انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(alienali) Khansariha (8)
برادر از این واشر های سر پیستون که تو سایت موجود هست تهیه کن دقتش از این بهتر میشه
بابط گروپ که گرفتید خسته نباشی زحمت کشیدید
(2015-08-26 04:03 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر از این واشر های سر پیستون که تو سایت موجود هست تهیه کن دقتش از این بهتر میشه
واشر سر پیستون تازه عوض کردم اشکال از اونه ؟

sent from mobile
ببینید دوست عزیز در این مدت 38 سال قطعا قطعات پلاستیکی تفنگ مستحلک شده اند و به احتمال زیاد داخل لوله و سیلندرش لایه ای از زنگ زدگی وجود داره
اول از هر چیز شما باید لوله و سیلدر و بخوبی تمیز و پولیش کنید و قطعات مصرفی از جمله فنر و واشر پیستون و واشر سه گل رو تهیه و تعویض کنید
بعد از انجام این مراحل به احتمال زیاد دقت تفنگتون خیلی بهتر میشه
(2015-08-26 05:25 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-26 04:03 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واشر سر پیستون تازه عوض کردم اشکال از اونه ؟

sent from mobile

برادر در مرحله اول این ساچمه ای که استفاده میکنید کیفیت قدیمو نداره پیشنهاد میدم قبل از باز کردن سلاح از ساچمه jsb استفاده کنید و لوله رو هم حتما تمیز کنی با اسپره برنا که اگر زنگ زدگی داره تمیز بشه البته نیاز به فرچه سیمی هم دارید و بعد اسپره کردن و فرچه کشیدن حتما از سپره خشک استفاده کنید احتمالا مشکل حل بشه در غیر این صورت به تو صیه های علی اقا (royall) توجه کنید قطعا مشکلش حل میشه و دقت راضی کننده ای میده Khansariha (8)
با سلام،امروز وقت پیدا کردم و چند تا گروپ با امارکس تبدیل شده به پی سی پی گرفتم ،البته لوله این اسلحه توسط اقا مسیح عزیز تاب گیری و تنظیم شد،در صحبتی که با اقا مسیح داشتم ایشون از کیفیت بسیار بالای این لوله تعجب کرده بودن و لوله این اسلحه رو از لحاظ کیفیت ساخت و تاب در حد وایرخ 100 می دونستن! که باعث خوشحالی بنده شد خخ،البته گروپهای گرفته شده تایید کننده همین موضوع هست که در ادامه خواهید دید.
فاصله 20 متر،تعداد 8 شلیک برای هر گروپ،ساچمه استفاده شده جی اس بی کالیبر 4.5،متاسفانه دوربین گروپ گیری روی اسلحه نبود و مجبور شدم با گامو 4 در 32 اقدام به گروپ گیری کنم که واقعا سخت و ملال اور بود ،بعضی گروپ ها که باز شده دلیلش فقط و فقط عدم استفاده از دوربین مناسب هست.
گاهی اوقات ادم یه گروپ هایی میگیره که همچین جیگرش حال میاد خخخ الان من همون حس دارم.

فرستاده شده از X1 7.0ِ من با Tapatalk
برادر عکساشو بزارید ما هم لذت ببریم Khansariha (8)
چشم
[تصویر: IMG-20150828-101645.jpg]

[تصویر: IMG-20150828-101832.jpg]

[تصویر: IMG-20150213-144318.jpg]
سلام
دیروز یه گروپ گرفتم با سیبلی که خودم پشت یه کارتون درست کرده بودم
تفنگ: برنو بلند
فشنگ: 7.92 در 57 سهمیه ای
فاصله: 100 متر

این سیبل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فشنگ سهمیه ای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تفنگ

آفرین بر شما

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
جلال جان لذت بردم عالی بود.Khansariha (8)
لینک مرجع