انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
گروپ توی 50 متر به وضوح مشخصه دلیل باز شدن تجربه کم و دوربین نامناسب هست مطمئنا با تمرین گروپ جمع تری خواهند گرفت.اگر قصد تارگت دارین حتما دوربینتون عوض کنید.
یا علی
(2015-03-14 06:00 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
گروپ توی 50 متر به وضوح مشخصه دلیل باز شدن تجربه کم و دوربین نامناسب هست مطمئنا با تمرین گروپ جمع تری خواهند گرفت.اگر قصد تارگت دارین حتما دوربینتون عوض کنید.
یا علی
سلام

بله درسته ، زوم روي ١٦ بود و كاملا تصوير در هم و تار ، ايشالا پولدار بشيم و دوربين رو عوض كنيم و با تجربه بالاتر گروپاي جمع تر بگيرم و همچنين برم رو ٧٥ متر
با تشكر
سلام.با تشکر از گروپ گیری خوبی که داشتی /میشه مشخصات و قیمت کپسولی که استفاده میکنی بگی!ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-03-14 10:17 PM)behrouznirvana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.با تشکر از گروپ گیری خوبی که داشتی /میشه مشخصات و قیمت کپسولی که استفاده میکنی بگی!ممنون میشمKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام
فكر ميكنم كپسول آتش نشاني بوده ، كامپوزيت هست و روش مارك دراگر داره و پارسال ١ ميليون خريدم
٧ ليتريه
دوست عزیز فکر کنم پرومگنوم شما تقلبی باشه اخه این گروپ واسه یه پی سی پی خیلی باز هست چون رو تجربه ای که از این ساچمه دارم میگم بازم اساتید بهتر میدونن
(2015-03-15 12:51 AM)Arashfrd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فکر کنم پرومگنوم شما تقلبی باشه اخه این گروپ واسه یه پی سی پی خیلی باز هست چون رو تجربه ای که از این ساچمه دارم میگم بازم اساتید بهتر میدونن

سلام ، دوست عزیز فکر نمیکنم دیگه پرو مگنوم اصل وجود داشته باشه و این که من با ای تی‌ ۴۴ لول والتر و همین ساچمه هم شلیک داشتم که نتایجش بهتر بوده و با بوکانیر من سازگاری ندارند
شاید حرف شما درست باشه بنده از پی سی پی تجربه درستی ندارم ولی با 54 تو این فاصله گروپای خیلی جمعی میگرفتم ولی با تقلبی مثل همین خیلی باز میشد .من نمیدونم شما کجا هستید ولی شیراز من میگشتم بالاخره اصلی رو پیدا میکردم
(2015-03-15 01:26 AM)Arashfrd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید حرف شما درست باشه بنده از پی سی پی تجربه درستی ندارم ولی با 54 تو این فاصله گروپای خیلی جمعی میگرفتم ولی با تقلبی مثل همین خیلی باز میشد .من نمیدونم شما کجا هستید ولی شیراز من میگشتم بالاخره اصلی رو پیدا میکردم

البته من شخصاً علاقه‌ا‌ی هم به پرو مگنوم ندارم و این که هر اسلحه رفتار خاص خودش رو داره با هر ساچمه‌ای ، سعی‌ می‌کنم کمتر شلیک کنم و با ساچمه بهتر و اصولا ساچمه روز مرّه من همین جی اس‌ بی‌ هست ، تهران هستم و این پرو مگنوم رو چند ماه پیش از فردوسی خریدم و فکر هم نمیکنم بهترین نمونه پرو مگنوم به پای جی اس‌ بی‌ برسه
(2015-03-14 06:00 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
یا علی

حاجی طبق گفته ایشون دوربینشون لیپرز ۱۶-۴ هست که جز دوربینای خوب بازار حساب میاد! البته اگه ازاین سری جدیدای ریتایکل ضخیم نباشهKhansariha (226)
منظورتون از دوربین بهتر چیه؟زوم بالاتر یا برند خاصی مد نظرتونه؟
(2015-03-15 12:23 PM)kamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
یا علی

حاجی طبق گفته ایشون دوربینشون لیپرز ۱۶-۴ هست که جز دوربینای خوب بازار حساب میاد! البته اگه ازاین سری جدیدای ریتایکل ضخیم نباشهKhansariha (226)
منظورتون از دوربین بهتر چیه؟زوم بالاتر یا برند خاصی مد نظرتونه؟

دوست عزيز اگر از اين مدل دوربينها استفاده كرده باشيد حتما دقت كرديد كه در زوم بالاي ١٠ ديگه كيفيت و شفافيت رو نداريد ، علاوه بر ريتايكل ضخيم ، شما وقتي روي ٥٠ متر و روي زوم ١٦ بخوايد سيبل ( و نه قوطي نوشابه) رو ببينيد حتما با مشكل و چشم درد مواجه ميشيد .
و همچنين مقداري خطاي پارالكس هم ديده ميشه ،
دوربينهايي با زوم بالاتر، ريتايكل نازكتر و همچنين قطر لوله ٣٠ ميليمتر و عدسي بازتر ( ٤٤ يا ٥٠ يا ٥٦ ) قطعا كارامدتر هستند براي سيبل در مسافت ٥٠ متر به بالا.
البته اين دوربين در هدف زني و سيبل در مسافت ٢٥ قابل قبول هست.
لینک مرجع