انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گروپ خوبيه اگه تو پنجاه مترم بود نور علي نور ميشد

Patriot
(2015-10-28 03:02 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان

سلاح : گالاتیان شرورد
فاصله 25 متر
ساچمه : جی اس بی 18گرین وزن نشده
تعداد 5 شات هر گروپ
دوربین سنتر 4-16*40
زوم : 12
ساپورت : نشسته با 3 پایه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

درود کیوان جان گروپ های خیلی خوبی تو 25 متر هستند
یه سوال: من احساس میکنم تو گروپ دوم یک تیر رو حساب نکردی
اول فکر کردم پارگیه سیبل هست ولی بعد متوجه اثر سرب روی کاغذ شدم فکر میکنم اون جای ساچمه هست که حساب نشده درسته؟
(2015-10-28 06:15 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ خوبيه اگه تو پنجاه مترم بود نور علي نور ميشد

Patriot

ممنون.انشالله در اولین فرصت Khansariha (8)
(2015-10-29 12:46 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-28 03:02 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان

فاصله 25 متر
ساچمه : جی اس بی 18گرین وزن نشده
تعداد 5 شات هر گروپ
دوربین سنتر 4-16*40
ساپورت : نشسته با 3 پایه

Khansariha (8)

درود کیوان جان گروپ های خیلی خوبی تو 25 متر هستند
یه سوال: من احساس میکنم تو گروپ دوم یک تیر رو حساب نکردی
اول فکر کردم پارگیه سیبل هست ولی بعد متوجه اثر سرب روی کاغذ شدم فکر میکنم اون جای ساچمه هست که حساب نشده درسته؟

درود دامون جان ارادت . نه ترکش برگشت ساچمس چون سیبلم تقریبا چسبیده به دیوار هست و جی اس بی ساچمه نرمی هست و بعد از برخورد به دیوار کاملا پرس و بعضا متلاشی میشه. به قطر سوارخ هم اگه توجه کنی زیر 2 میلیمتر هست و نمیتونه جای ساچمه 5/5 میلیمتری باشه Khansariha (8)
[تصویر: IMG-20151030-020404.jpg]سلام خدمت دوستان عزیز.این اولین گروپم هست اینجا میزارم و البته توسط عیال بنده گرفته شده.با تشکر
مرسی .. عالی همونطور که دوستان فرمودند فاصله های بالاتر . و ساچمه های متنوع (سطح پایین تر) هم بگیرید پر بار تر میشه .. اگه مقدوره یه عکس هم از اسلحه و ساپورت
اسلحه استرایکر اج یا همون آپاچی 1100
ساچمه رنجر نینجا
وضعیت تیر اندازی ایستاده بدون ساپورت
فاصله 12 متر
تعداد شلیک 5 شات
سایت هدفگیری رد دات بدون زوم
[تصویر: f35df09e539eba2c54059235e0d7b3cc.jpg]

[تصویر: 38f158430d4013ef679a91ad6d109cdf.jpg]
بازم تشکر میکنم از اقا میثم گل .. کاربر Tinger بابت واشر پیستون و گریسهاشون ... انشاالله هر جا هستن سالم باشن . و بیماریشون برطرف شده باشه
درود دوستان

فاصله 25 متر
ساچمه ها وزن نشده
تعداد 5 شات هر گروپ
دوربین سنتر 4-16*40
ساپورت : بالشت

در این مقایسه اختلاف وزن ساچمه جی اس بی مشهوده
[تصویر: PicsArt-11-09-03-04-49.jpg]

واقعا ساچمه رنجر 22 گرین با گالاتیان خوب میزنه
[تصویر: PicsArt-11-09-03-02-53.jpg]

[تصویر: PicsArt-11-09-03-06-46.jpg]

[تصویر: PicsArt-11-09-03-08-28.jpg]
عالیه اگه وزن میشد بهترم میزد
[تصویر: 629a30f675ca38a24b9b86873b2f8bdb.jpg]
سلام گروپ با ساچمه رنجر وزن شده
افتضاح شده .واشرارو چك كردم سالم بود واقعا عيب از كجاست

Patriot

البته در ٢٥ متر با ساپورت عالي

Patriot

وكاليبر ٤/٥ شرايط عادي بدون باد!

Patriot
اقا سعید صرفا هم وزن بودن ساچمه ها مهم نیست. مهم تر از هم وزن بودن، هم شکل بودن ساچمه است. چون اونچیزی که باعث میشه دو ساچمه در هنگام حرکت در هوا رفتار متفاوت نشون بدن اینه که شکل متفاوت اونها باعث اثر متفاوت ایرودینامیکی روی اونها میشه. بهتر بود قطر سر ساچمه ها رو هم میگرفتید و از این معیار هم برای دستچین کردن ساچمه ها استفاده میکردید. اگه همه شرایط یکسان باشه و گروپ مناسب نشه مهم ترین دلیل به نحوه کنترل لگد اسلحه و شل یا سفت بودن پیچ های اون بر میگرده. نوع اسلحه رو قید نکردید ؟ Khansariha (8)
لینک مرجع