انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-07-31 10:44 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان پس این همه آدم علافن مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی رو تو 10 متر انجام میدن یا بنچ رست 25 یارد و 50 یارد!!
علی عزیز قسمتی از صحبتهای شما قابل قبوله مثلا اینکه ممکنه ساچمه ای در مسافت پایین خوب باشه و در لانگ رنج نه مثل فالکن. ولی این نظریه که برای گروپگیری فاصله 50 متر مناسبه از کجا اومده من نمی دونم. شاید تمام ریویو های رسمی که گروپ در 30 یارد می گیرن با جنابعالی هماهنگ نکردن دوست عزیز.
در آخر خیلی دوست دارم یه گروپ از شما با تفنگ فنری در مسافت بین 30 تا 50 ببینم تا مشخص بشه که آیا با تفنگ فنری گروپ گرفتن زیر یک سانت در فاصله 20 30 40 چیزی هست یا نه.

لطفا سلاح و قدرت اون رو هم در نظر بگیرین .
درسته توی باشگاه فاصله 10متر هست ولی سلاح حد اقلش 7-8 ژول بیشتر انرژی نداره و تمامی سلاحهای مسابقاتی اینقدر دقیق و حرفه ای هست که گروپ میلیمتری میده !!
ولی با یه سلاح که بر فرض مثال 40 یا 50 ژول انرژی داره مطمئنن توی 20-30 متر گروپ مطلوبی میده
من در ابتدا گفتم که این نظر منه و نگفتم دوستان اشتباه میکنن یا هیچ کدوم از گروپهارو به تمسخر نگرفتم دوست عزیز camel_60 !!!
من به شخصه تمامی گروپ هایی که آقا پورنگ زحمت میکشن از اسلحه های مختلف میگیرن رو واقعا تحسین میکنم چون با امکانات یا بی امکانات دقت سلاح رو محک میزنن و همین جا دوباره از تلاش ایشون تشکر میکنم .
میتونین توی همین سایت یا سایت همسایه تشکرهای من رو زیر تمامی گروپ های آقا پورنگ ببینین و این نشونه رضایت و لذت بردن من از تلاشهای ایشونه .
اصل حرف من این بود که بهتره از سلاحایی که دارین در مسافت بالا هم گروپ بگیرین تا دقت و کارایی اون رو در مسافت بالاتر محک بزنیم ...
در ضمن دوست عزیز ganymede74 من گفتم به نظر من گروپ 50متر مناسبتره نگفتم به قطع این فاصله از همه بهتره و این چیزی جز نظر شخصی بنده نبوده و نیست
دوستان عزیز لطفا متن رو کامل و دقیقتر بخونین و با نظرات شخصی هر فرد رفتار بهتری داشته باشین و زود جبهه گیری نکنین
علی جان ما هم جبهه نگرفتیم و برای نظر شخصی شما هم احترام قائلم.

شما هم چند نکته رو در نظر بگیرید:
1. همه کاربران تفنگ 40 و 50 ژول ندارن.
2.هر کاربری مجازه هر گروپی گرفت به عنوان نمونه ای از دقت اون سلاح با اون نوع ساچمه خاص اینجا بذاره و مطمئنا ارزش ثبت داره.حتی زیر 10 متر.
3. همه سلاح های 40 ژول با هر ساچمه ای در مسافت بالا گروپ خوبی نمی دن.
4.شما وقتی نظر شخصیتون رو در یه فروم عمومی مطرح می کنید باید منتظر نقد نظر هم باشید و این به هیچ عنوان به معنی بی احترامی نیست.
5.مطمئن باشین بنده هیچ پستی را تا نخونم جواب نمی دم.

این گروپ هم برای اینکه پست از حالت باقالی خارج بشه.
فالکن 5 تا 20 متر تفنگ بدون ساپورت.فقط آرنج روی میز.

[تصویر: groups_mon9_1_.jpg]
بسیار عالی مهدی جان. ولی به نظر من هیچی باراکودا دستچین شده(خخخخ) نمیشه واسه تفنگت.
البته فکر کنم تفنگت با Jsb صفر شده.
Khansariha (8)
حمید جان ممنونمKhansariha (8) بله با جی اس بی صفر شده و همون رو هم از همه بهتر میزنه.بعدش کراسمن و باراکودا که خیلی اختلاف ندارن.
یه عکس از سوگولی و لوازم مربوط به شکار که البته کمی قدیمی هست دوربینمم دیگه سنتر نیست Khansariha (367)
[تصویر: 58206714407162434688.jpg]
[تصویر: 13442607031.jpg]
این یه عکس از سلاح benjamin trail np
[تصویر: 13442609981.jpg]و این یکی که نمیدونم چیه
[تصویر: 13442611951.jpg]benjamin marauder
[تصویر: 13442615151.jpg]شاید به کار دوستان بیاد
یکی به داد من برسه

اسلحه:diana52

دوربین:42*24-6

کالیبر:5/5

ساچمه:جت (سر صاف)

حالت تیراندازی:درازکش با ساپورت (طوری که تفنگ کوچکترین لرزشی نداره)

فاصله:10m

حالا این افتضاح ها رو ببینید

باز عکس اولی قابل گذشته
[تصویر: 13442787191.jpg]
ولی اینا چی
[تصویر: 13442787202.jpg]
[تصویر: 13442787203.jpg]
به نظر شما تفنگ من چه مرگش میتونه باشه؟
حتی یه تفنگ چینی هم همچین گروپ افتضاحی نداره
داداش با یه ساچمه سنگین تر امتحان کن حتما نتیجه بهتری میگیری به نظر من ساچمه شما برای این اسلحه سبک هست
مثلا با چه ساچمه ای؟
(2012-08-06 10:36 PM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا با چه ساچمه ای؟

اگه لرزش نداری مشکل از فرم و وزن ساچمه هستش...واقعا حیف این تفنگ که از این ساچمه استفاده کنید!
تونستی یه عکس از چند عدد نمونه این ساچمه اینجا بزار تا بهتر کیفیت ساختش مشخص باشه..
بهترین ساچمه برا تفنگ شما jsb 15.89 گرینی هستش که بسته 500 تاییش حدود 45 تومن در میاد...
لینک مرجع