انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ساید وایندر مدل 10x42 . ساید بودنش که مشخصه.... حلقه ی زوم هم نداره اصلا ، از طرفی تنها ساید وایندر زوم ثابت همین یک مدل هست
آقا مسیح یک سوال : این اسلحه تیون شده یا کلا همینطوری میزنه؟؟Khansariha (226)
اولین گروپ با بیلزارد
فاصله:25متر
تعدادشات:5
دما:49درجه
[url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: DSC03325-jpg125.jpg][/ur
سلام و درود عزیزان
چخبره اینجاKhansariha (8)
دوربین همون 10*42 ساید تاکتیکال هستش.
این اسلحه فقط روی لوله تیونینگ شده .Khansariha (8)
(2015-07-03 02:11 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین گروپ با بیلزارد
فاصله:25متر
تعدادشات:5
دما:49درجه
[url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: DSC03325-jpg125.jpg][/ur

به نظرم یه خورده گروپ باز هست شاید یکی از اورینگا نشتی داره
بر عکس شده بجای اینکه با سامیانگ گروپ جمع بده با دیسکاوری از jsb 18 گرین هم بهتر گروپ داده . یه جای کار ایراد دارهKhansariha (214)
خسته نباشی برادر زحمت کشیدین زبون روزه . نماز و روزتون قبول حق باشه Khansariha (8)
معمولا وقتی در گروپ ساچمه جی اس بی از ساچمه دیسکاوری عقب میافته نشانه کثیفی لوله هست البته بشرطی که قبلا جی اس بی گروپ جمع تری را میداشته و بعد احتمالات دیگر باید بررسی شود(نشتی هوا ، لرزشها ، ارتعاشات بدنه و لوله ، سایلنسر و ......) . Khansariha (8)
(2015-07-04 10:04 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معمولا وقتی در گروپ ساچمه جی اس بی از ساچمه دیسکاوری عقب میافته نشانه کثیفی لوله هست البته بشرطی که قبلا جی اس بی گروپ جمع تری را میداشته و بعد احتمالات دیگر باید بررسی شود(نشتی هوا ، لرزشها ، ارتعاشات بدنه و لوله ، سایلنسر و ......) . Khansariha (8)

بنجامین دیسکاوری و کرسمن هالوپینت بجز موارد شکارهایه کوچک مخصوصه تارگتینگ میباشد ولی جی اس بی ۱۸ مخصوصه هدف زنی نیست پس این نتیجه در تمامه تفنگهایه بادی، عادی و نرماله، دلیلش هم چگالیه بالایه این ساچمه میباشد که ژول در دقت این ساچمه مهم نیست،
لطفا اگر تفنگی پیدا کردید که عکس این قضیه رو ثابت کنه ممنون میشم معرفی کنید،
این تاپیک مخصوصه گروپ هست و بیان این مطلب بی ارتباط نیست.
Pyramyd airKhansariha (8)
(2015-07-04 02:24 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-04 10:04 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنجامین دیسکاوری و کرسمن هالوپینت بجز موارد شکارهایه کوچک مخصوصه تارگتینگ میباشد ولی جی اس بی ۱۸ مخصوصه هدف زنی نیست پس این نتیجه در تمامه تفنگهایه بادی، عادی و نرماله، دلیلش هم چگالیه بالایه این ساچمه میباشد که ژول در دقت این ساچمه مهم نیست،
لطفا اگر تفنگی پیدا کردید که عکس این قضیه رو ثابت کنه ممنون میشم معرفی کنید،
این تاپیک مخصوصه گروپ هست و بیان این مطلب بی ارتباط نیست.
Pyramyd airKhansariha (8)
دوست من جناب گرشاسب
این گفته : لطفا اگر تفنگی پیدا کردید که عکس این قضیه رو ثابت کنه ممنون میشم معرفی کنید،
من متوجه منظورتون نشدم
اینکه میفرمائید ساچمه های کراسمن هالوپوینت مخصوص تارگتینگ میباشد را من متعجب شدم چون اینها کاملا هانتینگ هستند .
روی خود قوطی به وضوح نوشته
[تصویر: Crosman_PremierHollowPoint_177_PelletContainer.jpg]
[تصویر: 10283709.jpg?is=500,500]

البته من خودم از طرفدارهای ساچمه های کراسمن هالوپوینت هستم و اعتقاد دارم حتی در تارگت نیز میتوانند گاهی پا به پای بهترین ساچمه ها بیایند (البته نه برای همه تفنگها) لااقل بخاطر چگالی و جنس ساچمه زیاد وابسته به تمیزی لوله نیستند و گروپهای که میدهند معمولا برای کیلزون و شکار مفیده و ثابت باقی میماند ولی بخاطر شکل ظاهری ، جنس و حفره ای که در سر براشون تعبیه شده بالستیک زیاد بالائی ندارند و توصیه ای هم برای کاربرد تارگت از سوی سازندگان آن دیده نمیشود
درخصوص ساچمه جی اس بی 18 که میفرمائید مخصوص هدف زنی نیست باید عرض کنم که بله در مقایسه با ساچمه های مچ و مخصوص کاغذ اینها برای تارگت و کاغذ طراحی نشده اند ولی یادمان باشه ما در خصوص بهترین نتیجه گروپ مخصوصا در فواصل بالای 10 متر داریم صحبت میکنیم و در نتیجه در ریویوها جی اس بی چه ما که تجربه کردیم و چه در خارج از کشور که فیلمها و گزارشات را میبینیم همیشه جی اس بی درکنار بهترینهای مناسب برای مسابقات بوده . Khansariha (8)
در آخر عرایضم عرض شود که من با تفنگهای خودم و همچنین تمامی دوستان همراه من اغلب این تجربه را داریم که وقتی گروپ جی اس بی 18 نسبت به ماقبل آن کمی پرت و پلا میشه و باز ، اونوقت هست که میگیم وقت تمیز کردن و سرویس لوله فرا رسیده چون جی اس بی ساچمه بسیار حساس و وسواسی هست . مخلص شما Khansariha (8)
لطفا جناب مدیر زود قضاوت نکنید رویه بسته ها رو خوندم، با تفنگتون موقعی که سرویس انجام شده یک تست از هردو ساچمه در۲۵ متر نه ۱۰۸ متر، بزارید تا بهتر گروپ هر دو ساچمه ارزیابی شه،
سایت پیرامید در دسته تارگتینگ معرفی کرده ولی جی اس بی رو نه، تاپیک مربوطه گروپ هست، گروپ هاشونو بزارید تا یه بحث خارج از تاپیک مطرح نشه، ممنونKhansariha (8)
محمد عزیز پیرو گفته های علی اقا , با اینکه شروع کننده بحث خودتون بودید من هم تعجب می کنم از گفته های شما که برعکس تمامی تجربیات و توصیه های ایرگان هانترها و تیراندازان فیلدتارگت و بنچ رست هست. علی جان اگه موضوع رو می تونی به تاپیک مرتبط تری هدایت کنید.
اقا محمد ادعایی تو تیراندازی ندارم و خیلی از دانسته هایم از همین مباحثه ها با دوستان بدست امده ولی در زمینه تارگت و رقابت های تیراندازی شاید بتونم بگم بیشترین مشغولیت و فعالیتم تو تیرانداری تو یکسال اخیر بوده. ساچمه های اگزاکت دیابلو از برند جی اس بی در وزن های 8.44 و 10.43 گرین در کالیبر 4.5 و وزن های 15.89 و 18.13 گرین در کالیبر 5.5 تقریبا 90 درصد ساچمه های مورد استفاده تیراندازان بنچ رست هست و این موضوع کاملا ثابت شده است. اولین انتخاب تیراندازان رقابتی مانند بنچ رست و فیلدتارگت برند جی اس بی و سری اگزاکت دیابلوست.
هانتینگ پلت ها مانند خانواده کراسمن ها , پریمیر الترا مگنوم , پریمیر هالو پوینت و بنجامین همگی هانتینگ بوده و تقریبا در هیچ منبع معتبری برای کاربرد رقابت و هدفزنی توصیه نشده است. پیرامید ایر یکی از منابع خوب ایرگانی در دنیای و هست ولی عاری از نوشته اشتباه نیست. می تونید رفرنس مطلب مورداشاره تون رو برام لینک کنید. اگر گفته تون درست باشه تو پیرامید شخصا از طریق ایمیل با پیرامید مکاتبه می کنم.

ممنون
لینک مرجع