انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه ساچمه دیگه ای دارید امتحان کنید ببینید چجوری میزنه اگه باز هم گروپتون باز شد و مشکل از ساپورت نباشه دوربین رو باز کنید و با مگسک از 10 متری یه گروپ بگیرید.اگه گروپتون درست شد مشکل از دوربین هست یا پایه دوربین هست.
الان من با پرومگنوم و 54 5 تا شات دارم تو همین صفحه میتونید ببینیند چقدر جمع خوردهKhansariha (8)
Don عزیز ۴۷۰مگسک نداره منظورت سرراست بزنم؟هالوپوینت و پرو مچ هم دارم،با هالو پوینت یکم جمعتر میشه یکم قبلا زدم البته بدون ساپورت زدم،
ای بابا حواسم نبود.شما به احتمال زیاد مشکل از دوربینتون هست.بهتره بدون دوربین و با ساپورت و قلق گیری مناسب چنتا تیر بزنید ببینید گروپش چطوری میشه اگه جمع شد مشکل از دوربین هست و اگه نه مشکل از واشر یا فنر و یا اجزای داخلی هست.
ممنونم،گرفتم،نتایج و همراه تصور اعلام میکنم،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونایی که دورشون خط کشیدم گروپ اصلیه بقیه برا قلق گیری بود,اونی هم که نیم سانت چپ خورده تقریبا بدون نشانه روی زدم

حالت:دراز کش با ساپورت
ساچمه:پرومگنوم
فاصله:11متر
بدون دوربین
اسلحه470
تعداد شلیک:7
خوب پس مشکل از دوربین هست.دوست عزیز یک سری به این تاپیک بزنید و چند صفحه اولش رو بخونید و طبق توضیحات علی اقا{aliana-54-t06}پایه دوربین و دوربین رو دوباره نصب کنید.و امتحان کنید اگه دوباره مشکل داشت احتمالا دوربین رو باید بدید تا ببینن مشکلش چیه و تعمیر کنندKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Don دوست عزیز ،فکنم یا از دوربین بوده باشه یا پایه و نحوه بستنم،دورسته؟اونارو هو یکی یکی چک میکنم،
دیگه لازم نیست تفنگو سرویس کنم؟اونجاهایی که گفتیو
نه خیر دوست عزیز فقط پیچهای قنداق رو تست کنید شل نباشه.بعد طبق همون تاپیکی که گذاشتم پایه دوربین و دوربین رو نصب کنید انشالله حل میشه.
اقا تاپیک تصاویر گروپ گیری رو داغون کردیم.شرمنده از دوستان.Khansariha (8)
morii جان شما هم اگه سوالی برات مطرح بود توی همون تاپیک بستن و طراز کردن دوربین بپرسKhansariha (8)
ممنون از شما و همه دوستان،معذرت برایه بقول donعزیز داغون کردن تاپیک،رفتم سمت تاپیک مربوطه بعده رفع مشکل گروپ میگیرم،بازم ممنونم
دوستان لطفا رعایت بکنن این گروپ گیری به معما بیشتر شبیه هستش من که چیزی از این گروپ گیری متوجه نشدم دوستان سعی کنن کاغذ های سیبل رو از اینترنت پیرینت بگیرند و برای هر فاصله از یک سیبل مجزا استفاده بکنن و فاصله شلیک ،تعداد شلیک ها و ساچمه مصرفی رو کنارش بنویسن و از یک شاخص مثل سکه اگر از کولیس استفاده بکنن که چه بهتر. این عکس گروپ گیری استاندارد.
[تصویر: 13703696281.jpg]
لینک مرجع