انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گروپ 10 تیری از ساچمه پرومگنوم.
اسلحه وایرخ 80 کالیبر 4.5
فاصله 15متر
دوربین سنتر 40
نشسته با ساپورت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته زیاد راضی کننده نیست.
(2012-09-28 01:18 PM)l34l34l2 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
یه................دارم.

داداش اینجا جاش نبود...به یکی از مدیران پیام خصوصی میدادید براتون تاپیک اختصاصی باز میکردند...اگه شرایطتون خوب باشه زود فروش میره...
امروز 2تا گروپ گرفتم یکی با دیابلو یکی با گامو مچ.گامو مچ اینقدر افتضاح بود که خجالتم کشید بزارمش.
اما این گروپ با دیابلو.
GAMO SHADOW IGT 5.5
ساچمه دیابلو اصل
دوربین سنتر 3-9*40
باد میشه گفت شدید
10 متر
5شات
نشسته باساپورت
2تا ساچمه روی هم خوردن که اونایی روکه 2تایی بودن رو با عدد 2 وتک ساچمه رو با عدد 1 مشخص کردم:

[تصویر: 13488605681.jpg]
دوستان گلم سعی کنید گروپ رو در معنای واقعی بگذارید، یعنی با حداقل دو شرط استاندارد :

۱- نشسته (ارجح حالت درازکش) با ساپورت مناسب مثل کیسه ی شنی با روکش چرمی (ارجح گیره ی نگهدارنده ی سلاح با ساپورت کتف برای کاهش لگد سلاح)

۲- شرایط محیطی و جوی مناسب (هوای صاف و بدون باد و...)

[ دلم میخواد کسی از حرفم ناراحت نشه... فقط خواستم یه کوچولو یادآوری کنم... ]

قربون همتون................. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ببخشید وضعیت ساپورت رو یادم رفت بنویسم ،درج کردم.
من دیدم گروپ خوبی داد گزاشتم وگرنه نمیزاشتم.
حرف شماهم کاملا درسته حنان جان.
سلام دوستان
با اجازه مدیران ودست اندر کاران سایت این سیبل استاندارد و اقتصادی رو میزارم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره هزینه اش فقط یه کاغذ A4 میشه
وتوی همه خونه ها هم اکثرآ پرینتر سیاه وسفید دارن زحمت چاپ رو بکشن تمومه
[تصویر: 13492045491.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته فایل اصلی PDFبوده ولی چون نمیشه آپ کرد تبدیل به JPGکردم و سیستم سایت هم واترمارکش میکنه ودیگه کپی رایت وPATENTنمیخواد...
اگر مورد قبول شد همه رو استاندارد وزیپ شده لینکشو میزارم
امید وارم مفید باشه وراحتتر بشه مقایسه کرد
با سپاس از اساتید محترم Khansariha (79)
جناب HALFMAN
منظورتون کدوم تاپیک هست چون اگه بدرد دوستان خورد کلیه سیبلهای استانداردو تو یه فایلZIPاونجا بزارم
البته من نساختمشون و FREEبودن من DANکردمولی چون روش URL سایت وآرم داشت ادیت کردم تا برا سایت مشکلی نباشه والآن آماده است
حجمشون هم فوقاالعاده کم کردم فقط یه پرینت و یه جای مطمعن و بیخطر و فاصله استاندارد میخواد اگر مطلوبه مدیرا لطف کنن بگن کدوم بخش آپ کنم
با سپاس از راهنمایی شماKhansariha (8)
(2012-10-03 12:10 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب HALFMAN
منظورتون کدوم تاپیک هست چون اگه بدرد دوستان خورد کلیه سیبلهای استانداردو تو یه فایلZIPاونجا بزارم
البته من نساختمشون و FREEبودن من DANکردمولی چون روش URL سایت وآرم داشت ادیت کردم تا برا سایت مشکلی نباشه والآن آماده است
حجمشون هم فوقاالعاده کم کردم فقط یه پرینت و یه جای مطمعن و بیخطر و فاصله استاندارد میخواد اگر مطلوبه مدیرا لطف کنن بگن کدوم بخش آپ کنم
با سپاس از راهنمایی شماKhansariha (8)

آقا بهروز جان، این تاپیکه :

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان امروز اومدیم گروپ گرفتیم یه خورده از این ساچمه های گرون زده شدیم ...
خیلی اعصابم خورده که چرا این جوره ...
من با پرو مگنوم بهترین گروپ ها رو گرفتم ...
از اساتید کسی میدونه چرا این جور زده باراکودا؟ آیا به دلیل سنگین بودنشه؟
فاصله هم 25 تا 27 متر بود ...
تفنگ هم 54 با دوربین لیپرز زوم 16 ...
اینم از پرو مگنوم بر چسبی که هر کی میاد و میگه این نوعش تقلبیه و از این حرفا
10 تا شلیک :

[تصویر: 13492647701.jpg]

اینم از باراکودا که دلیل این جور گروپ دادنشو دوست دارم بدونم ... حدود 3 میل دات با زوم 16 باید راست گرفت تا وسط بخوره...
5 تا شلیک :
[تصویر: 13492647702.jpg]
دستت درد نکنه میلاد جان Khansariha (8)
من که خودم تا الان از پرومگنوم بدی ندیدم خخخخخخخخ البته اینو بگم فقط یکی دوتا هستند که با پرومگنوم حسابی سازگارند و یکیش ایرکینگ هست Khansariha (256)
ایرکینگ با این ساچمه ها برای من که همیشه خوب بوده و نمره خوبی گرفته با همه مدلهاش خودمم موندم ماجرا چیه ؟!!! ولی انصافا گروپ خوبی با پرومگنوم گرفتید . تبرک میگم Khansariha (256)
ولی باراکودا دقیا همین رفتاری که شما دیدید را برای ایرکینگ منم داشته توی این فاصله کمی بالا و چپ میزنه البته باراکودای شما دیابلو هست و فرق زیادی با باراکودای معمولی که من تست میکنم نداره شاید باراکودای معمولی کمی بهتر براتون گروپ بده . فعلا
[تصویر: L_81a8a9c628e912f6199c3940b4494450.jpg]
لینک مرجع