انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دقیقا جناب عمادیKhansariha (8)
در ضمن علی جان،هر اسلحه ای با هر ساچمه ای خوب نمیزنه!ولی مثل اینکه اومارکس عین وایرخ 80 تفنگی که زیاد خوش خوراک نیس و این خوبه!!و این یعنی خرج کمKhansariha (219)
یه گروپ از ادگان ماتادور.میدونم که عشق خیلیهاست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یه گروپ 100 یاردی از ایر ارمز s400:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
(2013-05-11 08:14 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست های اضافی تا ساعاتی دیگه پاک میشه تا آرامش کامل به سایت برگرده و از همه عزیزانی که باعث رنجش خاطرشون شدم عذرخواهی میکنم،گاهی اوقات لازمه جلوی برخی ها گرفته بشه تا فکر نکنن هر کاری که دوست دارن میتونن انجام بدن.

مجددا از همه عزیزانی که خاطرشون مکدر شد عذرخواهی میکنم و امیدوارم دیگه شاهد اینجوری بد اخلاقی ها تو سایت نباشیم.هر چند بازم ادم بده من شدم و همه ناسزا ها رو سر من خراب شد اما هیچ اشکالی نداره من و بقیه تیم مدیریت اینجا هستیم تا چند تا جوون عشق اسلحه و تفنگ تو محیطی امن و به دور از دوز و کلکل و دروغ اطلاعاتشون به صورت درست و حقیقی بالا ببرن.

از همه عزیزانی که پستاشون پاک میشه عذر خواهی میکنم.
(البته یه بک آپ از پست ها گرفته میشه تا در زمان مقتضی و در صورت لزوم ارائه بشه)
یا علیKhansariha (8)

جلال جون ما همه دوست داریم
از شما و مدیران عزیز هم بابت راهنمایی تشکر میکنیم
تعداد ساچمه شلیک شده 7
بخشید کیفیت عکس بده نمی خواستم بزارم اما می خواستم بدونم مشکلم چیه.چون 3تا دقیقا روی هم و 4تای دیگه روی هم Khansariha (290)Khansariha (290)
[تصویر: 13689721611.jpg]
خشایار جان احتمالاً تفنگت یهو قلنج شکونده که چند تای بعدی جای دیگه خورده! خخخـ!
نوع ساچمه رو ذکر نکردید…
نه اتفاقا راندوم بود یه بار بالا یه بار پایین Khansariha (290)
پرومگنوم.
پس به احتمال قوی از ساچمه هست. نکنه همین پرومگنوم های قدیمیه؟!
نه ولی فکر نکنم ایراد از ساچمه باشه چون خطا به این دقیقیKhansariha (226)
نوع ساچمه یادتون رفتKhansariha (8)
(2013-05-19 05:43 PM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعداد ساچمه شلیک شده 7
بخشید کیفیت عکس بده نمی خواستم بزارم اما می خواستم بدونم مشکلم چیه.چون 3تا دقیقا روی هم و 4تای دیگه روی هم

سلام خدمت شما
دوست گرامی مشکل از وزن است همانطور که اطلاع دارید قبل از گروپ گیری ساچمه ها باید وزن شده باشند و دامنه آن ها هم با کلیس اندازه گیری شود سپس با یک ساپورت مناسب کار را شروع کنید. Khansariha (8)
لینک مرجع