انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خداییش من باشم یک کارتون از این ساچمه برای این تفنگ میخرم ! خیلی خفن زده . . .
(2014-02-03 11:56 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی وقتها رفتار تفنگها با اونچه ما ازشون شنیدیم و یا حتی تجربه کردیم متفاوته . برای خود من هم پیش اومده که مثلا تفنگم با ساچمه ای مثل jsb که همه ازش تعریف میکنند سازگاری خوبی نداشته . در کل این گروپ برای مگنوم با این ساچمه عالیه .( یه توصیه دوستانه داشته باشم هرچند با این ساچمه مگنوم350 شما خیلی خوب زده اما به مرور استهلاک سریعتر واشر و فنر و حتی خود پیستون را به همراه خواهد داشت به علت وزن سبک ساچمه ) . موفق باشید

آره دوست عزیز شما درست میفرمایید
از این نوع ساچمه فقط موقع گروپ گیری استفاده میکنم ولی واسه شکار از ساچمه ts 10 استفاده میکنم
خوش و موفق باشی
یا علی
(2014-02-04 12:08 AM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-03 11:56 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی وقتها رفتار تفنگها با اونچه ما ازشون شنیدیم و یا حتی تجربه کردیم متفاوته . برای خود من هم پیش اومده که مثلا تفنگم با ساچمه ای مثل jsb که همه ازش تعریف میکنند سازگاری خوبی نداشته . در کل این گروپ برای مگنوم با این ساچمه عالیه .( یه توصیه دوستانه داشته باشم هرچند با این ساچمه مگنوم350 شما خیلی خوب زده اما به مرور استهلاک سریعتر واشر و فنر و حتی خود پیستون را به همراه خواهد داشت به علت وزن سبک ساچمه ) . موفق باشید

آره دوست عزیز شما درست میفرمایید
از این نوع ساچمه فقط موقع گروپ گیری استفاده میکنم ولی واسه شکار از ساچمه ts 10 استفاده میکنم
خوش و موفق باشی
یا علی

ایول به تفنگت
بهش بگو بیاد یه دستی به سر تفنگ منم بکشه خخخخخخ
واقعا از بیزن اونم کالیبر 4.5 بعیده که با 350 سازگار باشه البته تفنگ منم یه ماهی اینطوری شده بود بعد کلاسش رفت بالا با گامو مچ خوب میزد بعد با تی اس 10 الانم که های کلاس شده فقط با جی اس بی خوب میزنه بعدش میخواد چی بشه خدا میدونه خخخخخخKhansariha (214)
دوستان تا جایی که من جستجو کردم متوجه شدم که کمتر بررسی و گروپی از دیانا 470 هست. توی یکی از وبسایت های خارجی گروپ این سلاح رو پیدا کردم . علی الحساب براتون اون گروپ ها رو میذارم تا ایشالا ساچمه های خودم برسه و شرایطش برام محیا بشه خودم براتون گروپ وطنی بگیرم . . .

گروپ اول :
اسلحه : Diana 470 th .22
ساچمه : JSB 18-Grain
فاصله : 25 یارد / 22.86 متر
تعداد شلیک به هر هدف : 10 شلیک

[تصویر: PB140073.jpg]

گروپ دوم :
اسلحه : Diana 470 th .22
ساچمه : crosman premier hollow point .22 -14.3 Grain
فاصله : 25 یارد / 22.86 متر
تعداد شلیک به هر هدف : 10 شلیک

[تصویر: PB280082.jpg]

اینم آدرس اون وبسایت برای مطالعه بررسی کاملتر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جناب wolftuning این گروپ که شما گذاشتید واقعاً عالی هست و اینکه که دوستان میگن غیر قابل باور هست برمیگرده به تجربه استفادشون از 350 من خودم چندین 350 داشتم و دارم کالیبر 4.5 داشتم با هر ساچمه ای که فکرش رو بکنید من نتونستم به هیچ صراطی مستقیمش کنم و ردش کردم رفت و در کالیبر 5.5 هر ساچمه ای رو که بگید امتحان کردم ولی گروپ شما رو حتی با بهترین دوربین و ساچمه و ساپورت توی10 متر هم نمیتونم بگیرم این گروپی که شما تو فاصله 45 متری گذاشتید فکرنکنم با اشتایر هم بشه گرفت
حالا تا نظر اساتید چی باشه
اگه واقعاً همچین چیزی باشه تقنگ شما از تمام pcp های موجود تو ایران گروپ بهتری میده .
(2014-02-03 11:13 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و احترام.

آقا ساچمه نخجير رو توصيه ميكني ؟

با تشكر.
(2014-02-04 02:22 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام.

آقا ساچمه نخجير رو توصيه ميكني ؟

با تشكر.
آقای دکتر باز اومدین که با تذکرات ما نسازین ؟!!!!!!
وجدانا کی میخواهید از این سئوالهای الکی دست بردارید ؟ !!!! Khansariha (367)
تمام ارسالهای بی مورد پاک میگردد .
(2014-02-03 11:13 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن
دوست عزیز مطمئنی فاصله رو درست متر کردی.اخه با ساچمه بیژن.فاصله 45متر .350مگنوم .اونم با ساپورت صندلی چنین گروپی بده.این گروپ رو 52با این شرایط نمیده چه برسه به 350.من خودم 350دارم با انواع ساچمه ها امتحان کردم. اونم با ساپورت گامو.با ساچمه های jsb.promgnum.corasmn.diana.که از همه بهتر کراسمن بود که تو 50متری گروپ 2.8سانتی متر داد.
راستش لوله ثابت های دیانا و وایرخ و حتی ایرآرمز های فنری هم همچین گروپی در این فاصله ها نمی دن.این تفنگ باید یک تفنگ بسیار استثنایی باشه که با ساچمه ای مثل بیژن که حتی دو تا هموزن هم به زور توش پیدا می شه اینقدر قابلیت تکرار بالایی داره.البته اخیرا چندین مورد از این دقتهای مثال زدنی دیدیم که باعث شده کلا از تیراندازی ناامید بشیم و به اعتیاد!!! رو بیاریمKhansariha (214).Khansariha (219)
یک مسئله دیگر هم خدمت همه عزیزان که البته استاد بنده هستید یادآوری کنم.گروپ گیری با ساپورت هیچ ربط مستقیمی به مهارت تیرانداز نداره.ظاهرا این امر برای خیلی از ما مشتبه شده که اگر گروپی با اندازه باورنکردنی و در فاصله فضایی بذاریم مهارت خودمون رو نشون دادیم.در حالی که همیشه گروپ گیری با ساپورت برای نشان دادن قابلیت تکرار یک تفنگ و به اصطلاح خودمون دقت اون هست.بنابراین وقتی از یک تفنگ گروپی می ذاریم که حتی کارخونه سازنده اش هم شاخ در میاره کمکی به کسی نکردیم.منظورم به هیچ یک از اعضای محترم نیست و فقط از دیدگاه فنی این رو عرض کردم.Khansariha (8)
جسارته خدمت اساتید ...Khansariha (8)

احتمال نداره فنرش ضعیف شده باشه ، که همچین گروپی میده ؟
لینک مرجع