انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مقایسه ی گروپ ۳ نوع ساچمه با سلاح دیانا ۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵/۵ در ۳۰ متری :

ساچمه ها : آذرخش ۲ ، نخجیر آمل نوک تیز و بول
دوربین : لیپرز ۴۰*۹-۳ روی زوم ۹
وضعیت تیراندازی : نشسته روی صندلی با ساپورت لبه ی پنجره و پتو
شرایط محیطی : فضای آزاد بدون باد
فاصله : ۳۰ متر
تعداد شات برای هر ساچمه : ۵ تا

[تصویر: 13994782741.jpg]

نکات :
۱- ساپورت مناسب بود اما به دلیل خستگی لرزش به میزان بسیار کم وجود داشت.
۲- ساچمه های هم نوع هم وزن انتخاب شدند و تا جایی که امکان داشت هم شکل.
۳- آذرخش ۲ خوب ظاهر شد و نشان میدهد که با کمی افزایش کیفیت روی مگنوم ها عملکرد خوبی خواهد داشت. همه ی ساچمه ها فیت در لوله جا می رفتند و کمی به سختی؛ لبه ی دامنه ی ساچمه ها نیز کمی بیرون قرار میگرفت که به نظر بنده به خاطر سفتی زیاد دامنه است.
۴- نخجیر نوک تیز عملکرد خوبی رو مگنوم ها ندارد و همانطور که از شکل پیداست ۳ ساچمه به خارج از سیبل اصابت کرد. نوک تیز بودن و عدم تقارن در شکل سر ساچمه و وزن پایین از دلایل این عملکرد بد هستند. همه ی ساچمه ها شل در لوله جا می رفتند.
۵- عملکرد بول بهتر از نخجیر بود و یک ساچمه به خارج سیبل نشست. همه ی ساچمه ها نه شل و نه سفت جا می رفتند.

با تشکر... Khansariha (8)
ممنون از گروپتون دکتر حنان عزیز
اگر امکانش هست یه بار دیگه از ساچمه آذرخش گروپ بگیرید
چون دو تا دو تا کنار هم زده شده که میشه بهش امید داشت
اگر یک بار دیگه هم تست گرفته بشه طوری که اصلا لرزشی وجود نداشته باشه شاید نتیجه ی بهتری این ساچمه داد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ببخشید براتون زحمت درست کردم
(2014-05-07 10:01 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از گروپتون دکتر حنان عزیز
اگر امکانش هست یه بار دیگه از ساچمه آذرخش گروپ بگیرید
چون دو تا دو تا کنار هم زده شده که میشه بهش امید داشت
اگر یک بار دیگه هم تست گرفته بشه طوری که اصلا لرزشی وجود نداشته باشه شاید نتیجه ی بهتری این ساچمه داد
ببخشید براتون زحمت درست کردم

ممنون علی جان... Khansariha (8)
ایشالا فردا وقت کنم حتما امتحان میکنم، برای خودم هم جالب هست...
فقط کاشکی که کولیس دیجیتال داشتم تا سورتینگ رو کامل انجام میدادم... Khansariha (226)
در گروپ اختصاصی آذرخش ۲ با ۴۶۰ مگنوم سعی میکنم شرایط (به جز شوتینگ رست که ندارم) استاندارد باشه و نیز سعی میکنم ساچمه هایی رو انتخاب کنم که به لحاظ ظاهری بیشترین شباهت رو به هم داشته باشن...
سلام به همگی .
امروز بالاخره تونستم 52 رو کاملا تست کنم. صدای شلیک و لگد نصف شده . طوری شلیک میکنه که اول فکر کردم. تیر توی لوله مونده. ولی وقتی به هدف میخوره . منفجر میکنه. ای ن گروپم توی 20 متری با ساپورت و سا چمه پرومگنوم گرفتم.
8 شلیک
درضمن دوربین رو بستم رو تفنگ و گروپ گرفتم . هنوز تنظیمش نکرده بودم.Khansariha (8)

[تصویر: 13996181291.jpg]
شلیک خورده به بیرون گروپ تون مربوط به خطای دست و لرزش بوده ؟! درسته ! سعی کنید در اعداد 5 ، 7 و 10 شات گروپ هاتون رو تنظیم کنید. موفق باشید Khansariha (8)
دوستان چطوری می تونم عکسهام رو تو سایت بذارم
(2014-05-09 03:15 PM)jet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چطوری می تونم عکسهام رو تو سایت بذارم

دوست عزیز سوالتون رو در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح میکردید
در سردر سایت برید به "آپلود سنتر انجمن" و اونجا عکستون رو آپ کنید
Khansariha (8)
(2014-05-09 01:32 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شلیک خورده به بیرون گروپ تون مربوط به خطای دست و لرزش بوده ؟! درسته ! سعی کنید در اعداد 5 ، 7 و 10 شات گروپ هاتون رو تنظیم کنید. موفق باشید Khansariha (8)

توی این گروپ دوربین تنظیم نبود . فقط خواستم ببینم گروپ چقدر باز میشه.که نشد. فقط اون یه تیر که جداست خطا رفت .
سلام به دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
مقایسه گروپ شادو 1000 کالیبر 5.5 با مگسک و ساچمه های پرومگنوم و مچ گامو از فاصله 15 متری :
اسلحه : گامو شادو 1000
ساچمه : پرومگنوم
فاصله : 15 متر
با ساپورت : کنده درخت
حالت تیر اندازی : نشسته
تعداد شلیک : 4
وضعیت جوی : آفتابی و بدون باد
[تصویر: Grup-pro.bmp]
اسلحه : گامو شادو 1000
ساچمه : مچ گامو
فاصله : 15 متر
با ساپورت : کنده درخت
حالت تیر اندازی : نشسته
تعداد شلیک : 4
وضعیت جوی : آفتابی و بدون باد
[تصویر: Grup-match.bmp]
سلام به همگی . گروپ 52 . دو تیر به خاطر لرزش دست خطا رفت( من هر دفعه 1 یا 2 تیر خطا میزنم. شرمندهKhansariha (214))
انشااله فردا اگه وقت کنم یه گروپم توی 40 متری میگیرم.
[تصویر: 13998240291.jpg]
لینک مرجع