انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود.
آقای حکمی مبارکهKhansariha (8)
حمید جان روی چه والیمی گروپ گرفتین ؟!
درضمن یک نکته که من با توجه به برسی دقیقی که کردم عرض میکنم، سعی کنید فشار رو بالاتر 190 نبرید زیر 190 فشارشکن اسلحه بسیار منظمتر کار میکنه.Khansariha (8)
موفق باشید.
با سلام. مسیح جان ممنون از راهنماییت. چون تفنگ رو تازه گرفتم روی 200 شارژ کردم و در ضمن وولوم قدرت روی آخرین درجه (+) بود. با تجربه ای که خودتون داری یه مقدار زمان میبره تا خصوصیات یه اسلحه آشنا بشی. در ضمن اسلحه رو کرنو هم کردم که تو تاپیک مربوطه جزییات رو اعلام میکنم.
دوعدد گروپ با شرایط متفاوت از وایرخ 80 کالیبر4.5 و دوربین بوشنل باساچمه گامو مچ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ ایر ارمز اس 510
فاصله 104متر بارنج بوشنل
5شات در حالت درازکش
دوربین سنتر زوم 16 رو زوم 8
ساچمه جی اس بی 18
وضعیت جوی عالی

Khansariha (8)
(2014-07-23 05:46 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ ایر ارمز اس 510
فاصله 104متر بارنج بوشنل
5شات در حالت درازکش
دوربین سنتر زوم 16 رو زوم 8
ساچمه جی اس بی 18
وضعیت جوی عالی

Khansariha (8)
دوست عزیز عکسا باز نمیشن
فکر کنم گروپش در حد hw100 بوده است در این فاصله البته من در خیلی از سایتها دیدم که افراد مردد هستند کدوم یک از این تفنگها رو بخرند و سایت معروف straightshooters این لینک

و این لینک

به هردو امتیاز مساوی داده استKhansariha (8)
گروپ از فاصله 14 متر 6شات تکیه گاه عالی وساچمه اذرخش زوم 9 واقعا عالی شده از پرومگنوم خیلی بهتره ولی هنوز در فاصله 30 متر گروپ نگرفتم باید خودشو در اون فاصله نشون بده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-25 11:56 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ از فاصله 14 متر 6شات تکیه گاه عالی وساچمه اذرخش زوم 9 واقعا عالی شده از پرومگنوم خیلی بهتره ولی هنوز در فاصله 30 متر گروپ نگرفتم باید خودشو در اون فاصله نشون بده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رومین جان! سی اف آر قابلیت گروپ گیری تا ۳۰ متر رو داره (یعنی اینکه گروپش تو این فاصله هم قابل ارائه هست اگه سلاح سرحال باشه)
اگه تونستی تو ۲۰ و ۳۰ متر هم امتحان کن...
Khansariha (8)
سلام:ممنون از رومین گرامی برای گروپی که گرفته اند فرمایش دکتر کاملا صحیح است و تفنگ cfr دقت خوبی دارد و همیشه یکی از پرفروشترین سلاح های ما بوده (البته زمانی که نماینده گامو بودیم)امیدوارم دوستان دیگه که از ساچمه 4/5 استفاده میکنند گروپ هایی از آذرخش 4/5 بگیرند و در معرض دید و قضاوت دوستان قرار بدهند.
سلام دوستان یه گروپ گرفتم از 12 متری با کرال
ساچمه بیژن
با استفاده از شکاف درجه مگسک
اون یه تیرم نمیدونم چرا اونور خورده خخخخ
تعداد شات 5 .چهار تاش که رو هم خورده کلا 7 میلی متره

یا علی
لینک مرجع