انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-02-07 05:08 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-07 04:32 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!
سی متر با ساپورت میز پنج شلیک
این گروپ قابل تکرار هست با این تفنگ(تست شده)
(2019-02-07 04:32 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵
ساچمه بیژن..!!
سی متر با ساپورت میز پنج شلیک
این گروپ قابل تکرار هست با این تفنگ(تست شده)

معذرت میخام بار اولمه عکس میفرستم ب بزرگی خودتون ببخشید اگه بده..

سلام دوست عزیز
با این ساچمه به نظر من گروه تیر خیلی خوبی گرفتید ( 18 گرین هست ؟) ... منم وسوسه شدم از این ساچمه ها بگیرم و تست کنم.
دوربین تفنگتون چی بوده و با چه بزرگنمایی ؟

( ریاضی عمومی [تصویر: khansariha%20(6).gif]) شوخی کردم[تصویر: khansariha%20(8).gif]

سلام بر شما دوست عزیرو گرامی بله بیژن هست دامنه ضخیم حالا نمبدونم ۱۸ گرینه یا نهKhansariha (367) دوربینم سنتر پوینت ۴.۱۶ هستش البته با ذکر قابل دار نبودن من با بیژن دامنه نازک ک الان دیگه فکر نکنم باشه نتیجه خیلی بهتر تو لانگ رنج ۱۱۰ متر گرفتم!! دریفت کم افت کم و دقت خوب
لازم ب ذکره ک ۳۶ ژول هست تفنگمKhansariha (256)Khansariha (8)
با همین قدرت 36 ژول تو 110 متر گروپ گرفتید؟ گروپ چند سانت داد؟مشخصات دوربینتون رو هم بیزحمت ذکر کنید، ممنون.
(2019-02-12 09:39 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همین قدرت 36 ژول تو 110 متر گروپ گرفتید؟ گروپ چند سانت داد؟مشخصات دوربینتون رو هم بیزحمت ذکر کنید، ممنون.

سلام بر شما نه عزیز گروپ نگرفتم تو هوای بدون باد سه شلیک کردم ب ب لوله ناودون(
(2019-02-17 12:20 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-12 09:39 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر شما نه عزیز گروپ نگرفتم تو هوای بدون باد سه شلیک کردم ب ب لوله ناودون
گروپ گرفتن نمیشه بهش گفت فقط سه شلیک کردم ک ببینم دریفت دامنه نازک تو فاصله بالا چقدره ک بنظرم خیلی خوب بود چون فقط میلدات عمودی دادم.بالاتر عرض کردم خدمتتون سنتر 4.16 هستش
پستم ناقص اومده نتونستم ویرایش کنم..Khansariha (8)
با درود به همگي
من ١٣ نوع ساچمه رو در فواصل ٢٥ -٥٠- ٧٥ مترروي كرال جامبو امتحان كردم نتيجه بسيار حيرت انگيزه نتيجه رو در پيج iranpcp1 اينستاگرام گذاشتم جالبه كه هر جامبويي با يكسري ساچمه هماهنگتره و تو فاصله هاي مختلف رفتار ساچمه ها با هم فرق ميكنه واينكه به ارزوني وگروني هم نيست ساچمه هاي مورد آزمايش : H&N در دو مدل - jsb در دو گرين - گامو در دو گرين- هاتسان در چهار مدل- بيژن ١٨ گرين -exax ٢٦ گرين -باكسر ١٨ گرين
سلام
تازه اومدم
تازه تفنگ دار شدم
دیانا 56با دوربین سنتر پوینت 4-16*50
یه گروپ گیری5 عددی از ساچمه های موجودی در فاصله دقیقا 10متری
البته دوربینم توی 48متر صفرکردم با بیژن قوطی فلزی18 گرین

برای بیژن قوطی فلزی 9میلیمتر
آذرخش2 قوطی پلاستیکی 16میلیمتر(البته8درستر باس باشه)
گامو تی اس 22 در 24میلیمتر
جک سرتیز 24میلیمتر
هاتسان 15.43 در 20میلیمتر
نظر تون چیه برای این تفنگ خوبه ضعیفه (البته یه راننده ناشی هم داره)
فکر کنم عکس ها نیومده
برای 52 ساچمه ارزون و مناسب چی پیشنهاد میدین غیر پرو مگنوم
بیژن سر گمبدی
واس کالیبر 4.5 میخاستم، مارشال میزنم ولی بالی 20.30 متر اصلا باهاش حال نمیکنم و شل و سفت جا میره
با تغییر زوم صفر دوربین تغییر نمیکنه، فقط ارزش میلدات ها تغییر میکنه در دوربین های sfpوگرنه اگه تو 15 متر با زوم 4صفر بشه، اگه زوم روی 10 هم بزاری بازم تو 15 متر صفره منتها اگه با زوم 4 مثلا در 10 متری یه میلدات پایین بزنه تو زوم 8 دو میلدات پایین میزنه، درواقع صفر سلاح جایجا نمیشه بلکه ارزش میلدات ها با تغییر زوم تغییر میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع