انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (8)
اینم یه گروپ دیگه تو30متر با رنجر چیتا
سلاح ای تی44
ساپورت لبه در ماشین
10شات
[تصویر: 14301291161.jpg]
ببخشید به خاطر سیبل نامناسب برای گروپKhansariha (226)یهویی شد یادم رفت برگه ببرم
اخه برای تست سایلنسر رفتم بیبنم خرابش کردم با این کارم یا نه خخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتKhansariha (8)
[تصویر: 14301391351.jpg]
وایرخ ۱۰۰ لول بلند ۴۱ ژول
وضعیت . نشسته
ساپورت . متکا
ساچمه jsb 18,13
دوربین . bsa. 6.24.44 زوم روی 10
5 شات بعد از صفر کردن دوربین در فاصله 25 متر Khansariha (256)
سلام
اینا رو یادم رفت بنویسم
دوربین سنتر 40-16*4 زوم 16

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
[تصویر: 14303741301.jpg]
سلام.
گروپ ای تی 44 توی 50 متر خوبه اما توی 70 متر یهو گروپ اینقدر باز شده؟!!! علتش چی میتونه باشه.اسلحه ای که توی 50 متر اینطور گروپ میده به نظرم نباید توی 70 متر اینقدر گروپش باز بشهKhansariha (8)
(2015-04-30 11:31 AM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
گروپ ای تی 44 توی 50 متر خوبه اما توی 70 متر یهو گروپ اینقدر باز شده؟!!! علتش چی میتونه باشه.اسلحه ای که توی 50 متر اینطور گروپ میده به نظرم نباید توی 70 متر اینقدر گروپش باز بشهKhansariha (8)

جلال عزیز ،
البته من به طور دقیق نمی دونم شرایط محیطی و تجهیز در هر دو گروپ توسط دوستمون به صورت یکسان بوده یا نه!؟ (چیزی که ذکر کردند در هر دو گروپ باد موثری وجود نداشته است) ، مطمئنا در فواصل بالای 50 متر باد ملایم نیز در محل برخورد موثر خواهد شد. همینطور نوع حالت قرارگیری تیرانداز و استفاده از ساپورت مناسب.

اما موضوع باز شدن گروپ به این صورت! تا جایی که می دونم این سلاح توسط آقای توکل تنظیم و تجهیز رگولاتور بر روی آن نصب شده است و در تاپیک مرتبط با این موضوع در انجمن های دیگر و نیز گروه های موبایلی از قول ایشون شنیدم که رگوله at44 را بروی 35 تا 37 ژول تنظیم می کنند. در تجربه خود در مورد BSA R10 وقتی قدرت رو به 5 ژول کاهش دادم با عملکرد نه چندان مناسب در تست های گروپ گیری بالای 50 متر نسبت به زمانی که سلاح در قدرت استاندارد 40 ژول بودمواجه شدم. البته این حدس من است و فعلا نمی تونم دلایل قطعی برای آن داشته باشم.
همینطور در تجربه ای که دوستان علی عزیز و اقا سعید و اسماعیل داشتند گروپ های یک سلاح حتی وایرخ ، در فواصل 25 تا 100 متر به صورت محسوس و تصاعدی باز تر می شود! این موضوع را دوستان در یک پست به صورت مستند ارایه داده بودند ولی یادم نیست در این تاپیک بود یا موضوع دیگری! اما باز شدن گروپ دوستمون کمی بیشتر از حالت نرمال است.
صادق جانKhansariha (8)
دوستمون آقا مهدی از ماکزیمم زوم دوربین 16x استفاده کردند و حتی با در نظر گرفتن شرایط مطلوب و یکسان استفاده از ماکزیمم رنج بزرگنمایی با توجه به اینکه دید بهتری میده ولی عمومآ خطای بیشتری در مسافت دور نسبت به محدوده 10 الی 12X خواهد داشت
ممنون از دوستان
باید عرض کنم که شرایط گروپ گیری و ساپورت کاملا یکسان و مناسب بود
گروپ بیشتر به صورت عمودی باز شده و به نظرم این یا از سرعت مختلف ساچمه هست یا به گفته آقا بهروز عزیز از دوربین یه نکته دیگه اینکه من بعد از گروپ گیری متوجه شدم که مخزن یه کم نشتی داشت، باید اورینگهای رگلاتور رو عوض کنم و دوباره تو این فاصله گروپ بگیرم
مهدی جان با گفته اقا بهروز موافقم. این خطای دید در ماکزیمم زوم دروبین های لیپرز رو قبلا تجربه کرده بودم. در مورد رگولاتور حدس من درست بود؟ سلاح شما توسط توکل تنظیم شده است؟
البته هنوز این موضوع برای من مبهم است:
- آیا کاهش قدرت یک سلاح در فرایندی مانند رگوله کردن AT44 و یا کاهش قدرت سلاح رگوله ای در دقت آنها در فواصل بالاتر موثر است؟
البته ترجیحا این موضوع در یک تاپیک مرتبط تر ادامه خواهیم داد تا از موضوع این تاپیک که مربوط به گروپ گیری دوستان از سلاحشون هست خارج نشویم.
Khansariha (8)
(2015-04-30 01:18 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان با گفته اقا بهروز موافقم. این خطای دید در ماکزیمم زوم دروبین های لیپرز رو قبلا تجربه کرده بودم. در مورد رگولاتور حدس من درست بود؟ سلاح شما توسط توکل تنظیم شده است؟
البته هنوز این موضوع برای من مبهم است:
- آیا کاهش قدرت یک سلاح در فرایندی مانند رگوله کردن AT44 و یا کاهش قدرت سلاح رگوله ای در دقت آنها در فواصل بالاتر موثر است؟
البته ترجیحا این موضوع در یک تاپیک مرتبط تر ادامه خواهیم داد تا از موضوع این تاپیک که مربوط به گروپ گیری دوستان از سلاحشون هست خارج نشویم.
Khansariha (8)

حدس شما کاملا درسته جناب توکل اسلحه منو رگوله و تنظیم کردنKhansariha (8)
لینک مرجع