انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شرایط گروپ گیریت بد نبود به نظر من مشکل فقط به خاطر نوع ساچمه هستش ساچمه گامو اصلا معیاری برای دقت نیست.
رضا جان یعنی شما فکر میکنید گروپ 15 سانتی تو فاصله ی 30 متری طبیعیه؟من قبل از عید توی 60 متری باهاش هدف 10 سانتی میزدم!
سید جان همانطور که آقا رضا هم فرمودن نمیشه حسابی روی ساچمه های گامو باز کرد. بهتره این آزمایش یا تست رو با ساچمه های دیگه هم امتحان کنی. پرو مگنوم رو خودت هم دیدی چیکار کرده. پیش خودت حساب کن رفتی شکار. به هزار مصیبت تو همین فاصله میخوای به یه پرنده شلیک کنی. و یه دفعه بجای پرنده شیشه خونه همسایه میاد پایین. اما ساچمه مچ تقریبا بهتر زده و البته تو فاصله بالاتر این یه مقدار بهتر بودن هم از بین میره. چون خودت میدونی ساچمه مچ فقط به درد فاصله های نزدیک میخوره. در هر صورت زحمت کشیدی و دستت درد نکنه. اینم خوش یه تجربه است .
(2013-06-03 08:23 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان یعنی شما فکر میکنید گروپ 15 سانتی تو فاصله ی 30 متری طبیعیه؟من قبل از عید توی 60 متری باهاش هدف 10 سانتی میزدم!
امیر حسین اگر با یک ساچمه مثل جی اس بی یا کراسمن تست میکردی مطمئن میشدم شلیک های شما تلورانس داره که میتونی مربوط به واشر سر پیستون،خرابی اورینگ لوله ،چرب بودن واشر پیستون ، لقی گپ ............باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ برای چندماه پیش میباشد
مگنوم 350 کالیبر 177 با مگسگ سلاح
فاصله 15 متر
گامو مچ 7.56 گرین
نشسته بدون ساپورت

ساچمه بالا بخاطر لرزش دست بود.Khansariha (214)Khansariha (214)
گروپ گیری امروز با ایرکینگ روی پشت بام.
فاصله: 12 متر
ساچمه:پرومگنوم 5.5 Khansariha (290)
سلاح:ایرکینگ
ساپورت:صندلی
دوربین:سنترپوینت 4-16-40 که به تازگی از اقا میلاد گرفتمKhansariha (232)
تعداد شلیک 5 عدد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته کمی دستم لرزش داشت و بهتر هم میشد گروپ گرفت منتها دیگه توی این گرما حوصلش رو نداشتم.Khansariha (8)

زمان:امروز صبح
فاصله:21 متر
حالت:نشسته بدون ساپورت
تعداد شلیک:11
سلاح:470
مسیر باد:از پشت سر متمایل به راست تقریبا کمی تند
اونایی علامت خوردن دوتایی هستن
با دوربین 3-9*40
دوست عزیز ساچمه رو هم بگید.این گروپ برای 470 فاجعه هست.یه جای کار مشکل داره.Khansariha (8)
پرومگنوم
خودمم احساس میکنم تو صفر کردن مشکل داشتم اصولی صفرش نکردم،نظره دوستان چیه؟
لینک مرجع