انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان ببخشید ک سوال مسخره ای میپرسم
این ساپورت یعنی این که یه تکیه گاه داشته باشه برای عدم لرزش و اینا؟؟؟؟
(2014-02-01 03:07 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ببخشید ک سوال مسخره ای میپرسم
این ساپورت یعنی این که یه تکیه گاه داشته باشه برای عدم لرزش و اینا؟؟؟؟

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
سوال شما به هیچ رو مسخره نیست ! ساپورت یعنی تکیه گاهی برای اسلحه که احتمال خطاهای انسانی در هنگام شلیک را به حداقل برساند مثلا استفاده از بالشتک های مخصوص یا دوپایه یا مهار کردن اسلحه در جاییکه در ضمن حفظ حالت شناوری اسلحه بتوان لرزش و دیگر خطاها را به حداقل رساند .
برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
دوست عزیز جناب قویدل " اون برگه هدفتون فکرکنم روش آرم الله داره . لطفا قبل از تیراندازی با خودکاری چیزی روشو سیاه کنین که بی احترامی نشه خدایی نکردهKhansariha (8)
دوستانی که امضای اشکان رو نمیشناسن بدونن : اون عکس جنازه بی جان البرزه ... که توسط یه حیوون درنده به نام شکارکش مجروح و قطع نخاع شد(شلیک چارپاره ) .و روزهای اخر عمرش رو با زجر زیادی گذروند . تا اینکه پزشکان با تزریق دارو به زندگی دردناکش خاتمه دادند .
ممنون از اشکان بابت این یادآوریش.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن
(2014-02-03 11:13 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن

بنظر میاد تفنگتون با این ساچمه خیلی خوب میزنه !!!
آره با این ساچمه خوب میزنه ساچمه مخصوص مسابقات تیراندازیه
با ts 10 هم خوب میزنه قبلا گروپ 25 متری با ts 10 رو گذاشتم تو تاپیک
دوست عزیزحتمادرتخمین فاصله ها اشتباه می کنین همچین گروپی با این فاصله واین تفنگ واین ساچمه بعیده
(2014-02-03 11:34 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیزحتمادرتخمین فاصله ها اشتباه می کنین همچین گروپی با این فاصله واین تفنگ واین ساچمه بعیده
باشه دوست عزیز من تو تخمین فاصله اشتباه میکنم قبول، متر هم اشتباه نشون میده
شاید متری که خریدم سازندش اشتباهی اعداد رو روی نوار متر زده باشه
خیلی وقتها رفتار تفنگها با اونچه ما ازشون شنیدیم و یا حتی تجربه کردیم متفاوته . برای خود من هم پیش اومده که مثلا تفنگم با ساچمه ای مثل jsb که همه ازش تعریف میکنند سازگاری خوبی نداشته . در کل این گروپ برای مگنوم با این ساچمه عالیه .( یه توصیه دوستانه داشته باشم هرچند با این ساچمه مگنوم350 شما خیلی خوب زده اما به مرور استهلاک سریعتر واشر و فنر و حتی خود پیستون را به همراه خواهد داشت به علت وزن سبک ساچمه ) . موفق باشید
لینک مرجع