انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
وایرخ 80 من داداش زمانی که خریدم مکش نداشت و پورنگ عزیز لطف کردن و یه واشر پیستون فابریک که از قبل داشتن بهم دادن ، که بعد اون هم قدرت و هم دقت تفنگم بیشتر شد ، یه کوچولو هم تیون شده تفنگ ، البته نه اینکه بخوام به واشرش گریس بزنم ، یه نوع گریس ترکیبی پایه کربن به فنر زدم و لول هدایت فنر رو تغییر دادم و کلا بعد هر تیراندازی لول رو با اسپری WD40‌تمیز میکنم
یا علی
(2013-02-24 11:43 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
وایرخ 80 من داداش زمانی که خریدم مکش نداشت و پورنگ عزیز لطف کردن و یه واشر پیستون فابریک که از قبل داشتن بهم دادن ، که بعد اون هم قدرت و هم دقت تفنگم بیشتر شد ، یه کوچولو هم تیون شده تفنگ ، البته نه اینکه بخوام به واشرش گریس بزنم ، یه نوع گریس ترکیبی پایه کربن به فنر زدم و لول هدایت فنر رو تغییر دادم و کلا بعد هر تیراندازی لول رو با اسپری WD40‌تمیز میکنم
یا علی

دوست عزیز اسپری WD 40 بیشتر برای زنگ برداری استفاده میشه و حالت خورندگی داره بهتره استفاده نکنید بجای اون میتونید از اسپری های انژکتور شور استفاده کنید که اثر چربی و سرب رو به بهترین شکل ممکن از بین میبره و تاثیری هم بر لول و زاج نداره

موفق و سربلند باشید
(2013-02-25 10:32 AM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اسپری WD 40 بیشتر برای زنگ برداری استفاده میشه و حالت خورندگی داره بهتره استفاده نکنید بجای اون میتونید از اسپری های انژکتور شور استفاده کنید که اثر چربی و سرب رو به بهترین شکل ممکن از بین میبره و تاثیری هم بر لول و زاج نداره

موفق و سربلند باشید

با سلام
ممنونم از راهنماتون , میشه نوعش رو بگین ؟
یا علی
دادا نیازی به روغن نیست
میتونی از بنزین استفاده کنی
یه لکه رو با بنزین خیس کن و از لوله رد کن
مواظب باش روی زاج نریزه
Khansariha (8)
در مورد گروپ 90 متری هم فکر میکنم بهترین گروپ وایرخ 80 تو کل نت هست
من با رین هم به زور گروپی نزدیک به این میگیرم
موفق باشیدKhansariha (8)
(2013-02-25 12:29 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-25 10:32 AM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و سربلند باشید

با سلام
ممنونم از راهنماتون , میشه نوعش رو بگین ؟
یا علی

نوع خاصی نداره همشون یک اثر و کاربرد رو دارن
در ضمن برای شستشوی ساچمه بهترین وسیله هست ساچمه رو بریزید روی دستمال سفید و روی اونها اسپری کنید بعد ببینید چه اتفاقی میافته !
(2013-02-24 11:40 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا منظور از گروپ گرفتن خال زدن نیست...اگه هم منظورتون اینه که گروپ جمع نیست خوب ساچمه و تفنگ سازگار نیستن....ساچمه پرومچ هم بنظر من ارزش گروپگیری نداره چون اینا نه وزنشون هم اندازس نه ساختار مناسب و استانداردی دارن و بهتره از این ساچمه ها بترتیب استفاده کنین:1- جی اس بی اگزکت......2-فالکن....3-باراکودا....4-پروهانتر....5-کراسمن مدل پوینتد بعد هالوپوینت......6-فیلد تارگت......7-بس اس ای الیت......8-پیمان سر گنبدی....اینا رو بیشتر سلاحهای هم کلاس سازگاری داره.Khansariha (8)
رو ای تی 44 منم همه ی اینا خوب بوده ولی جی اس بی در 10 کلاس از همه بهتر بوده و شماهم بهتره از جی اس بی استفاده کنین.

ممنون از توضیحاتتون فقط من میخوام دوربینو درست تنظیم کنم....
(2013-02-24 11:40 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا منظور از گروپ گرفتن خال زدن نیست...اگه هم منظورتون اینه که گروپ جمع نیست خوب ساچمه و تفنگ سازگار نیستن....ساچمه پرومچ هم بنظر من ارزش گروپگیری نداره چون اینا نه وزنشون هم اندازس نه ساختار مناسب و استانداردی دارن و بهتره از این ساچمه ها بترتیب استفاده کنین:1- جی اس بی اگزکت......2-فالکن....3-باراکودا....4-پروهانتر....5-کراسمن مدل پوینتد بعد هالوپوینت......6-فیلد تارگت......7-بس اس ای الیت......8-پیمان سر گنبدی....اینا رو بیشتر سلاحهای هم کلاس سازگاری داره.Khansariha (8)
رو ای تی 44 منم همه ی اینا خوب بوده ولی جی اس بی در 10 کلاس از همه بهتر بوده و شماهم بهتره از جی اس بی استفاده کنین.

ممنون

ساچمه های گامو ts-12 خوبن؟؟
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

گروپ وایرخ 90 کالیبر 5/5
فاصله : دقیق 40 متر
ساچمه : گامو پرومگنوم
دوربین :لیپرز 6×24×50
تعداد شلیک :10عدد

[تصویر: Image0001.jpg]

[تصویر: Image0002.jpg]

[تصویر: Image0003.jpg]
اون قدیمیاش یعنی تا 4سال پیش بسیار خوب بود و یسریش ک بدستم رسید عملکردش در حد باراکودا بود اما جدیداش دوزار نمیرزه و افتضاحه.....Khansariha (399)(تی اس 22&تی اس 10) حالا تی اس 12 رو نمیدونم....!!
(2013-02-28 11:44 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

گروپ وایرخ 90 کالیبر 5/5
فاصله : دقیق 40 متر
ساچمه : گامو پرومگنوم
دوربین :لیپرز 6×24×50
تعداد شلیک :10عدد

[تصویر: Image0001.jpg]

[تصویر: Image0002.jpg]

[تصویر: Image0003.jpg]

آرش جان خودت فکر میکنی چرا گروپ اینقدر باز شده؟ این دفه که همدیگرو دیدیم یادم بنداز تا یه آزمایشی روش انجام بدیم شاید که جواب داد به امید دیدارKhansariha (8)
لینک مرجع