Cayalouss.The.Removal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون ساچمه ای که قرار دادین کنار گروپ کالیبر 5.5 هست؟
خیر دوست من اصلا ساچمه نیست یه تیکه فلز شبیه ساچمه هست جالب بود . بجای سکه گذاشتم منحرف کننده ست خخخخخ
گروپ اخیر من...

سلاح : ای تی ۴۴ کالیبر ۵.۵ که به تازگی لولش تمیز شده
دوربین : بی اس آ ۴۴*۲۴-۶ روی زوم ۱۰
ساچمه ها : جی اس بی ۱۴، ۱۶ و ۱۸ - کراسمن هالوپوینت و باراکودا مچ و هانتر (وزن نشده اما با وضعیت ظاهری مناسب)
وضعیت تیراندازی : شوتینگ رست
وضعیت جوی : باد ملایم
فاصله : ۳۰ متر
تعداد شلیک برای هر ساچمه : ۱۰ تا

[تصویر: AT44-10-05.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام و درود.
گروپ از وایروخ 100 تیونینگ شده. و رویال 400 رگوله.
[تصویر: tmp-28050-2015-06-19-22-13-46243864595.jpg]

[تصویر: tmp-505-2015-06-20-02-22-4184656252.jpg]

[تصویر: tmp-505-2015-06-19-22-01-47-1474715234.jpg]

[تصویر: tmp-505-Hw100-fsb-1138241930.jpg]
مسیح جان سلام Khansariha (8)
گروپ ۲۷ متر وایرخ عالیه ولی ۵۰ متر چرا اینطور شده وایرخ خیلی بهتر از این گروپ میده ۵۰ متر
بنظرم یه جای کار ایراد داره یا باد بوده یا لوله کثیف بوده ۵۰ متر باید مثل ۲۷ متر باشه بنظر میاد ترکش ساچمه پایین گروپ رو پاره کرده باشه جای ساچمه نیست در کل خسته نباشی برادر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 8jwajmodtgyw.jpg]
گروپ گیری با BT-65 SB W LW
تعداد 6 شات
ضمن تشکر لول توسط مسیح عزیز اصلاح و تابگیری شد و میشه گفت پترنی که سلاح میداد به گروپ یک یا کمتر از یک سانت تبدیل شد.
بی تی 65 با ساپورت در ماشین و وفاصله 50متر خیییلی گروپ خوبی داده، وایرخ 100هم تو 40متر با شوتینگ رست یک همچین گروپی نمیده.
برخلاف تصور بعضی از دوستان در مورد. دقت و قدرت بی تی 65 باید عرض کنم که این سلاح سازگاری خوبی با ساچمه جی اس بی 18.13دارد و از دقت وقدرت خوبی برخوردار است. تنها ایرادی که به این سلاح وارد است وزن نسبتا بالاست. Khansariha (8)
مانومتر روی 170 بار بود و البته گروپ کاملا قابل تکراره
و زوم 10 دوربین لیپرز
گاهی اوقات احترام گذاشتن به شعور وفهم ادما،اونم درانجمن های تخصصی توقع زیادی نیست .
همونطور که سیبل کاملا گویا هست فاصله خطوط یک سانت هست وگروپ گرفته شده با شرایطی که تیرانداز کاملا واضح وروشن روهمون سیبل نوشتند ،بصورت سنترتوسنتر کمتر از 6میلیمترهست ،اگرگروپ رو ازانتها تا انتها محل برخورد اندازه بگیریم بازکمتراز10 میلیمترهست.ومدعی هستند قابل تکرار هست
طبق قانون وشرع ،شرط بندی درتیراندازی صحیح هست (ماده 655 قانون مدنی) ،من اینجا اعلام میکنم اگراین تیرانداز تونست با3بارگروپ گیری ، باشرایط توضیح داده شده ،فقط یکبار گروپی که عکسشو گذاشته بدست بیاره ،من تجهیزات تیراندازیم (وایرخ 100،دوربین هاک ،دیانا پی هزار،لوازم شارژ ،رنج و...)تقدیم ایشان میکنم واگرنتیجه حاصل نشد قول بدند من بعد به شعور ادمها احترام بگذارند .
طبق قانون ایین دادرسی داده پیام درحکم نوشته هست واین متن اعتبارسند رو داره.
(2015-06-20 11:37 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گاهی اوقات احترام گذاشتن به شعور وفهم ادما،اونم درانجمن های تخصصی توقع زیادی نیست .
همونطور که سیبل کاملا گویا هست فاصله خطوط یک سانت هست وگروپ گرفته شده با شرایطی که تیرانداز کاملا واضح وروشن روهمون سیبل نوشتند ،بصورت سنترتوسنتر کمتر از 6میلیمترهست ،اگرگروپ رو ازانتها تا انتها محل برخورد اندازه بگیریم بازکمتراز10 میلیمترهست.ومدعی هستند قابل تکرار هست
طبق قانون وشرع ،شرط بندی درتیراندازی صحیح هست (ماده 655 قانون مدنی) ،من اینجا اعلام میکنم اگراین تیرانداز تونست با3بارگروپ گیری ، باشرایط توضیح داده شده ،فقط یکبار گروپی که عکسشو گذاشته بدست بیاره ،من تجهیزات تیراندازیم (وایرخ 100،دوربین هاک ،دیانا پی هزار،لوازم شارژ ،رنج و...)تقدیم ایشان میکنم واگرنتیجه حاصل نشد قول بدند من بعد به شعور ادمها احترام بگذارند .
طبق قانون ایین دادرسی داده پیام درحکم نوشته هست واین متن اعتبارسند رو داره.
بنده هم با شما موافق هستم در سایته نمایندگی هاتسان با بیش از ده ساچمه و دهبار تست و دو تفنگ بیتی بیش از ۳۰ گروپ گذاشتم که حرف شما رو تصدیق میکنه،
این گروپ با ساچمه باراکودا مچ در ۲۰ متر با بیتی بدست میاد، بنده تو ده متر هم با جی اس بی ۱۸ با بستن تفنگ به گیره و شرایط ایزوله به این نتیجه نرسیدم، کلا جی اس بی ۱۸ واسه قدرت بیتی خوب نیست، البته منظورم کم دقتی بیتی نیست (بهترین گروپ در فواصل بالا رو میده) ولی نه با این ساچمه،
حتما دوستمون حقیقت رو میگه ولی مطمن باشه که این اتفاقی هست و قابله تکرار نیست، الان میگردم و گروپهای بیتی رو براتون میزارم که بارها امتحان شده.
لینک مرجع