انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-13 06:40 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک میگم آقا رضا . با پرومگنوم خوب زده . ای کاش یه گروپ هم با سایلنسر دستساز خودتون میگرفتید تا با این یکی مقایسه کنیم .
راستی شما از چه نوع پرومگنوم استفاده میکنید ؟ اینها که برای گروپ استفاده شد دستچین و وزن شده بود ؟ اگه میشه یک لینک عکس با کیفیت از جعبه و خود ساچمه ها قرار بدید .
ممنون از شما .
سلام
مرسی از لطف شماKhansariha (8).این گروپ رو با سایلنسر گرفتم ساچمه هم گامو پرو مگنوم 15.43 گرین یا یک گرمی و بسته 250 تایی هست. در مورد دسچین کردن هم باید بگم وزن نکردم ولی اونهایی که سالمتر و صافتر بود استفاده کردم.
در مورد عکس هم چشم در اولین فرصت انجامش میدم.Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
آقا جون شرمنده که نتونستم زودتر عکس ساچمه پرومگنوم رو بزارم.Khansariha (48)
من این ساچمه ها رو از ملایر 12000 تومن میخرم و داخل قوطی حتی یک ساچمه ناقص و خراب نداره. فقط بعضیهاشون یه کمی نا صاف هستن که برای همین تعداد کمی از ساچمه ها پرت میزنن.Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه امتحان میکردم ساچمه و دوربین و تفنگو یه دوتا گروپ گرفتم نظره تخصصی دوستان مهم است
علت این وضعیت چیه؟

با ساچمه پرومگنوم 11 شلیک داشتم نمیدونم این نتیجه عادیه؟
فکر کردم مشکل از اسلحه یا دوربینه با هالوپوینت هم گرفتم.

فاصله 26متر
حالت درازکش کمی لرزش دست
باد از روبرو کمی تند
اسلحه470 کالیبره5.5
تعداد شلیک با هالو پوینت 6 شلیک با پرومگنوم 11 شلیک
[تصویر: 13712087061.jpg]
سمت چپیا پرومگنوم راست هالو پوینت
اون قسمتی که خط کشیدم 6 شلیک هستش.
اینم اضافه کنم دوربین تو 35 متر با هالو پوینت صفر شده
اون هالو پونیتی که یکم راستر خورده اولین شلیکم بود یا ساچمه یکم ایراد داشت یا دستم لرزید برای همین 5تا بعده اون زدم که میبینین,
بازم با پرو مگنوم کار کردم نتایج بهتر از این هستش من خودم احساس میکنم اونایی که پرت خوردن مشکل داشتن چون آخرایه اون بسته از ساچمه بود میشه گفت موقع ساچمه ورداشتن دست چین میکنم و اونایی که احساس میکنم تو یه رنج هستن و ور میدارم احتمالا بی کیفیتا موندن آخر که این شده,ولی هرچیه معلوم درصد خطایه ساچمه پرومگنوم زیاده حداقل برایه من,فک کنم آخرین باریه که پرومگنوم استفاده میکنم,عشقست هالو پوینت
بنظر من که بیش از حد پرت زده درسته ساچمه های گامو خوب نیستن ولی نه تا این حد گرچه جدیدا ساچمه های گامو کیفیتش پایین اومده حسابی
گروپ امروز با تفنگ گامو سی اف ایکس رویال کالیبر 5.5:

[تصویر: GE.JPG]
دادا گروپای بسیار خوبیه ولی بازم فک میکنم لرزش ذست داشتی چون جی اس بی باید خ بهتر از این باشه مخصوصا این مدل که مخصوص فواصل کمه......در ضمن این پرومگنوما خیلی خوبه....قدیمین؟
ی یشنهادم دارم...اگه میشه دوستان از ورق استخونی استفاده کنن یا خال سیاه زیاد قطرش زیاد نباشه تا رنگ سفید و سیاه و ترک های کاغذ باهم ادغام نشه تا توی تصاویر اندازه ی گروپا بهتر مشخص بشه اما اگه ورق استخونی باشه چون دقیقا پانچ میشه کلا تصویز واضحتر میشه.Khansariha (399)
نه این ساچمه های مگنوم و پرومگنوم رو جدید گرفتم. البته لرزش دست اجتناب ناپذیره و بهتره از Bench Rest(همون پایه تفنگ) استفاده بشه که تفنگ ثابت بمونه بدون لرزشی اما قیمتش ماشاالله اندازه نصف قیمت تفنگه!!!؟؟؟ پس فعلاً همینا هم غنیمته. ساچمه ها انقدر کنار هم خوردن که معلوم نیست چندتان و از سیبل استاندارد استفاده کردم که اینا رو نمیشه روی طلق پرینت گرفت. حالا اگه بشه دفعات بعد سعی میکنم رو این صفحات باشه.
یک نکته ای متوجه شدم اونم اینکه خال سیاه واسه گروپ خوب نیست و حتماً باید بعلاوه یا سیبل استاندارد باشه که شما بتونی رتایکل دوربینت رو با اون علامت روی سیبل مچ کنی و بعد شلیک. من امتحان کردم و جالبه که در این حالت دقت بالاتر میره. ممنون از نظر شما.Khansariha (8)
سلام کسی تصویر گروپ دیانا 470 رو نداره ؟
(2013-06-14 01:02 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
آقا جون شرمنده که نتونستم زودتر عکس ساچمه پرومگنوم رو بزارم.Khansariha (48)
من این ساچمه ها رو از ملایر 12000 تومن میخرم و داخل قوطی حتی یک ساچمه ناقص و خراب نداره. فقط بعضیهاشون یه کمی نا صاف هستن که برای همین تعداد کمی از ساچمه ها پرت میزنن.Khansariha (226)

به نظر من تقلبیه چون چاپی نیست من تهران 10 تومن میخرم چاپی هست وعالی گروپ میده انشالا بتونم این 470 رو تنظیم کنم وبا پرومگنوم و ts22 گروپ بزارم
دوسته من صفحات و ببین خوده من یه چندتا گذاشتم درسته حرفه ای نیستم و زیاد قابل استناد نیست اما دیدنش خالی از لطف نیست،اما یکم بگردی تو همین تاپیک توستان دیگه گذاشتن،
لینک مرجع