انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامت باشی عزیز.میخوام یکم اطلاعاتمو بیشتر کنم.البته یکم دو دلم بین CFX و CFR و شادو موندم که البته تو تاپیکش از دوستان میپرسم بخاطر راهنماییت هم ازت ممنونم.Khansariha (8)
با سلام
امروز یک گروپ یک سانتی از تفنگ خودم گرفتم که به نظر خودم باور نکردنی بود (( خودتون ببنید ))
(( دیروز تفنگ رو تمیز کردم و داخل لوله رو از نفت پر کردم و بعد چند ساعت با تینر 10.000 اون رو شست و شو دادم ))
تفنگ : مگنوم XT-1000
کالیبر : 4/5
فاصله : 15 متر (( تو اتاق ))
ساچمه : پرومگنوم (( دست چین شده ))
تعداد شلیک : 6 تیر
وضعیت : نشسته تفنگ ثابت روی بالش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-01-26 11:16 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-24 06:29 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز حوصله کردم بعد مدت ها گروپ گرفتم ...
دیانا 54 کالیبر 5.5
فاصله 40 متر دقیق
وضعیت ساپورت هم ماشین
ساچمه هم پرو مگنوم
10 تا شلیک کردم
باد هم ملایم میومد و می رفت ...
سکه هم نداشتم تو جیبم ساچمه گذاشتم Khansariha (8)

میلاد جون همونجا سر زمین هم بهت گفتم گروپت خوب در اومد ولی ای کاش 10 تا نمیزدی 5 تای اول خیلی بهتر شده بود
بعد از شروع باد گروپت یکم باز شد به امید خدا بعد از تیون ساچمه رو ساچمه گروپ میدی Khansariha (214)
راستی اون عکس هم خیلی خوب در اومد ال سی دی موبایل اینقدر قشنگ نشون نمیدادKhansariha (8)
دادا هنوز تو 80 متر فیلد تارگت عقبی Khansariha (214) (الان کری بخونم بعد از تیون حرفی واسه گفتن ندارم Khansariha (48) )
روز خوبی بود فقط حیف شکار نزدیمKhansariha (172)

این گروپها رو 20 دی ماه گرفتم
فاصله 20 متر
تفنگ CFX کالیبر 4.5 دوربین والتر 3-9 40x
تعداد شلیک در هر سیبل 5 شات
تیر اندازی با ساپورت
وضعیت هوا نیمه ابری بدون باد هوا هم در حال تاریک شدن بود

این که تفنگ من با پیمان و جت و اون دیانا تقلبی ها خوب نزد اصلا منو متعجب نکرد چیزی که واسم جالب بود این بود که final match و R10 گروپ بازتری نسبت به پرو مگنوم بهم دادن
این پرومگنوم رو مدتها پیش خریدم و از نوع خوب هستند و وزن و شکل یکسانی دارن
در مورد اون دو مدل بیژن هم در تاپیک ساچمه های ایرانی توضیح کامل دادم با بیژنهای معمولی متفاوت هستند

این هم یه گروپ تو 30 متر از پرو مگنوم البته این پرومگنومها رو آقا میلاد زحمت کشیدن از بندرعباس به تازگی برای من آوردن و با اون بالایی متفاوته کمی پلیسه داره ولی از نظر وزنی یکسان هستند
قربونت برم دامون جان
دیگه حالا گروپش تفننی بود آره ولی 5 تای اول خیلی بهتر شده بود ...
ولی خوب تو 10 تا ساچمه هم مشخص شد پرو مگنوم خوبه واقعا ...
منم با پرو مگنوم چاپی جدید گروپ گرفتم ...
داداش تو 100 متر کل میندازیم این دفعه ...
ولی دامون جان تو گروپات پرو مگنوم شاهکار کرد خدایی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) Khansariha (214)
با سلام
امروز فرصتی شد تا با دوستان(محمد وپدرام ) ب اای تی 44 گروپ بگیریم . همراه با سایلنسر فابریک و ایر استریپر. فاصله 50 و 65 متر

[تصویر: 13910929561.jpg]
[تصویر: 13910929573.jpg]
[تصویر: 13910929574.jpg]
[تصویر: 13910929575.jpg]
[تصویر: 13910933841.jpg]
[تصویر: 13910933842.jpg]
[تصویر: 13910933843.jpg]
و اما نتیجه اینکه سایلنسر فابریک با جی اس بی 18 تو فاصله بالای 50 متر بهتر از ایر استریپر و ساچمه کراسمن جواب میده. Khansariha (8)

در این شلیک وزش باد باعث باز شدن گروپ شد[تصویر: 13910945691.jpg]
[تصویر: 13910957351.jpg]
سلام و درود بهنام عزیز Khansariha (8)

بسیار زحمت کشیدید فقط یه نکته که واقعا با این صرف وقت و تصاویر زیبا . کاش از کاغذهای فیلدتارگت واستاندارد استفاده می کردید . واقعا ضمن گروپ عالی ، تصاویر رنج زدن و تفنگ بسیار زیبا شده . تشکر Khansariha (8)
تمام گروپ ها در فاصله 50 متر خوب هست . فاصله 65 متر با جی اس بی 18 با سایلنسر هم خوبه . ولی هرچه فاصله بیشتر میشه مرکز ثقل دوربین حساستر خواهد شد .
آرش جان متاسفانه همیشه مشکل کاغذ و سیبل داریم. هفته بعد جبران میکنم.Khansariha (8)
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی حالا که بحث کاغذ سیبل شد یه سوال :
اندازه طول و عرض سیبل چقدر باید باشه ؟
(2014-02-01 12:13 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی حالا که بحث کاغذ سیبل شد یه سوال :
اندازه طول و عرض سیبل چقدر باید باشه ؟

سلام فلاور ، دوست عزیز .
کاغذها فیلد تارگت استاندارد برای فواصل مختلف وجود دارد در همین انجمن خودمون هست که علی اقا زحمت کشیدند با دوستان دیگر قرار داده اند که هر کدام برای فاصله مشخصی هست . چنانچه خواستید در انجمن آزاد تاپیکش موجود هست خواستید براتون لینک بزارم .Khansariha (8)
اندازه اش معمولا روی برگه A4پرینت گرفته میشه .
دارم فایلشو .چاپگر هم دارم . فقط تنبلم خخخخKhansariha (8)
سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

باتوجه به درخواست دوستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو قرار می دهم . تاپیک شش صفحه هست که دوستان بزرگوار زحمت کشیدند سیبل های زیبا قرار داده اند .

لینک مرجع