انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. گروپ کرال مگنوم
فاصله 25 متر
ساچمه بیژن
وضعیت نشسته
بدون ساپورت و دوربین
سه تیر اول که رو هم خوردن صفر بودن اسلحه در 50 متر بود. اون تیریم که بیرون خورد لرزش دست بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ول به بیژن!خوب زده!Khansariha (219)

کرال مگنوم 4.5،فاصله:بالای 10 متر(ساپورت نامناسب و نور ناکافی!!!Khansariha (102))
پروهانتر،4 شلیک وKhansariha (367)
[تصویر: 13880765821.jpg]
گامو مچ:
[تصویر: 13880765822.jpg]
ساچمه ی ایرانی پیمانKhansariha (134)(اونیکه که کنار خورده شل جا رفت و کمی هم دستم لرزید!)
[تصویر: 13880765823.jpg]
سلام خدمت تمام دوستان و اساتید
تقنگ 350 با چند نوع ساچمه متفاوت البته میخواستم با جی اس بی هم گروپ بگیرم که صدای همه در اومد و منو داشتن از خونه بیرون مینداختن خخخخخخخ

اسلحه pcp دست ساز
گروپ 50 متر
فشار مخزن 180
ساچمه کراسمن 5/5
ساپورت رست
تعداد شلیک 3
نشونه گیری جای ساچمه اولی
دوتا از ساچمه ها تو یک جا خورده جمع گروپ 1cm
اینم یه گروپ از پرومگنوم ها دیروز
البته از زمان خرید تفنگ لولشو پاک نکردم(حدود 500شلیک)،فکر کنم به این خاطر کمی گروپ باز شده(تو 10متر اندازه ی سکه ی 100تومنی شد)،باید تمیز کنم و یه بار دیگه تست کنم!
[تصویر: 13884060331.jpg]
سلام. کسی خونه نبود بیکار بودم یه گروپی از 10 متری با ساچمه الماس گرفتم ببخشید کیفیت عکسا پایینه دوربینم خونه نبود مجبور شدم با گوشی بگیرم.
فاصله 10 متر
تفنگ بادی کرال
ساچمه الماس استاندارد
5 شات
بدون ساپورت
نور ناکافی
تیر های اول و دوم معلومه کجا خوردن.

یا علی
این اولین گروپم با وایرخم هست Khansariha (119)

تفنگ : وایرخ 90
فاصله : 15 متر
حالت : نشسته با ساپورت
ساچمه : باراکودا 21 گرین
بدون دوربین Khansariha (74)

[تصویر: 33180206392410239546.jpg]
2تا گروپ از وایرخ 80در فاصله 30متر.ساچمه جی اس بی.ساچمه پرومگنوم.[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام و درود Khansariha (8)
گروپ ، اگر بشه اسمش رو گذاشت گروپگيري
ديانا مگنوم 460 كاليبر 5/5
ليپرز 6×24×50
فاصله 34 متر دقيق البته تصوير پنجم 20 متر دقيق
ساچمه : به قربونش برم گامو پرومگنوم
حالت : صندلي و ميز
شرايط بسيار عالي . خوب كه از اين بهتر نميشد . داخل سالن Khansariha (8)

نكته اي رو عنوان كنم كه از اين خيلي بهتر ميشد نتيجه گرفت . ساچمه ها دستچين نشده بودند و ساپورت مناسب نبود

[تصویر: 13889143181.jpg]

[تصویر: 13889143182.jpg]

[تصویر: 13889143183.jpg]

[تصویر: 13889143184.jpg]

فاصله 20 متر دقيق Khansariha (8)

[تصویر: 13889143185.jpg]
آرش جان نکته جالب بهتر شدن گروپ های 3 و 4 در برابر 1 و 2 هست.دلیلش به نظرت چیه گرم شدن فنر؟
ولی باز هم من از 460 انتظار بیشتری دارم حتی اگه با پرومگنوم بزنه. ای کاش چند تا گروپ با جی اس بی هم می ذاشتی تا دقت این تفنگ رو بهتر نشون بده.Khansariha (8)
آقای میرلوحی وضعیت تیراندازی اخوی؟ این رو روشن کنید بهتر می شه در باره گروپها نظر داد.Khansariha (8)
لینک مرجع